LKL prognozė: „Lietkabelis“ – „Neptūnas“

Per pastaruosius kelerius metus įpratome stebėti Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ principines akistatas. Šios dvi ekipos, kartu su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Rytu“, formuoja vadinamąjį didįjį LKL ketvertą, o kadangi sostinės ir Kauno klubai turi didesnius biudžetus, būtent Aukštaitijos sostinės ir uostamiesčio atstovai būdavo laikomi pagrindiniais pretendentais į bronzą. Panašu, kad šiemet situacija kiek pasikeitusi ir šioje LKL prognozėje tą apžvelgsime.

Čia galite sužinoti kaip stebėti LKL tiesiogiai. Taip pat jeigu norite pastebėti LKL prognozes laiku – rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Suminis taškų 153,5 mažiau @1.87 Betwinner

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pasirinkimas

Koeficientas Bendrovė
153,5 mažiau 1.87 betwinner
 153,5 mažiau 1.87

megapari logo

 153,5 mažiau 1.85

betsafe logotipas

 153,5 mažiau 1.83

betfair

153 mažiau 1.87

betest logo

Panevėžio „Lietkabelis“

Panevėžio „Lietkabelis“ vasarą surinko tikrai gana pajėgią sudėtį ir prieš sezoną buvo vardijamas kaip pagrindinis pretendentas pakovoti su Vilniaus „Rytu“ dėl vietos LKL finale. Kas žino, galbūt panevėžiečiai ir atrodys kaip velniškai solidi ekipa sezonui įsibėgėjus, tačiau sezono startas nėra įkvepiantis.

Pirmuosiuose dviejuose LKL turuose 84:87 namuose nusileista Prienų „Cbet“, o po kelių dienų 70:76 neatsilaikyta Kėdainiuose prieš vietos „Nevėžį“. Praėjusį sekmadienį Kaune, kuomet žaidimo vadžias po pertraukos į savo rankas tvirtai perėmęs „Lietkabelis“ tėškė rimtą antausį „Žalgiriui“ (72:61), jau atrodė, kad nesėkmės pirmuose dviejuose LKL turuose buvo atsitiktinės.

Vis dėlto, debiutinės Europos taurės rungtynės namuose prieš Aleksandro Djordjevičiaus treniruojamą Bolonijos „Virtus“ vėl priminė košmarą – pralaimėta 61:76. Po ketverių iki šiol sužaistų oficialių rungtynių akivaizdu, kad komanda yra savo optimalaus žaidimo paieškose, labai trūksta ryšių tarpusavyje.

panevezio lietkabelis neptunas

Iš konteksto išmetus atskiras rungtynių atkarpas, matyti, kad gynybinis ekipos potencialas yra puikus ir aukštaičius drąsiai galima vadinti gynybine ekipa Bemaž visi „Lietkabelio“ žaidėjai yra geri individualioje gynyboje, o jų fiziškumas leidžia sėkmingai keistis dengiamaisiais po užtvarų. Net tokios talentingos komandos kaip „Žalgiris“ ar „Virtus“ nuolat strigo panevėžiečių gynyboje, o „Neptūnas“ savo atakuojamuoju potencialu nė iš tolo neprilygsta nė vienam iš dviejų paskutinių „Lietkabelio“ varžovų.

Problemos slypi puolime, o komandai ėmus strigti varžovų aikštės pusėje dažniausiai gelbsti tik Kyle‘o Vinaleso ir Pauliaus Valinsko individualus meistriškumas. Be šių dviejų žmonių, nelabai kam yra drąskyti varžovų gynybos prasiveržimais, o Gabrielius Maldūnas ir Marinas Maričius nėra viską siaubiantys cunamiai baudos aikštelėje.

Tritaškiai gali tapti atsakymu, kaip vienintelėse iki šiol laimėtose rungtynėse prieš „Žalgirį“, bet jei jų nėra, „Lietkabelio“ opcijos poziciniame puolime yra labai ribotos, o varžovams yra labai aišku ir paprasta nuspręsti, kur taikyti gynybines rizikas ir kuriuos žaidėjus yra būtina išjungti.

Klaipėdos „Neptūnas“

„Neptūno“ situacija yra geresnė už „Lietkabelio“, bent jau tol, kol žiūrime į turnyrinę lentelę. Pirmuosiuose dvejuose turuose Tomo Gaidamavičiaus kariauna ant „Švyturio“ arenos parketo pranoko Dzūkiją 84:81, bei Kėdainių „Nevėžį“ 76:70. Vis dėlto, net žaisdami prieš šiuos du potencialius LKL autsaiderius klaipėdiečiai turėjo prakaituoti iki pat paskutinių tų mačų akimirkų, o žaidimas puolime neretai atrodė stokojantis minties ir tikėjimo žaidimo planu.

Per vasarą savo biudžetą smarkiai apkarpęs ir su buvusiais puolimo lyderiais išsiskyręs „Neptūnas“ adekvataus pastiprinimo įsigyti neturėjo finansinės galimybės, o žaidžiant prieš disciplinuotą „Lietkabelį“ tai nieko gero nežada.

lkl klaipedos neptunas lietkabelis

Martynas Mažeika, Evaldas Šaulys, Žygimantas Janavičius ar Simas Galdikas yra solidūs LKL krepšininkai, tačiau jei mes įvardijame šiuos keturis žmones kaip potencialius uostamiesčio komandos lyderius atakuojant, akivaizdu, kad „Neptūno“ puolimo ratai galingai suktis, bent jau kol kas, tikrai negali.

Klaipėdiečių viltis ant „Cido“ arenos parketo yra jų atletizmas ir žaidimas gynyboje. Mėlynai balti tikrai gali atlaikyti šeimininkų atletiškumą ir fiziškumą atakuojant, ypač jei ankstyvoje rungtynių stadijoje neleis įsižaisti P. Valinsko ir K. Vinaleso duetui.

„Lietkabelis“ turėtų laimėti šias rungtynes, bet jų minusinė taškų fora yra gana aukšta. Vietoj to, verčiau rinktis suminį abiejų ekipų underį, nes logika čia nediktuoja puolimo pranašumo prieš gynybą.

Jeigu domina daugiau straipsnių apie LKL, prieš sezono startą rašėme – kas šiame sezone sugebės pasipriešinti „Žalgiriui”?

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

LKL Rezultatai

LKL

LKL Tvarkaraštis

LKL

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..