Krepšinio prognozės

81
Veiksnių, lemiančių rungtynių baigtis ir vienos ar kitos ekipos pergalių bei pralaimėjimų serijas, yra tiesiog begalė, vertėtų pamėginti išskirti pagrindinius iš jų, kuriuos mūsų prognozuotojų komanda įvertina prieš pateikdami jums krepšinio prognozes.

Eurolygos prognozė: Žalgiris – Virtus

Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris” atidarys Eurolygos sezoną savo aikštelėje, kurioje susitiks su legendinę Bolonijos „Virtus” komanda. Kauniečiai kol kas turi du pralaimėjimus Eurolygoje, abu patirti išvykoje prieš gerai atrodančia komandas..

EČ prognozė: Slovėnija – Lenkija

Europos krepšinio čempionate prasideda ketvirfinalio etapas. Susitinka ryškūs turnyro favoritai slovėnai ir turbūt pati silpniausia ketvirfinalio komanda Lenkija. Aštunfinalio etape slovėnai vargo prieš belgus, kurie žaidžia gana panašų krepšinį kaip..

Eurobasket 2022 prognozė: Vokietija – Bosnija ir Hercogovina

Lažybų bendrovės gana stipriai nuvertina šiame mače Bosnijos ir Hercogovinos krepšininkus. To pasekmė, kad Vokietija puikiai startavo atidarymo mače prie savų žiūrovų prieš Prancūziją, laimėdami rungtynes 76:63. Tačiau sakyčiau, kad..

NBA prognozė: „Bucks“ – „Nets“

Birželio 13 dieną, sekmadienį 22:00 valandą „Bucks“ stos į lemiamą kovą prieš „Nets“ krepšininkus. Čia aptarsiu, kodėl manau, kad ir ketvirtą kartą šioje serijoje komandos nepermes duodamo bendro taškų skaičiaus…

NBA prognozė: „Trail Blazers“ – „Nuggets“

Birželio 4 dieną, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 03:00 valandą „Trail Blazers“ stos į lemiamą kovą prieš „Nuggets“ krepšininkus. Šioje prognozėje pateiksiu aptarsiu, kodėl ši serija dar prasitęs ir lemiamos..

NBA prognozė: „Wizards“ – „76ers“

Gegužės 30 dieną, naktį iš šeštadienio į sekmadienį 01:00 valandą „Wizards“ ir „76ers“ žais trečiąsias šios serijos rungtynes. Šioje prognozėje aptarsiu, kodėl „76ers” turėtų šioje serijoje laimėti dar kartą ir..

NBA prognozė: „Grizzlies“ – „Spurs“

Gegužės 20 dieną, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 02:30 valandą „Grizzlies“ ir „Spurs“ stos į dvikovą, kurioje pralaimėjimas reikš sezono pabaigą, o pergalė vienu žingsniu priartins prie atkrintamųjų. Šioje prognozėje..

Eurolygos prognozė: „Barcelona“ – „Zenit“

Trečiadienio vakarą, balandžio 21 dieną 22:00 valandą Ispanijoje prasidės „Barcelonos“ ir „Zenit“ komandų ketvirtfinalio pirmosios rungtynės. Čia pateiksiu argumentus, kodėl, mano nuomone, „Barcelona“ šią seriją turėtų laimėti nepralaimėję. Prieš lažinantis..

Eurolygos prognozė: „Valencia“ – „Baskonia“

Ketvirtadienio vakarą, balandžio 8 dieną 22:00 valandą Ispanijoje susigrums dvi komandos dėl potencialios vietos aštuntuke. Čia pateiksiu argumentus, kodėl, mano nuomone, „Baskonia“ turėtų laimėti prieš „Valencia“. Prieš lažinantis svarbu žinoti,..

