LKL prognozė: „Juventus“ – „Pieno Žvaigždės“

Centrinis šio savaitgalio LKL mačas vyks Pasvalyje – sausio 23 dieną 17:20 valandą, kur laukiama labai gražios ir intriguojančios dvikovos tarp dviejų turnyro lentelės vidurio kaimynių. Pasvaliečiai turnyrinėje lentelėje stovi ant penktojo laiptelio, laimėję 7 rungtynes ir pralaimėję 7. Tuo tarpu svečiai iš Utenos iki šiol rungtyniavo kiek sėkmingiau – 9 pergalės ir tik 5 nesėkmės. Abu šeštadienio varžovai turi subūrę kaip niekad galingas sudėtis ir abu šiame sezone nestokoja pagrįstų ambicijų, tad laukia labai intriguojanti dvikova.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Suminis daugiau 169.5 @1.94 Uniclub

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 169.5 1.94
Daugiau 169.5 1.93

Daugiau 169.5 1.93
Daugiau 169.5 1.91
Daugiau 170 1.95

Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Gedimino Petrausko ekipa iš mažiausio LKL miestelio sezoną pradėjo gana klampiai, bet jos žaidimas labai pagerėjo kai prie pienininkų gretų prisijungė tokie krepšininkai kaip kanadietis Jahenns-Ley Manigat, iš Vilniaus „Ryto“ skolos pagrindu įsigytas Karolis Giedraitis, taipogi anksčiau Utenos „Juventus“ bei Klaipėdos „Neptūno“ komandose žibėjęs Edgaras Želionis. Prisijungę prie tokių krepšininkų kaip Paulius Petrilevičius, Danielis Amigo, ar Tomas Lekūnas, šie krepšininkai sudaro „Pieno žvaigždžių“ smogiamąją jėgą.

Vis dėlto, svarbiausia ekipos grandis yra Serbijos ir Bulgarijus pasus turintis įžaidėjas Branko Mirkovičius. 38 metų veterano įtaka G. Petrausko žaidimo planų išpildymui yra esminė, kadangi panašaus lygio antro atakų organizatoriaus pasvaliečiai tiesiog neturi. Nuo gynybos prieš šį krepšininką neretai tiesiogiai priklauso, kaip varžovams sekasi stabdyti „Pieno žvaigždžių“ puolimą.

Tomas Lekunas

Petrauskas savo gynybos schemose naudoja labai daug kamuolio spaudimo, kuomet nuolat dvejinama gynyba arba aktyviai tiesioginio oponento yra spaudžiamas kamuolį turintis varžovų krepšininkas. Jei toks spaudimas priverčia oponentus klysti, Pasvalys labai gerai išeina į greitas kontratakas ir jų metų renka daug taškų. Visgi patyrę varžovai neretai tokią gynybą gerai gliaudo aštriais savalaikiais perdavimais, patys rinkdami nemažai lengvų taškų laisvais metimais. Taigi, ši strategija turi ir tamsiąją, ir šviesiąją pusę.

Rungtynėse su „Juventus“ ji turėtų veikti neblogai, nes uteniškiai yra dažnai klystanti komanda, kuri nėra gera gynyboje prieš greitas kontratakas. Vis dėlto, su Vaidu Kariniausku, Žygimantu Skuču, Vaidu Čepukaičiu ir Mindaugu Kupšu, „Juventus“ labai daug taškų renka iš baudos aikštelės prieigų, o minėtiems krepšininkams dar šiame plane gerai gelbsti ir Ignas Vaitkus, Vytautas Šulskis. Pienininkų laukia sunkios rungtynės gynyboje, bet kur kas lengvesnės puolime.

Utenos „Juventus“

Jau prieš sezoną daugelis krepšinio ekspertų svaičiojo, kad Utena surinko puikią sudėtį ir kausis dėl aukštų pozicijų. Vis dėlto, prie komandos dar prisidėjus V. Čepukaičiui ir V. Kariniauskui, „Juventus“ atrodo kaip sunkiai suvaldoma ambicingų ir talentingų krepšininkų grupė. Per atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynes ir praėjusį LKL susitikimą su Prienų „Cbet“, „Juventus“ abu kartus metė po 105 taškus, palikdami įspūdį, kad šiuo metu puolimo prasme už juos talentingesnė ekipa lygoje yra tik „Žalgiris“.

Nors savoje aikštės pusėje Žydrūno Urbono kariauna yra labai pažeidžiama dėl kai kurių individualioje gynyboje itin silpnai atrodančių krepšininkų ir ne visada suderintų komandinės gynybos veiksmų, gerai išnaudojami tie patys V. Čepukaitis ir M. Kupšas po krepšiu kelia didelių bėdų varžovų baudos aikštelėje.

Vaidas Kariniauskas ir Martynas Gecevicius

I. Vaitkus, V. Šulskis ar amerikietis combo gynėjas Bryantas Crawfordas gali taškus rinkti tiek prasiveržimais, tiek metimais iš perimetro, tiek baudų metimais po išprovokuotų pražangų, jau net nekalbant apie geriausią sezoną karjeroje žaidžiantį ir žaidimu vienas prieš vieną visus be išimties oponentus maudantį V. Kariniauską. Prie trijų taškų linijos yra dar tokie snaiperiai kaip Marius Runkauskas ar formą įgavęs Martynas Gecevičius, kurie tik ir tyko savo progų iššauti laisvą tritaškį.

Būtent agresyvus žaidimas vienas prieš vieną, daug išprovokuotų pražangų ir gerai išnaudojami snaperiai Pasvalio gynybai kels aibes bėdų, juo labiau kad po svaiginančios sėkmės Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio serijoje prieš „Rytą“ uteniškių pasitikėjimas savo jėgomis yra aukštas kaip niekada. Tiesa, „Juventus“ tradiciškai nespindi gynyboje, bet turint tiek talento puolime tos gynybos ne visada ir prireikia.

Prognozės argumentai

Rungtynėse turėtų visiškai dominuoti puolimas. Abi komandos žais greitai, ypač „Pieno žvaigždės“, kurioms toks krepšinis turėtų būti itin parankus. Vis dėlto, sunku įsivaizduoti scenarijų kaip „Juventus“ puolimas galėtų užstrigti Pasvalyje.

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

LKL Rezultatai

LKL

LKL Tvarkaraštis

LKL

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..