LKL prognozė: „Nevėžis“ – „Pieno Žvaigždės“

Išsidraikiusiame ir pandemijos sudarkytame LKL tvarkaraštyje pirmadienį, gruodžio 28 dieną, Kėdainių arenoje susikaus vietos „Nevėžio“ ir Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ komandos. Turnyrinė šių dviejų klubų padėtis yra gana panaši – abi ekipos rikiuojasi greta turnyrinės lentelės viduryje, abi yra patyrusios po 5 nesėkmes. Skirtumas tik tas, kad vienu maču daugiau sužaidę pasvaliečiai savo sąskaitoje turi viena pergale daugiau, tad yra laipteliu aukščiau „Nevėžio“.

Įvertinus tokią padėtį, tarsi savaime peršasi mintis, pirmadienio vakare geografiniame Lietuvos centre laukia atkaklus mačas, juolab kad panašiai mąsto ir bukmekeriai. Vis dėlto, „Pieno Žvaigždžių“ šansai pasiekti pergalę yra kiek didesni. Bent jau taip sufleruoja pastarojo meto įvykiai.Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Pieno Žvaigždės“ -5.5 @1.94 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Pieno Žvaigždės -5.5 1.94
Pieno Žvaigždės -5.5 1.90

Pieno Žvaigždės -6 1.96

Pieno Žvaigždės -6 1.95

Pieno Žvaigždės -6 1.90

Kėdainių „Nevėžis-OPTIBET“

Kėdainių komanda prieš sezoną subūrė gana įdomią ir konkurencingą, jaunų talentų nestokojančią sudėtį. Perspektyvaus jaunimo brandinimas kovomis ir jo išleidimas į aukštesnį lygi pastaraisiais metais buvo afišuojama kaip pagrindinis kuklų biudžetą turinčio „Nevėžio“ tikslas, o vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius gerai paruošdavo taktinius planus rungtynėms ir labai gerai motyvuodavo savo žaidėjus kovai.

Būtent vyriausiasis treneris ir stulbinantis pagrindinio įžaidėjo Vaido Kariniausko žaidimas sezono pradžioje leido kėdainiškiams iškovoti keletą labai gražių pergalių LKL pirmenybėse, o skambiausi antausiai namų aikštėje buvo skelti Panevėžio „Lietkabeliui“ ir Vilniaus „Rytui“. Kai atrodė, kad „Nevėžio“ sirgalių jau laukia vilties prošvaisčių kupinas sezonas po eilės stagnacijos metų, tarsi perkūnas iš giedro dangaus viena po kitos driokstelėjo dvi nemalonios naujienos; visų pirma buvo pranešta apie V. Kariniausko persikėlimą į Uteną, o po to ir apie M. Kiltinavičiaus savanorišką pasitraukimą iš vyriausiojo trenerio posto. Komandos žaidimas išsyk sugriuvo, nes aikštėje nebeliko atakų dirigento, kuris gebėtų valdyti komandą.

Domantas Vilys

Tiek Sedrickas Barefieldas, tiek Domantas Vilys gali rinkti taškus, tačiau nė vienas nėra pasirengęs komandos valdymui. Iš Panevėžio „Lietkabelio“ persikėlęs ir bent dalinai V. Kariniauską pavaduoti turintis Jokūbas Gintvainis neturi pakankamai rungtynių praktikos kad deramai apšiltų kojas naujoje aplinkoje, o naujasis vyriausiasis treneris iš JAV 36 metų Davidas Gale‘as dar nepažįsta ekipos, tad jam teks kliautis vyresnio tautiečio, jau kur kas seniau Kėdainiuose besidarbuojančio Bobby Gonzalezo patarimais.

Pasvalio „Pieno Žvaigždės“

Pasvalio komandos žaidimo kreivė yra tarsi atvirkštinė proporcija įvykiams Kėdainiuose. Kurį laiką Gedimino Petrausko auklėtiniai nerado savojo žaidimo, bet po rokiruočių sudėtyje per paskutines keletą savo žaistų rungtynių demonstravo labai solidų krepšinį. Lūžiu Pasvalyje tapo atsisveikinimas su ekipos latviais Edgaru Lasenbergu bei Zigmaru Raimo, kuriuos pakeitė anksčiau Pasvalyje jau žaidęs kanadietis Jahennsas-Ley Manigat, iš Vilniaus „Ryto“ nuomos pagrindais persikėlęs Karolis Giedraitis, Edgaras Želionis. Pasvaliečiai jau tarpsezonio metu padarė gerą ir didelį darbą, kuomet sugebėjo į šiaurės rytų Lietuvą atsivežti patyrusį serbų įžaidėją Branko Mirkvičių bei jo tautietį metiką Andreją Milutinovičių.

Tomas Lekunas

Prie minėtų krepšininkų pridėjus po traumos vėl sužydėjusį Tomą Lekūną bei Arvydą Šikšnių, akivaizdžiai matosi, kad ir puolėjų grandis yra pajėgi, jau nekalbant apie solidžiai rungtyniaujančią vidurio puolėjų porą Paulių Petrilevičių bei Danielį Amigo. Lapkričio pabaigoje ir gruodžio pradžioje komanda demonstravo labai gerą sportinę formą. Tiesa, gruodžio 8 dieną buvo paskelbta apie treniruočių proceso sustabdymą dėl Covid-19 atvejo komandos viduje, bet rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“ tai neturėtų tapti rimtu trūkumu, kadangi pastaruoju metu ir kėdainiškiai daugiau laiko leido savoizoliacijoje, o ne treniruočių salėje.

Prognozės argumentai

Naujo trenerio atvykimas neretai duoda energetinį impulsą komandai, tad gali būti, kad Kėdainių „Nevėžis“ rungtyniaus su didžiule motyvacija. Juo labiau, kad ir pergalės skonio ši komanda neragavo nuo spalio pabaigos. Kita vertus, „Pieno Žvaigždės“ turi ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, žaidėjus pažįstantį trenerį, didesnį biudžetą, daugiau talento.

„Nevėžis“ laimėjo pirmąjį sezono susitikimą tarp komandų Pasvalyje 82:72, bet atsinaujinusios ir savo gretas perrikiavusios „žvaigždės“ per dvejas rungtynes sutraiškė „Nevėžį“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyre bendru 40 taškų skirtumu. Veikiausiai šįkart žaliai juodai balti pasipriešins geriau, bet „Pieno Žvaigždžių“ sudėtis šiandieninei Kėdainių versijai yra ir per gili, ir per galinga.

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

LKL Rezultatai

LKL

LKL Tvarkaraštis

LKL

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..