NBA prognozė: „Mavericks“ – „Pacers“

Kovo 27 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį 02:40 valandą „Pacers“ komanda atvyksta į Dalasą, kur žais rungtynes prieš puikią formą demonstruojančius L.Doncic ir K.Porzingis. „Mavericks“ komandai tai bus galimybė..

krepšinio lažybų prognozėsKrepšinio lažybų prognozės

LazybuGuru.lt krepšinio ekspertai lažybų pasaulyje yra praleidę beveik dešimtmetį ir per tą laiką stebėję ne vieną tūkstantį šios sporto šakos mačų, taip pat atlikę tūkstančius statymų. Šiame straipsnyje glaustai apžvelgsime ir įvardinsime veiksnius, kurie krepšinio statymuose pradeda gauti puikius rezultatus. Veiksnių, lemiančių rungtynių baigtis ir vienos ar kitos ekipos pergalių bei pralaimėjimų serijas, yra tiesiog begalė, vertėtų pamėginti išskirti pagrindinius iš jų, kuriuos mūsų prognozuotojų komanda įvertina prieš pateikdami jums krepšinio prognozes.

formaForma

Klubinio krepšinio sezonas paprastai prasideda rugsėjo pabaigoje ar spalio pradžioje ir baigiasi gegužės pabaigoje arba birželio pradžioje, bent jau daugelyje didžiųjų krepšinio lygų. Taigi, apytikriai turime devynis sezono mėnesius, per kuriuos absoliučiai visų komandų forma banguoja.

Geras atkarpas keičia blogesnės, o žaisdamos ne patį geriausią krepšinį gali laimėti tik pačios pajėgiausios ekipos. Nors iš pažiūros atrodo, jog stipriausios komandos visada žaidžia gana stabiliai, tai labai klaidingas įspūdis, kadangi dėl savo turimų žaidėjų aukštesnio meistriškumo sugeba laimėti net pagal jų standartus silpnai sužaistus mačus.

krepsinio statymai warriors raptors nba finalas

Tuo tarpu silpnesnieji ar vidutiniokai sėkmingiau geba žaisti tik savo sportinės formos pike, kai tuo metu ją praradę ima klimpti pralaimėjimų serijose. Taigi, ne veltui sakoma, jog stabilumas – tai meistriškumo požymis, kadangi aukštas individualus krepšininkų meistriškumas paprastai leidžia išlaikyti gana stabilius rezultatus net komandai esant toli nuo savo geriausio žaidimo.

Neretas ir atvejis, kuomet silpnesnes sudėtis turinčios ekipos galingai startuoja sezono pradžioje, tačiau vėliau „išsikvepia“. Neretai tokios komandos pasižymi stabilia ir per daug nekeičiama sudėtimi, tačiau stokoja storesnės piniginės.

Dėl savo kuklios sudėties šios ekipos bukmekerių yra laikomos autsaiderėmis, tačiau jos geba kandžioti favoritams į kulnus pirmąjį sezono mėnesį, ypatingai jei turi gerą ir klube užsirekomendavusį trenerį ir anksti pradeda treniruočių stovyklas.

Tokios ekipos gali atnešti pelno ankstyviausioje sezono stadijoje statant nedideles sumas už jų pergales su solidžiais koeficientais, arba renkantis pliusinius pranašumus (foras), tuo pačiu keliant statymų sumas.

Ankstyvas formos pikas verčia bukmekerius reaguoti ir pervertinti sensacijų medžiotojus, tačiau žaidimą gludinančios pajėgesnės ekipos netrukus ima atkariauti prarastas teritorijas sezono starte, tad dabar jau bus palankus metas statyti prieš dar visai neseniai mums pelną nešusius išsišokėlius.

krepsinio lazybu prognozes bolonijus virtus teodosic

Formos atžvilgiu labai nestabilios būna amerikiečių legionierių į priekį vedamos ekipos, ypatingai tos, kurios nėra priskiriamos prie nacionalinių ar europinių turnyrų favoritų. Mat į tokias ekipas atvykę JAV atstovai neretai prioritetą teikia savo individualios statikos rinkimui, o ne ekipos rezultatams.

Aikštėje jie kartais persistengia, o už aikštės ribų neretai pažeidinėja klubo vidaus taisykles. Tokių žaidėjų atstovaujamos ekipos stabilumu nepasižymi, po įspūdingai sužaistų rungtynių jau netrukus gali sekti tragiški mačai, tad lažybose statymus tiek už, tiek prieš šias komandas reiktų vertinti gana atsargiai.

