LKL prognozė: Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“

Sekmadienį LKL rungtynėse susitinka dvi stipriausios Lietuvos komandos, o LazybuGuru.lt šioms rungtynėms paruošė prognozė. Kur stebėti Eurolygos transliacijas rasi šiame LKL tiesiogiai straipsnyje.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Kauno “Žalgiris”

Po nuostabių rungtynių prieš Berlyno “Alba”, galima sakyti, kad “Žalgiris” išlipo iš duobės, kuri kėlė labai daug nerimų. 8 pralaimėjimai Eurolygoje iš eilės buvo tai, ko “Žalgirio” fanai nesitikėjo, o ir matę tai buvo seniai. 

Iš duobės “Žalgiris” išlipo ne tik dėl pergalės prieš “Alba”, bet ir dėl gero pasirodymo Eurolgyoje praeitą savaitę. Laimėti Belgrade niekam nėra lengva, o Atėnuose kovota buvo iki paskutinių sekundžių. Po pergalės namuose prieš “Maccabi”, “Žalgirio” žaidimas kilo į viršų ir dabar galime matyti ne tik pergalingą žaidimą, bet ir nuslūgusią įtampa tarp žaidėjų. 

Jeigu Eurolygoje “Žalgiris” strigo labai stipriai, tai LKL buvo visiškas dominavimas. Pergalė po pergalės, dažnai išvysdavome ir tritaškių lietų. Būtent LKL rungtynėse sukrisdavo visi taiklūs metimai, kurių taip trūko Eurolygoje. Nutrūkus pralaimėjimų serijai Eurolygoje, vaizdas apsivertė ir atsirado pralaimėjimai LKL. Pralaimėjimas prieš “Lietkabelį”, poto visiškai netikėtas pralaimėjimas prieš “Šiaulius”. 

Vis tik prastos rungtynės LKL neišmuša komandos iš vėžių ir Eurolygoje yra demonstruojamas visai kitokio lygio žaidimas. Artėjančias rungtynes prieš Vilniaus “Rytą” galima priskirti prie svarbesnių rungtynių ir čia “Žalgiris” turėtų pademonstruoti tai, ką matome Eurolygos kovose. 

Vilniaus “Rytas” 

“Rytas” šiuo metu demonstruoja geriausią sezono formą. Nors žaidimas nėra tobulas, daug bangavimo ir rungtynių eiga priklauso nuo pataikytų tritaškių, “Rytas” kol kas laikosi ir svarbiausia – laimi. Puikus pirmas ratas EuroCup Top16 etape leidžia “Rytui” planuotis ir galvoti apie kitą etapą. 

Po pergalės prieš “Tofaš”, “Rytas” pradėjo labiau pasitikėti savimi, pradėjo sukristi metimai ir pergalių paskutiniu metu yra daugiu nei pralaimėjimų. Paskutinėse rungtynėse prieš Monako komandą “Rytas” parodė charakterį. Rungtynės nebuvo gražios, žaidime buvo nemažai bardako iš abiejų komandų, tačiau svarbiausiose minutėse “Rytas” atsilaikė ir pastatė save į labai gerą padėtį. 

Rungtynėse prieš “Žalgirį” ant klaustuko yra M.Echodas. Jeigu prieš Monako komandą pavyko atsilaikyti, tai prieš “Žalgirio” priekinę liniją tai padaryti bus labai sudėtinga. Vis tik jeigu ir galės žaisti Martynas, nebūtų keista, jeigu bus pasaugomas. 

“Rytas” šias rungtynes kaip ir “Žalgiris” pasitinka geromis nuotaikomis, tačiau nerimo vilniečių gretose turėtų būti daug daugiau. Kitą savaitę “Rytas” vyksta į Monaką, kur žais labai svarbias rungtynes. Pergalė Monake “Rytui” beveik garantuotų kelialapį į kitą etapą, todėl neturėtų kilti klausimų, kurios ateinančios rungtynės “Rytui” yra svarbesnės.

 

Prognozė: „Žalgiris“ daugiau 85 @1.85 Betsafe

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Totalas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 85 1.85
Daugiau 85,5 1,89

Daugiau 85,5 1.88

Daugiau 85,5 1.87

Daugiau 85,5 1,87

Pažvelkime į šias rungtynes iš abiejų komandų perspektyvų. Tiek „Žalgiris“, tiek „Rytas“ šią savaitę žaidė namuose, todėl neturėjo ilgų kelionių. „Rytas“ šioms rungtynėms galėjo pasiruošti ilgiau, kadangi žaidė trečiadienį, o „Žalgiris“ penktadienį. Tačiau po sekmadienio rungtynių abiejų komandų laukia išvyka į Prancūziją. „Rytas“ žais trečiadienį, o „Žalgiris“ ketvirtadienį. 

„Žalgiriui“ tai eilinės Eurolygos rungtynės. Negalima sakyti, kad jos nėra svarbios, kadangi dar yra šansų kabintis į aukštesnę vietą Eurolygoje. Žaidžiama bus prieš „Asvel“ komandą, kuri yra tikrai įveikiama. Tačiau lyginant rungtynių svarbas, „Rytui“ tai bus daug svarbesnės rungtynės dėl jau aptartų priežasčių. 

Kalbant konkrečiai apie sekmadienio rungtynes, „Rytas“ nepasižymi gera gynyba, o jų žaidimas grindžiamas puolimu. „Žalgiris“ savo žaidimą stato nuo kietos gynybos ir labai gerai išnaudoja kitų komandų silpnybes. Net neabejoju, kad visas žaidimas bus žaidžiamas per „Žalgirio“ priekinę liniją. „Rytui“ susispaudus baudos aikštelėje „Žalgiriui“ reikės pataikyti iš toli, būtent tai „Žalgiris“ dabar daro puikiai. 

„Rytas“ visiškai nesusitvarkė su J.O‘Brien, kuris viską suvertė iš po krepšio, todėl sekmadienį lengvų taškų į „Ryto“ krepšį turėtų būti nemažai. „Rytas“ visai neseniai į savo krepšį praleido 85 ir 83 Utenoje. „Žalgiris“ po dviejų sunkių rungtynių prieš „Šiaulius“ gali nutildyti visas kalbas sužaidę geras rungtynes prieš „Rytą“. 

Šioje sezono stadijoje šios rungtynės yra bereikšmės. Abiejų komandų koncentracija kitose lygose, artėja Karaliaus Mindaugo Taurės finalinis ketvertas. Todėl draskytis šiose rungtynėse nenorės nei viena komanda. „Ryto“ gynyba bus dar laisvesnė, o dėl sukritusių metimų ši dvikova gali būti rezultatyvi kaip niekad. 

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..