Pasaulio Taurė: Lenkija – Saudo Arabija prognozė

Lenkija čempionatą pradėjo galima sakyti nesėkmingai, nors tie kas nežiūrėjo rungtynių, tai atrodytų lygiosios su meksikiečiais (0:0) nieko čia baisaus.

Tačiau nepaisant to, kad lenkai žaidė gana prastai, leido meksikiešiams turėti kamuolio pranašumą, 58-ąją minutę Lewandowskis pralaido auksinę galimybę įmušti 11 metrų baudinį. Smūgis nebuvo tikslus ir Lenkija nepasiemė 3-jų taškų pirmose čempionato rungtynėse.

O Saudo Arabija turnyro atidarymo rungtynėse tiesiog šokiravo visą futbolo pasaulį. Jie pateikė pirmąją FIFA Pasaulio futbolo čempionato sensaciją ir įveikė favoritus argentiniečius 2:1.

Tokia Saudo Arabijos pergalė tikrai nebuvo atsitiktinumas, komanda atrodė gerai sustyguota, pasitikinti savimi. Žaidžia gražų atakuojantį futbolą ir yra palaikomi, beveik pilnai stadioną užpildžiusiais, savo šalies sirgaliais.

robert

Taip pat Saudo Arabija pademonstravo puikų charakterį, nes rungtynėse jie atsilikinėjo, kai pirmame kėlinyje praleido įvartį iš baudos aikštelės. Tačiau visiškai pasikeitė žaidimas antrame kėlinyje, kai kėlinio pasižymėjo Al Shehri ir Al Sawsari.

Nuo tos minutės Saudo Arabija visa žaidimo iniciatyvą laikė savo rankose, o argentiniečiai buvo pasimetę ir tiesiog pasyviai stebinti ką su jais išdarinėja Arabijos pusiasalio atstovai.

Ar gali žaibas trenkti du kartu į tą pačia vietą? Lenkija tikrai turi daugiau talento ir ant popieriaus yra stipresnė, tačiau tą reikia įrodyti aikštelėje, o kol kas tą daryti sunkiai pavyksta.

Pasaulio Taurė: Lenkija – Saudo Arabija prognozė

Lewandowskis yra mega žvaigdžė tačiau jis neturi tokių pagalbininkų, kad asistuotų jam, taip kaip yra klubiniame futbole, dėl to vienas lauke ne karys.

Lenkijos puolimas bedantis, o Saudo Arabija žaidžia tarsi namie, todėl +0.75 AH atrodo vertingas. Antra karta laimėti gal bus sudėtinga, bet manau lygiosios tikrai realus rezultatas.

Jeigu Saudo Arabija praloštu vieno įvarčio skirtumu būtų laimėta puse statymo sumos. Pralaimėtas statymas būtų tik tuo atveju jeigu Lenkija laimėtų 2 ar daugiau įvarčiu skirtumu, kas yra mažai tikėtina.

Rungtynių laikas: 15:00, Šeštadienis, Lapkričio 26, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Saudo Arabija +0.75 AH
Koeficientas: 2.05
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..