Įvairių klubų formų pakilimų ir kritimų stebėjimas yra vienas iš esminių sėkmės aspektų lažybose ir pateikiant jums mūsų krepšinio lažybų prognozes.

traumosTraumos

Traumos yra neišvengiamybė sporte, o vienos ekipos nuo jų kenčia daug dažniau nei kitos. Pavyzdžiui, LKL čempionate metai iš metų traumų „pjaunamos“ būdavo Prienų ir Utenos komandos, kai tuo tarpu Kauno „Žalgiris“ gali pelnytai būti laikomas tobulo fizinio parengimo pavyzdžiu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Žinoma, kauniečiai irgi patiria traumų, tačiau traumų epidemijos ar pandemijos, metai iš metų griaunančios kai kuriuos garsius Europos klubus, į laikinąją Lietuvos sostinę beveik neužklysta. Be abejo, toks puikus komandos fizinis parengimas visada tik teigiamai prisideda prie rezultatų, kadangi vyksta visavertis treniruočių procesas, nereikia sezono eigoje atstatinėti traumuotų žaidėjų prarastų fizinių savybių, ar juolab ieškoti jiems pamainos.

krepsinio lazybos kevinas durantas

Turtingieji klubai su traumų virtinėmis sugeba kovoti kiek sėkmingiau, nes iškritus vienam ar kitam svarbesniam žaidėjui, jie geba greitu laiko rasti jiems pakaitalą. Tuo tarpu disponuojantiems mažesniu biudžetu tai padaryti yra kur kas sunkiau, kadangi reikia toliau pagal sutartį mokėti pinigus traumuotiems krepšininkams, o papildomų lėšų pastiprinimui tiesiog nėra.

Vidutiniokams ir ypač autsaideriams tiesiog pražūtinga lyderių netektis. Praradę savo atakų lyderį ar lyderius, tokie klubai paprastai netenka ne tik pagrindinių taškų rinkėjų, bet ir kūrėjų, atrišančių rankas žemesnio meistriškumo komandos draugams. Šie nėra pakankamai pajėgūs, kad patys susikurtų progas atakoms žaisdami vienas prieš vieną , tad ypač puolime tokios ekipos tampa bejėgės, kuo verta iškart pasinaudoti statant prieš jas net su gana didelėmis minusinėmis foromis.

Prieš atliekant statymus reikia kruopščiai atlikti namų darbus ir kiek galima tiksliau išsiaiškinti padėtį dėl traumų. Nors tai atrodo savaime suprantama ir akivaizdu, daugelis žmonių to nepadaro, ir labai dažnas už tai moka pralaimėtais statymais. Kai kuriose šalyse ir lygose tokią informaciją rasti nėra sunku, ją skelbia nemaža dalis Ispanijos, Vokietijos, Rusijos klubų savo internetinėse svetainėse, tačiau daug kur kitur rasti panašaus pobūdžio informacijos, deja, beveik neįmanoma, todėl tokiose lygose pelningos krepšinio lažybos gali būti sudėtingesnės.

krepsinio prognozes jasikevicius

trenerisTreneris

„Trenerio komanda“ – tai klubas, kuriame žaidėjai besąlygiškai tiki vyriausiuoju strategu ir jo idėjomis, nes mato ir jaučia, kad tikėjimas jo sumanymais neša pozityvius rezultatus tiek individualiame, tiek komandiniame tobulėjime. Tai nebūtinai reiškia, kad gerą trenerį turinti ekipa visada bus pergalių kelyje, tačiau tokių gerai valdomų klubų žaidimas yra lengviau nuspėjamas ir beveik niekada nesubyra aikštėje kaip kortų namelis.

Taigi, šios ekipos yra gana stabilios, nėra pernelyg sudėtinga nuspėti ir kaip jos rungtyniaus viename ar kitame mače, o tai leidžia lengviau prognozuoti jų rezultatus. Gerų trenerių vadovaujamų komandų rezultatai ne tik lengviau nuspėjami, bet ir labiau pavaldūs logikos dėsniams, tad šios komandos, tikėtina, neš lažybininkui kiek didesnį pelną nei vadinamos „žaidėjų komandos“, kur lyderiams uždegtos visos žalios šviesos aikštėje. Tokį modelį labai mėgsta nemaža dalis Rusijos, Italijos, Turkijos ir JAV klubų.

komandų palyginimas Komandų palyginimas

Komandų palyginimas yra taipogi viena iš svarbiausių sėkmingo pasirodymo lažybose detalių. Vis dėlto, norint sėkmingai palyginti komandas ir jų galimybes varžantis tarpusavyje, būtina atidžiai sekti tų ekipų žaidimą ir gerai pažinti jų žaidimo braižą, žinoti stipriąsias bei silpnąsias puses, praeityje vykusių tarpusavio rungtynių faktus.

Ne mažiau svarbus vaidmuo tenka ir komandų strategų netiesioginėms akistatoms, kadangi vieni strategai nuolat pasirodo geriau kovodami prieš tam tikrus kolegas, nesvarbu kokioms komandoms vadovautų. Kartais viena komanda gali turėti net gana ryškų pranašumą sudėtyje, tačiau potencialiai silpnesni varžovai gali sėkmingai priešintis vien todėl, kad, tarkim, turi kylančią žvaigždę – trenerį. Be to, vienų trenerių propaguojamas krepšinis yra lengviau iššifruojamas kai kuriems jų kolegoms, o kitiems visai priešingai – neįkandama šarada.

Jei besivaržančios komandos yra skirtingos stilistikos, tarkim, viena aukšta, o kita – žema, viena – greita, o kita – lėtesnė, aikštėje abiems ekipoms atakuojant neišvengiamai susidarys „mismatchai“.  Kuo daugiau „mismatch‘ų“ aikštėje, tuo sunkiau gynybai atlaikyti puolimą, vadinasi, matysime daugiau pelnytų taškų.

cska real mismatchas

Nemaža tikimybė, kad tokiose varžybose bus „permesta“ bukmekerių siūloma abiejų komandų sumestų taškų suma. Tuo tarpu jei komanda turi individualiai pajėgių gynybos specialistų tose pozicijose, per kurias geriausiai atakuoja varžovai, tai čia didesnė tikimybė „matchup‘ams“.

Teoriškai, toks mačas turėtų būti mažiau rezultatyvus ir bukmekerių pasiūlyta bendra taškų suma nebus pasiekta. Aišku, tai labiau sąlyginiai pastebėjimai, kadangi viskas priklauso nuo konkrečių besivaržančių komandų, jų formos, rungtynių svarbos, traumų, bukmekerių pasiūlų, galop, elementarios sėkmės. Visgi šis „mismatch-matchup“ faktorius neretai veikia sėkmingai.

Kad krepšinio statymai būtų kuo taiklesni labai svarbu yra stebėti komandų formas. Aukščiausio rango varžybose, tokiose kaip Eurolyga, NBA, pasaulio ir Europos čempionatai, gerą formą pasiekusios žvaigždės gali sudraskyti bet kokią gynybą, tad statymų rizikas visada reikia atidžiai pasverti.

Tai tik keletas krepšinio prognozavimo aspektų, jų yra tikrai daug daugiau, ir jie visi labai persipynę tarpusavyje. Yra begalė kintamųjų, kuriuos įvertinti išmokstama su lauku, bent jau daugelį jų. Taigi jeigu neturi daug laiko, tiesiog pasikliaukite mūsų komanda ir statymai tikrai bus kokybiškesni. Ar jie bus pelningi? Niekas negali garantuoti, nes lažybose, kad ir kiek patirties turėtumėte, labai nemažą dalį rezultato sudaro palankūs ar nepalankūs atsitiktinumai, tad visada lažinkitės atsakingai.

Naujoko paketas
Užpildyk žemiau esančią formą.
Paspausdami "Parsisiųsti knygą", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia
Gauk nemokamas sporto prognozes
Paspausdami "Užsiprenumeruoti", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia
LazybuGuru.lt naujienlaiškis
Gauk sporto statymų patarimus ir strategijas. Karščiausias naujienas iš lažybų pasaulio. Ir palaikyk mūsų augantį projektą.
Paspausdami "Prenumeruoti", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia