2019-2020m. NBA komandų pristatymas ir prognozės. NBA gyvai

📖 Turinys

Kur stebėti NBA tiesiogiai internetu?

NBA fanui labai svarbu žinoti kur stebėti NBA transliacijas internetu ir kurios lažybų bendrovės siūlo geriausius koeficientus už NBA lažybas.

Jeigu vasarą atostogavote ir nesidomėjote NBA, šį straipsnį perskaitę sužinosite visą svarbiausią informaciją ir jau pirmą naujojo NBA sezono dieną galėsite drąsiai jaustis NBA lažybose.

NBA

NBA

Nemokamas NBA tiesiogiai transliacijas transliuoja lažybų bendrovės, tačiau kai kurios bendrovės turi sąlygas. Minimali sąlyga tai reikia atsidaryti sąskaitą, kitos bendrovės reikalauja, kad bent turėti pinigų sąskaitoje, bet už pirmąjį papildymą – lažybų bendrovės pasiūlys jums premiją.

Mūsų komanda išanalizavo geriausias lažybų bendroves internete ir rado, jog NBA transliacijas rodo šiose bendrovėse:

Bendrovė Sąlygos live HD transliacijoms Premija
optibet Stebėti NBA gyvai sąlygų nėra Iki 150€ pirmojo įnašo premija Žiūrėk krepšinį per Optibet
Atlikti statymą per 24 val. 18+ galioja taisyklės ir statymų reikalavimai Žiūrėk krepšinį per Bet365

Geros naujienos NBA fanams Lietuvoje. „TV Play Premium” pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį su NBA ir per „TV Play” bei TV6 kanalus parodys apie 200 rungtynių per sezoną.

Kas neturi galimybės kabelinėje televizijoje stebėti šiuos kanalus, gali internetu užsakykite „TV Play Premium” paketą, kuris mėnesiui kainuos 9,99 EUR. Be NBA transliacijų per šią platformą dar galėsite stebėti „Žalgirio” pasirodymą Eurolygoje, Anglijos „Premier” lygą, KHL ledo ritulio kovas, Čempionų lygą.

nba gyvai

Jeigu norite nepraleisti nei vienų NBA rungtynių ir girdėti JAV komentatorių įžvalgas rungtynių metu, tada siūlome įsigyti „NBA League Pass”. Pigiausias planas mėnesiui prasideda nuo 1,99 EUR, tačiau sumokėję tokią sumą galėsite stebėti tik 3 rungtynes per mėnesį, bet tai puiki suma jeigu norite tik pasibandyti „NBA League Pass” platformą.

Optimaliausias mėnesio planas yra už 11,99 EUR per mėnesį, šį planą pasirinkę galėsite stebėti kiek norite NBA rungtynių. Jeigu sekate tik vieną NBA komandą ir kitų NBA rungtynių nežiūrėsite, tada galite pasiimti „Team Choise” planą už 7,99 EUR.

Kur geriausi koeficientai už NBA lažybas?

Iš lietuviškų bendrovių, pagal NBA lažybų pasiūlą ir koeficientų maržas, geriausiai atrodo „Betsafe.lt”. Šioje bendrovėje koeficientų maržos mažiausios ir siekia tik 4,33%, o pasiūla didžiausia ir vienoms NBA rungtynėms „Betsafe.lt” pasiūla apie 100 lažybų baigčių.

Tuo tarpu „Olybet” ir „Optibet” pasiūla per pus mažesnė ir maržos procentas didesnis. Taigi, jeigu ruošiatės lažintis už NBA tik lietuviškose svetainėse, tada geriausias pasirinkimas „Betsafe.lt”. Naujiems žaidėjams ši bendrovė siūlo premiją 80 eurų lažyboms ir 40 eurų lošimų automatams.

1 lentelė. Lietuvoje legaliai veikiančių bendrovių koeficientų maržos.

Vieta Bendrovė Maržos
1 Betsafe_online-casino_logo_470x246 4,33%
2 futbolo statymai 5,30%
3 optibet 5,94%

Verta turėti sąskaitą ir lietuviškoje bendrovėje ir čia geriausias su NBA lažyboms atrodo „Betsafe.lt”, kuri naujiems žaidėjams dar siūlo 80 eurų premiją lažyboms ir 40 eurų lošimų automatams. Kitas krepšinio lažyboms skirtas bendroves, galite rasti geriausios lažybų bendrovės krepšiniui 2024 reitinge.

NBA komandų apžvalga. Rytų konferencija

hawsAtlanta „Hawks“

Tai bus viena iš įdomiausių lygos komandų. Sudėtyje labai daug jaunimo, tačiau jis yra ypač talentingas. T.Young yra lyginamas su S.Curry, žaidėjui tai bus antras sezonas ir galima tikėtis dar geresnio žaidimo nei demonstravo antroje praėjusio sezono pusėje. Komandos žaidimas malonus akiai, yra nemažai atletiškų žaidėjų. Sunku tikėtis, kad komanda pateks į atkrintamąsias, tačiau vaikytis šaukimų komandai nebereikia. Visas dėmesys bus sutelktas į žaidėjų tobulėjimą ir žaidimo klijavimą ateinantiems sezonams.

palikoKomandą paliko: K.Bazemore, D.Dedmon, J.Anderson, T.Prince.
papildeKomandą papildė: E.Turner, J.Parker, A.Crabbe.

Naujokų biržoje ketvirtu šaukimu pakviestas De‘Andre Hunter, Cam Reddish (10-tas šaukimas).

Svarbiausi žaidėjai: Trae Young, John Collins, De‘Andre Hunter.

nba tiesiogiai

Boston „Celtics“

Vasarą buvo prarastas komandos branduolys – Irving, Horford ir Morris. Žaidėjai su didžiausia patirtimi. Tačiau tai nereiškia, kad komanda susilpnėjo ir laukia prastesnis sezonas. Praeitas sezonas parodė, kad sumaištis komandoje ir prasta atmosfera neatves komandų į pergales. Didelės viltys yra dedamos į G.Hayward, kuris išgyveno labai sudėtingą traumą, šiame sezone turėtų gauti daugiau laisvės ir jeigu žaidėjas sugrįš į savo lygį, komanda gali pasiekti tikrai daug. Didžiausias komandos minusas – priekis. Tai reali pretendentė įkasti rytų konferencijos favoritėms – „Bucks“ ir „76ers”.

palikoKomandą paliko: K.Irving, A.Horford, A.Baynes, T.Rozier, M.Morris.
papildeKomandą papildė: K.Walker, E.Kanter, V.Poirier.

Naujokų biržoje pakviesti C.Edwards, T.Waters, o vasarą pasikvietė T.Fall.

Svarbiausi žaidėjai: Kemba Walker, Jason Tatum, Gordon Hayward.

nba tiesiogiai rezultatai internetu

bullsChicago „Bulls“

Atrodo, jog „Bulls“ žingsnis po žingsnio kyla į viršų. Komandos sudėtyje galima matyti branduolį, yra jaunų talentingų žaidėjų, o paskutinių sezonų didžiausią skylę – įžaidėjo poziciją, šią vasarą komanda užpildė su Satoransky bei naujoku Coby White. Nors sudėtyje yra K.Dunn, praėjusį sezoną jis nepateisino į jį dėtų lūkesčių, todėl norint išlikti rotacijoje, žaidėjui reikės pakelti žaidimo kreivę į viršų. Komandos padėtis panaši į „Hawks“ situaciją, talento ir žaidėjų pakankamai, todėl vaikytis šaukimų nebereikia. Koncentracija ties jaunimu bei žaidimo klijavimu ateičiai.

palikoKomandą paliko: R.Lopez, W.Selden.
papildeKomandą papildė: Th.Young, T.Satoransky, L.Kornet.

Naujokų biržoje septintu šaukimu pakviestas Coby White.

Svarbiausi žaidėjai: Lauri Markkanen, Zach LaVine, Wendell Carter Jr.

nba finale tvarkaraštis

hornetsCharlotte „Hornets“

Vienintelis K.Walker palaikydavo komandos šansus pakovoti dėl atkrintamųjų. Žaidėjo kantrybei trūkus, komandos padėtis pasikeitė kardinaliai. Neišlaikius Kembos, komanda save sužlugdė, tai bus viena silpniausių rytų konferencijos komandų. Komandoje nėra ryškių pavardžių, nemažai jaunimo, todėl tai bus sezonas, kai daugiau dėmesio bus skiriama žaidėjų tobulėjimui nei rezultatų siekimui. Aukštas kitų metų naujokų biržos šaukimas būtų šios komandos pergalė ateinančiame sezone.

palikoKomandą paliko: K.Walker, J.Lamb, T.Parker.
papildeKomandą papildė: T.Rozier.

Naujokų biržoje 12 šaukimu pakviestas PJ Washington, 36 šaukimu – Cody Martin, o vasarą prie komandos prisijungė ir jo brolis dvynis Caleb Martin. Abu iš „Nevada“ Universiteto.

Svarbiausi žaidėjai: Terry Rozier, Miles Bridges, PJ Washington.

LazybuGuru.lt prognozė – Charlotte „Hornets“ iškovos mažiau nei 23.5 pergales.

Po K.Walker išvykimo komanda nebeturi ateities. Komanda priversta daryti atsinaujinimą ir tai galime matyti jau dabar. Vasarą nebuvo visiškai pasistiprinta, į K.Walker vietą paimtas T.Rozier, kiti nauji krepšininkai yra lygos naujokai. Sudėtyje nėra jokių ryškių pavardžių, o kai prie komandos lyderių priskiriami N.Batum ir M.Kidd-Gilchrist tai daug ką pasako. Komandoje neliko ne tik K.Walker bet ir kito šviesulio – J.Lamb. Komandos žaidimas bus pastatytas ant naujokų ir lygoje vis bandančių įsitvirtinti žaidėjų. Galima tikėtis geresnio M.Monk žaidimo bei M.Bridges žingsnio į priekį, tačiau tai nėra žaidėjai, kurie garantuotų pergales komandai. „Hornets“ yra komanda, kuriai labiausiai reikia naujokų biržos šaukimų ir atsinaujinimas turėtų užtrukti mažiausiai kelis sezonus. Jeigu panašioje situacijoje esančios „Cavaliers“ ir „Wizards“ turi bent po vieną žvaigždę (K.Love, B.Beal) tai „Hornets“ komandoje nėra nieko panašaus. Kuo mažesniu pergalių skaičiumi bus suinteresuota ir komandos vadovybė, tikinti gauti vieną iš pirmųjų naujokų biržos šaukimų.

nba finalas tvarkarastis

netsBrooklyn „Nets“

Puikiai vasaros darbus atlikusi komanda, kelių metų bėgyje pretenduoja tapti NBA finalo dalyve. Ar prisiimta rizika su K.Durant atsipirks sužinosime tik po kelių sezonų. Didelė tikimybė, kad Durant taip ir neišbėgs kitą sezoną į aikštelę, tuo tarpu komanda galės apsiprasti tarpusavyje. Net ir be Kevino aikštėje, „Nets“ kovos dėl atkrintamųjų ir čia gali tapti juoduoju arkliuku. Labai daug priklauso nuo Irving žaidimo, kuriam atsigauti po prasto sezono „Celtics“ tiesiog būtina.

palikoKomandą paliko: D‘Angelo Russell, D.Carroll, A.Crabbe, Sh.Napier.
papildeKomandą papildė: K.Irving, K.Durant, D.Jordan, T.Prince, W.Chandler, D.Nwaba, G.Temple.

Svarbiausi žaidėjai: Kyrie Irving, Deandre Jordan, Caris LeVert.

valanciunas nba

cavsCleveland „Cavaliers“

Komandoje nieko naujo. Kaip jau visi įpratę, jeigu Clevelande nežaidžia L.James, pergalių iš komandos galima nesitikėti. Vasara komandai buvo niūri, nedideli sudėties pasikeitimai, o penktas naujokų biržos šaukimas yra didelis klaustukas. Komanda dėjusi dideles viltis į gynėją C.Sexton, pasikvietė dar vieną toje pačioje pozicijoje žaidžiantį D.Garland. Nors interviu buvo kalbama, kad abu žaidėjai galės žaisti vienu metu, kaip bus realybėje pamatysime jau greitai. Komandos laukia sunkus sezonas, aukštas šaukimas naujokų biržoje būtų komandos laimėjimas.

palikoKomandą paliko: D.Nwaba, J.R. Smith, M.Chriss, C.Frye, N.Stauskas.
papildeKomandą papildė: S.Thornwell, J.Martin.

Naujokų biržoje penktuoju šaukimu pakviestas Darius Garland.

Svarbiausi žaidėjai: Kevin Love, Collin Sexton, Darius Garland.

nba transliacija

heatMiami „Heat“

J.Butler atvykimas į komandą, kuri nėra reali pretendentė laimėti lygą yra atgaiva NBA krepšiniui. Kuo daugiau stiprių vidutiniokių, tuo visiems tik įdomiau. Su Butler atvykimu komanda kovos dėl atkrintamųjų, tačiau antras raundas šiai komandai yra viršūnė. Branduolys neblogas, yra keletas jaunų žaidėjų, o situacija komandoje tokia, kad siekiant didelių pergalių trūksta talento, o daryti atsinaujinimą dar anksti.

heat palikoKomandą paliko: D.Wade, J.Richardson, H.Whiteside.
heat papildeKomandą papildė: J.Butler, M.Leonard.

Naujokų biržoje 13 šaukimu pakviestas Tyler Herro.

Svarbiausi žaidėjai: Jimmy Butler, Goran Dragic, Bam Adebayo.

LazybuGuru.lt prognozė – Miami „Heat“ iškovos daugiau nei 43.5 pergales.

J.Butler sprendimas nustebino ne vieną, tačiau tuo pačiu jam užtarnavo didelę pagarbą. Pasirinkęs NBA vidutiniokę Butleris padidino susidomėjimą rytų konferencija. 44 pergalės nėra mažai, tačiau „Heat“ ekipa šį skaičių tikrai gali pasiekti. Praeitą sezoną komanda baigė su 39 pergalėmis, tačiau žaidimas buvo labai banguotas. Daug žaidėjų traumuotų, vis nepavykdavo komandai įsižaisti. Problemos su H.Whiteside, D.Wade atsisveikinimo turas komandai nepridėjo sėkmės renkant pergales. J.Butler tokiose komandose žiba ryškiausiomis spalvomis. Čia jis sugrįžta į panašią situaciją, kurioje buvo, kai žaidė „Bulls“ komandoje. Jis be abejonės bus pirma opcija puolime, ypač svarbiausiais rungtynių momentais, o Jimmy yra vienas šaltakraujiškiausių žaidėjų lygoje. Galima tikėtis, jog čia jis demonstruos daug geresnį žaidimą nei „Timberwolves“ ar „76ers” komandose. „Heat“ sudėtyje yra žaidėjų aplink kuriuos galima statyti pergales nešantį žaidimą. Butler, Dragič, Johnson, Adebayo. Nors komandoje nėra daug metikų, atsiskleisti jau pirmame sezone gali 13 naujokų biržos šaukimas T.Herro, kuris yra lyginamas su K.Thompson. 44 pergalės komandai garantuotų vietą atkrintamosiose, tačiau ši komanda gali daugiau nei tik pakovoti dėl patekimo į jas. Galima sakyti, kad rytų konferencijoje užrezervuotos yra tik pirmos dvi vietos „Bucks“ ir „76ers” komandomis, o į ketvertuką pretenduoja „Pacers“, „Celtics“, „Nets“, „Heat“, „Raptors“. Kova bus, tačiau silpna rytų konferencija turėtų turėti labai didelį atotrūkį tarp komandų, kurios kovos dėl aukštesnės vietos atkrintamosiose ir kurios bus lentelės dugne.

nba transliacija internetu

knicksNew York „Knicks“

Vasarą „Knicks“ komandai galima laikyti nenusisekusia. Daug kalbų apie ryškiausias lygos žvaigždes, tačiau komandą papildė tik vidutiniokai. Tikėtis iš komandos pergalingo sezono būtų naivu, todėl visas dėmesys bus sutelktas į jaunųjų talentų ugdymą. Kad komandos sudėtis nėra ilgalaikiuose planuose rodo ir tai, kad visų pagrindinių naujų žaidėjų sutartys yra iki dviejų metų. „Knicks“ ruošiasi laisvų agentų turgui po dviejų metų, kuomet komandos branduolys Kevin Knox, RJ Barrett ir Mitchell Robinson bus dar labiau patobulėję. „Knicks“ komanda įdomi bus ir dėl Igno Brazdeikio. Nors vasaros lygoje surengė ne vieną gerą pasirodymą, jo laukia itin sunkus sezonas. Igno pozicija yra tiesiog perpildyta žaidėjais, todėl minutes aikštėje reikės išsikovoti.

knicks palikoKomandą paliko: E.Mudiay, D.Jordan, L.Thomas, N.Vonleh.
knicks papildeKomandą papildė: R.Bullock, T.Gibson, M.Morris, E.Payton, B.Portis, J.Randle.

Naujokų biržoje trečiuoju šaukimu pakviestas RJ Barrett, o 47 šaukimu – Ignas Brazdeikis.

Svarbiausi žaidėjai: Julius Randle, Kevin Knox, RJ Barrett.

LazybuGuru.lt prognozė – New York „Knicks“ laimės daugiau nei 27.5 rungtynes.

Tragiškai paskutiniu metu atrodanti komanda, šią vasarą ir vėl nenuvertė kalnų. „Knicks“ komanda buvo sieta su ryškiausiomis lygos žvaigždėmis, tačiau jai ir vėl žaidėjai atsuko nugaras. „Knicks“ komanda gal dar ir norėtų sėdėti dugne bei rinkti naujokų biržos šaukimus, tačiau spaudimas iš aplinkos to daryti jau tiesiog neleidžia. New Yorko miestas yra per didelis pralaiminčiai komandai. Čia žaidėjai sulaukia daugybę dėmesio, į areną renkasi žvaigždės, o atvykstančios čia žaisti komandos, dažnai pasirodo geriau nei įprastai. Praėjusį sezoną komanda iškovojo tik 17 pergalių ir buvo prasčiausia lygos komanda. Kas pasikeitė, kad komanda galėtų iškovoti net 11 pergalių daugiau? Į komandą atvykę žaidėjai tikrai nenorės pasidaryti sau „gėdos“. Jau dabar yra apkalbinėjama komanda, kai vietoj Irving, Durant, Leonard, komanda įsigijo Portis, Gibson, Morris. Vis tik tokios kalbos turėtų motyvuoti žaidėjus, o komandos lyderio vaidmuo tikėtina, jog atiteks J.Randle. Puikiai sezoną užbaigęs „Pelicans“ gretose, Randle atvykstą į didelę rinką ir čia tikrai pasinaudos šansu save parodyti. Komandą papildė nemažai stiprių vidutiniokų – Payton, Bullock, Gibson, Portis, Morris, Ellington. Sudėtyje yra nemažai jauno talento – D.Smith Jr., K.Knox, M.Robinson ir šių metų trečiasis šaukimas RJ Barrett. Šis sezonas komandai tikrai gali būti didelis žingsnis į priekį, o naujai atvykę žaidėjai tikrai nesileis būti lygos pastumdėliais. Sunku pasakyti, kiek stipriai prie komandos pergalių prisidės Ignas Brazdeikis. Jam bus labai sunku kovoti dėl minučių aikštėje, nes jo pozicija yra perpildyta žaidėjais. Ne kartą Ignas jau įrodė, kad yra kovotojas, todėl reikia tikėtis, jog šį sezoną matysime ne tik dažniau laiminčius „Knicks“ krepšininkus, bet ir puikų žaidimą demonstruojantį Igną aikštėje. Rytų konferencija ir toliau lieka vakarų konferencijos šešėlyje. Šį sezoną dugne turėtų likti „Hornets“, „Cavaliers“ ir „Wizards“ komandos. Prieš visas šias ekipas „Knicks“ turi savų pliusų, todėl galima tikėtis, jog sezoną „Knicks“ baigs ne žemiau nei 11-12 vietoje, o šioje vietoje likusios komandos dažniausiai surenka 28-31 pergales.

nba live stream

pistonsDetroit „Pistons“

Vasaros darbai buvo atlikti tikrai neblogai. Komandos nepaliko joks svarbus žaidėjas, tuo tarpu pasipildyta stipriais žaidėjais. B.Griffin praeitą sezoną demonstravo puikų žaidimą ir tik dėl traumos negalėjo padėti komandai užbaigti sezono. Šį sezoną „Pistons“ rytų konferencijoje bus dar didesnė jėga ir jeigu bus išvengta traumų (B.Griffin, D.Rose, R.Jackson – dažnai būna su traumomis), „Pistons“ gali patriukšmauti reg.sezone ir pakovoti dėl pirmojo ketverto.

pistons palikoKomandą paliko: W.Ellington, J.Calderon, I.Smith, Z.Pachulia.
knicks papildeKomandą papildė: D.Rose, J.Johnson, M.Morris, T.Snell.

Svarbiausi žaidėjai: Blake Griffin, Andre Drummond, Derrick Rose.

LazybuGuru.lt prognozė – Detroit „Pistons“ laimės daugiau nei 38.5 rungtynes.

Praėjusį sezoną komanda šiaip ne taip įšoko į atkrintamąsias ir po dviejų metų pertraukos vėl galėjo varžytis atkrintamosiose. Sezonas neužsibaigė aukščiausia nata, nes komandos lyderis B.Griffin patyrė traumą ir serijoje prieš „Bucks“ nebežaidė. Šį sezoną komanda atrodo labiau intriguojanti, vasarą komandos nepaliko nei vienas svarbus žaidėjas, tuo tarpu pavyko pasipildyti D.Rose, kuris turėjo labai gerų atkarpų „Timberwolves“ ekipoje. Taip pat solidžiai lygoje rungtyniaujančiu Markieff Morris. Į NBA sugrįžta Joe Johnson, kuris vasarą tapo BIG3 lygos MVP. Veteranui jau 38 metai, todėl solidaus žaidimo tikėtis nereikia, tačiau svarbiais momentais tokius patyrusius žaidėjus turėti savo komandoje yra labai naudinga. Komandos branduolys aiškus, žaidėjai tarpusavyje apsipratę. Prie galingos priekinės linijos yra žaidėjų, kurie gali pataikyti iš toli. Luke Kennard prognozuojamas lūžio sezonas ir iš jo galima tikėtis daug solidesnio žaidimo. Jis yra svarbi figūra puolime, o gynėjų indėlio į „Pistons“ žaidimą labai reikia. 39 pergalės nėra daug, praėjusį sezoną su 39 pergalėm „Heat“ ir „Hornets“ nepateko į atkrintamąsias. „Pistons“ tokioje rytų konferencijoje tikrai yra atkrintamųjų lygio komanda ir vienintelis dalykas, kuris gali juos sustabdyti nuo pergalingo sezono yra traumos. R.Jackson, D.Rose, ar B.Griffin trauma gali apversti visus komandos tikslus aukštyn kojomis, tačiau žiūrint į bendrą vaizdą ir tikintis geriausio – „Pistons“ pateks į atkrintamąsias ir iškovos daugiau nei 39 rungtynes.

nba livestream

orlando magicOrlando „Magic“

Praeitą sezoną kiek netikėtai įšokę į atkrintamąsias, šio sezono komanda laukia optimistiškomis nuotaikomis. Vasaros darbus galima laikyti teigiamais, nes buvo išsaugotas vienas iš svarbiausių žaidėjų – N.Vucevič. Komandos branduolys išlaikytas ir iš jų jau aišku, ko galima tikėtis. Tuo tarpu iš ypač talentingo jaunimo: M.Bamba, J.Isaac, W.Iwundu galima tikėtis žingsnio į priekį, o tai atneštų komandai dar geresnius rezultatus. Komanda kaip ir praėjusį sezoną kovos dėl vietos atkrintamosiose, tačiau galimybių stipriai patriukšmauti komanda nelabai turi.

magic palikoKomandą paliko: J.Simmons, J.Grant.
magic papildeKomandą papildė: A.Aminu, M.Fultz.

Svarbiausi žaidėjai: Nikola Vucevič, Aaron Gordon, Evan Fournier.

nba live streaming

pacersIndiana „Pacers“

Kai V.Oladipo patyrė traumą, „Pacers“ komandos sezonas klostėsi labai sunkiai. Šis sezonas komandai turėtų būti dar vienas žingsnis į priekį. Komandoje neliko kelių kertinių žaidėjų, tačiau tai tuo pačiu šansas Domantui. Komandos vadovybė kalba, kad Domantas nebus išmainomas ir jis yra komandos ateitis. Tai reiškia, kad šį sezoną dažniau matysime Domantą su Turneriu vienu metu aikštėje, dėl šios priežasties komandoje neliko ir ilgai čia žaidusio T.Young. Pasigirdo kalbos, kad D.Sabonio kontraktas gali nebūti pratęstas, bet pasiekė žinios, kad lietuvis pasirašė didžiausią kontraktą Lietuvos krepšinio istorijoje NBA – per 4 metus D.Sabonis gaus 75 mln. JAV dolerių. Kertinis žaidėjas, kurį vasarą pavyko įsigyti yra M.Brogdon. Nors tai nėra ryškiausia lygos žvaigždė, žaidėjas yra jaunas ir talentingas. Jau nemažai įrodęs „Bucks“ komandoje, čia jis turėtų žibėti dar ryškesnėmis spalvomis. „Pacers“ komanda tikrai bus atkrintamosiose, įkasti gali ir pagrindinėmis favoritėmis.

pacers palikoKomandą paliko: T.Young, B.Bogdanovic, T.Evans, D.Collinson, W.Matthews, C.Joseph.
pacers papildeKomandą papildė: M.Brogdon, T.J.Warren, J.Lamb.

Naujokų biržoje 18 šaukimu pakviestas Goga Bitadze.

Svarbiausi žaidėjai: Victor Oladipo, Malcolm Brogdon, Myles Turner.

LazybuGuru.lt prognozė – Indiana “Pacers” laimės daugiau nei 47.5 rungtynes.

V.Oladipo iki gruodžio į aikštelę išbėgti neturėtų, tačiau komanda jau išmoko žaisti ir be jo. Antrą praėjusio sezono pusę pralaidęs dėl traumos, Oladipo savo žodį turėtų tarti šiame sezone.  48 rungtynės nėra mažai, tačiau būtent tiek praėjusį sezoną iškovojo „Pacers“ ir užėmė 5 vietą rytų konferencijoje. Šį sezoną rytų konferencija atrodo dar silpnesnė. Jeigu praėjusį sezoną buvo išskiriamos 4 pagrindinės favoritės: „Bucks“, „76ers”, „Raptors“ ir „Celtics“, tai šį sezoną belieka dvi – „76ers” ir „Bucks“. Tad dėl vietos ketvertuke bus atvira kova, o čia turėtų būti ir „Pacers“ komanda. Vasarą komandą paliko vienas pagrindinių taškų rinkėjų B.Bogdanovič, tačiau į komandą atvyko M.Brogdon, TJ Warren, J.Lamb. Sustiprėjimas akivaizdus, branduolys išsaugotas, o pagrindinių žaidėjų žaidimo kreivė tik kyla į viršų. Jeigu Oladipo gruodžio mėnesį sugrįš į rikiuotę, nuo sausio-vasario mėnesių galima tikėtis jau itin geros formos iš jo. Su sveiku Oladipo, komanda yra reali pretendentė užimti trečią vietą rytų konferencijoje, tad galima laukti 50 pergalių ir daugiau. Pasitikėjimą „Pacers“ komanda kelia ir tai, jog komandoje yra žaidėjų, kurie nori save parodyti. Brogdon, Warren ir Lamb yra jėgų žydėjime su naujais kontraktais, tuo tarpu Saboniui paskutiniai metai prieš naują kontraktą, tad stengtis tikrai bus dėl ko. Komandoje tik vienas žaidėjas, kuriam 30 metų – J.Holiday. Tai yra jauna ir alkanų žaidėjų komanda. Tokia komanda galima pasitikėti ir laukti atsidavimo kiekvienose rungtynėse.

nba live online

76ersPhiladelphia „76ers”

Kai komanda praranda J.Butler ir J.J. Redick tikėtina, kad komanda bus susilpnėjusi. Tačiau ne šį kartą. „76ers” puikiai atliko vasaros namų darbus. Išlaikyti visas žvaigždes buvo neįmanoma, todėl J.Richardson atvykimas mainų būdu iš „Heat“ yra tikra Dievo dovana. Priekinė linija pasistiprina solidžiu A.Horford,o tai turėtų leisti nuimti mažiau krūvio nuo Embiido pečių, ypač reg.sezone. Komanda kartu su „Bucks“ yra laikomos rytų konferencijos favoritėmis, todėl būtų keita, jeigu šių komandų neišvystumėme rytų konferencijos NBA finale.

76ers palikoKomandą paliko: J.Butler, J.Redick, B.Marjanovič, T.McConnell.
76ers papildeKomandą papildė: A.Horford, J.Richardson, T.Burke.

Svarbiausi žaidėjai: Joel Embiid, Tobias Harris, Al Horford.

nba stream

wizardsWashington „Wizards“

Komandos laukia labai sunkus sezonas. Nebūtų keista, jeigu dar nesibaigus sezonui, būtų iškeista pagrindė komandos žvaigždė – B.Beal. J.Wall dėl traumos tikėtina, kad nežais visą sezoną. Sudėtyje nėra ryškių pavardžių, tačiau yra perspektyvaus jaunimo. Atrodo, jog komandai atėjo metas persitvarkymui ir pergalės nebus didžiausias komandos tikslas. Jeigu B.Beal ištemptų komandą į atkrintamąsias, būtų fantastika. Tačiau realus variantas, kad žaidėjas bus išmainytas į šaukimus ir jaunus žaidėjus, o komanda sezono pabaigoje medžios naujokų biržos šaukimą.

wizards palikoKomandą paliko: T.Satoransky, J.Green, B.Portis, J.Parker, T.Ariza, D.Howard.
wizards papildeKomandą papildė: I.Thomas, D.Bertans, C.J.Miles, I.Smith, M.Wagner, I.Bonga.

Naujokų biržoje devintu šaukimu pakviestas Rui Hachimura.

Svarbiausi žaidėjai: Bradley Beal, Rui Hachimura, Isaiah Thomas.

raptors

torontoToronto „Raptors“

Neįtikėtiną praėjusį sezoną turėjusi „Raptors“, šį pasitinka su ne pačiomis optimistiškiausiomis nuotaikomis. Nors komandos atsisveikinimas su D.DeRozan buvo skaudus, vienerių metų K.Leonard nuoma atsipirko su kaupu. Šis sezonas komandai šviečiasi labai sunkus. „Raptors“ pretenduoja įeiti į istoriją, kaip blogiausią sezoną sužaidusi NBA čempionė. Pačiai komandai bus sunku atrasti motyvacijos savyje, ypač vyresniems žaidėjams, o kitos komandos į čempionus visada žiūri su degančiomis akimis. Leonard praradimas yra per didelis, kad komanda galėtų tikėtis išlikti kovoje dėl NBA čempionų žiedų.

raptors palikoKomandą paliko: D.Green, K.Leonard, J.Lin.
raptors papildeKomandą papildė: R.Hollis-Jefferson, S.Johnson.

Svarbiausi žaidėjai: Kyle Lowry, Pascal Siakam, Marc Gasol.

LazybuGuru.lt prognozė – Toronto „Raptors“ laimės mažiau nei 47.5 rungtynes.

NBA čempionų laukia labai sunkus sezonas. Komandą paliko K.Leonard ir D.Green. Jeigu apie K.Leonard daug kalbėti nereikia, tai D.Green išvykimas komandai irgi yra nemažas praradimas. Žaidėjas, kuris nebuvo stabilus taškų rinkėjas, tačiau savo gynyba bei taikliais tritaškiais galėdavo išplėsti žaidimą ir suteikti daugiau erdvės besiveržiantiems žaidėjams. Komandos sudėtyje yra nemažai gerai žinomų žaidėjų, tačiau jų alkis ir noras laimėti kelia abejonių. Lowry, Ibaka ir Gasol nėra žaidėjai, kurie artų rungtynes iš rungtynių. Tai žaidėjai, kurie turi žaisti atkrintamosiose, tačiau reg.sezono metu jiems lengva tikrai nebus. Komandos lyderiu turėtų tapti P.Siakam, tačiau labai įdomu, kaip jam seksis vesti komandą į pergales, kai kitų komandų dėmesys bus sutelktas į gynybą prieš jį. Praeitą sezoną komandoje buvo Leonard, todėl Siakam turėdavo daugiau erdvės. Į NBA čempionus komandos žiūri su degančiomis akimis, todėl nukarūnuoti „Raptors“ norės ne viena NBA komanda. Nereiškia, jog be Leonard visiškai iškris iš NBA konteksto, tačiau šią komandą priskirti prie favoričių tikrai nebegalima. 48 pergalės nėra mažai, tačiau pavyzdžiui lyginant su „Pacers“, kuriai prognozuojamas toks pat pergalių skaičius, „Pacers“ turi pliusą savo troškime laimėti. „Raptors“ komandoje reg.sezono metu turėtų žibėti jauni žaidėjai, kurių komandoje nėra labai daug. F.VanVleet, N.Powell, P.McCaw, S.Johnson, O.Anunoby nėra žaidėjai, kurie keltų didelį užtikrintumą. Komandoje nelikus Kawhi, neliko ir žaidėjo, kuris užbaiginėtų lemiamas atakas. Pagrindinis komandos pliusas bus komandiškumas ir sukaupta praeito sezono patirtis. Tikėtina, jog be ryškaus lyderio komandai bus sunku įsitvirtinti rytų konferencijos ketvertuke, todėl 48 pergalės yra labai ant ribos.

milvokio bucks

milwaukeeMilwaukee „Bucks“

Komandos vasaros darbus galima vertinti teigiamai. Nors ir nepavyko išsaugoti itin svarbaus ir jauno B.Brogdon, pasipildyti ir sustiprėti visapusiškai komandai pavyko. Komanda bus labai šeimyniška, prie Brook Lopez prisijungia brolis Robin, o iš Graikijos atvyksta Giannio brolis Thanasis. Tai be abejo vieni iš NBA favoritų, o šiuo metu susilpnėjusiose rytų konferencijoje, „Bucks“ yra dar vienu žingsneliu arčiau finalo.

bucks palikoKomandą paliko: M.Brogdon, N.Mirotič, P.Gasol.
bucks papildeKomandą papildė: K.Korver, R.Lopez, W.Matthews.

Svarbiausi žaidėjai: Giannis Antetokounmpo, Khris Middleton, Eric Bledsoe.

LazybuGuru.lt prognozė – Milwaukee „Bucks“ laimės daugiau nei 57.5 rungtynes.

Praeitą sezoną komanda laimėjo 60 rungtynių ir tapo NBA reg.sezono nugalėtoja. Šiam sezonui prognozuojamas mažesnis pergalių skaičius kiek stebina. Rytų konferencijoje turėtų būti „Bucks“ dominavimas. Kartu su „76ers” kovos dėl pirmos vietos. „Bucks“ turi puikius šansus vėl tapti reg.sezono nugalėtoja ir patekimo į NBA finalą atveju turėti namų pranašumą. Ši komanda praėjusį sezoną triuškindavo lygos vidutiniokes ir nešvaistė pergalių vėjais. Nors komandą paliko svarbus žaidėjas M.Brogdon bei sezono pabaigoje prisijungęs N.Mirotič, tai neturėtų labai pakeisti komandos žaidimo. Vasarą komandą papildė Korver ir Matthews, kurių darbas bus įmesti laisvus tritaškius. Komanda turi labai gilią sudėtį, nuo suolo kylantis žaidėjai svariai prisideda prie žaidimo ir tai leidžia treneriams manevruoti su žaidėjų minutėmis aikštėje. Dėl dažno kitų komandų triuškinimo, „Bucks“ pagrindiniai žaidėjai kartais net nesužaidžia po 30 minučių per rungtynes. G.Antetokounmpo laimėjęs MVP tikrai nosies užrietęs nesustos tobulėti. Po prasto pasirodymo Pasaulio krepšinio čempionate, graikas grįžta į savo žaidimo stilių ir NBA lygoje turėtų triukšmauti toliau. Nematau priežasčių, kodėl komanda negali ir vėl laimėti reg.sezono, o 60 pergalių tikrai pasiekiamas rezultatas.

nikola jokic

Vakarų konferencija

nuggetsDenver „Nuggets“

Puikų praeitą sezoną turėjusi komanda šiam nusiteikus patriukšmauti dar labiau. Jau savo vardą lygoje užsitarnavusi „Nuggets“ yra priskiriama prie geriausių komandų. Matant, kokia didelė konkurencija vakarų konferencijoje yra, sunku išskirti kelias dominuojančias komandas, todėl kova dėl atkrintamųjų bus arši iki paskutinių reg.sezono rungtynių. Iš „Nuggets“ galima tikėtis stabilaus žaidimo ir kovos dėl vietos ketverte. Didžiausia intriga yra M.Porter Jr, žaidėjas, kuris universitete buvo laikomas nauja NBA žvaigžde, buvo prognozuojamas pirmas šaukimas, tačiau traumos viską apvertė. Nežaidė visą praėjusį sezoną, tačiau dabar atrodo pasiruošęs debiutui. Taip pat, Bol Bol pašauktas tik 44 šaukimu, nors buvo vertinamas kaip vienas talentingiausių jaunuolių. Galbūt pasikartos N.Jokič atvejis, kai žemas šaukimas nereiškia, kad žaidėjas neatsiskleis.

nuggets palikoKomandą paliko: T.Lyles, I.Thomas.
nuggets papildeKomandą papildė: J.Grant, T.Zeller.

Naujokų biržoje tik 44 šaukimu pakviestas Bol Bol.

Svarbiausi žaidėjai: Nikola Jokič, Jamal Murray, Gary Harris.

golden state

warriorsGolden State „Warriors“

Panašu, kad „Warriors“ dinastijai atėjo pabaiga. Dominavimas lygoje pasibaigė su K.Thompson ir K.Durant traumomis. Komanda ne tik nelaimėjo NBA praeitą sezoną, tačiau ir prarado K.Thompson daugiau nei pusei šio sezono. Sezono pradžia komandos laukia labai sunki. Sudėtyje daug stiprių vidutiniokų, o tai rodo, kad žaidimo braižas turėtų šiek tiek keistis. „Warriors“ išsiskiria savo kamuolio judėjimu, o aikštėje esant Green ir Curry, visi koamndos draugai bus įtraukti į žaidimą. Nors ir pasikeitusi, bet komanda vis tiek išlieka kovoje. D‘Angelo Russel gali tapti nauju šviesuliu, tačiau neramina kalbos, kad jis bus iškeistas, kai į komandą sugrįš K.Thompson. „Warriors“ nebebus dominuojanti jėga, tikėtina, kad ir geriausių ketverte jos nepamatysime, tačiau komanda pasispardyti dar tikrai gali.

warriors palikoKomandą paliko: K.Durant, A.Iguodala, Sh.Livingston, A.Bogut, D.Cousins, J.Jerebko, Q.Cook, J.Bell.
warrios papildeKomandą papildė: D‘Angelo Russell, W.Cauley-Stein, G.Robinson III, A.Burks, M.Chriss.

Svarbiausi žaidėjai: Stephen Curry, Klay Thompson, Draymond Green.

harden westbrook

houston rocketsHouston „Rockets“

Nors paskutinius sezonus neblogai veikė CP3 ir Harden duetas, praeitą sezoną komanda nepasinaudojo nuostabia galimybe nugalėti traumuotų „Warriors“ atkrintamosiose. Serijos pralaimėjimas privertė komandą imtis permainų ir CP3 buvo iškeistas į Westbrook. Labai didelis klaustukas ant to, kaip prisitaikys Russell prie žaidimo su Harden. Abu žaidėjai mėgsta laikyti kamuolį savo rankoje, todėl žaidimas be kamuolio gali išmušti iš vėžių. Westbrooko energija ir atsidavimas žaidimui turėtų pagyvinti komandą ir įnešti naujų vėjų. Tai komanda, kuri kovos dėl vietos ketvertuke.

rockets palikoKomandą paliko: C.Paul, K.Faried.
rockets papildeKomandą papildė: R.Westbrook, T.Chandler, R.Anderson, Th.Sefolosha, B.McLemore.

Svarbiausi žaidėjai: James Harden, Russell Westbrook, Clint Capela.

timberwolves

minnesotaMinnesota „Timberwolves“

Su tiek talento komandai nieko nepavyko įrodyti paskutinius sezonus, todėl tikėtis kažko iš šios komandos jau būtų naivu. A.Wiggins vienas iš labiausiai nuvylusių NBA žaidėjų. Po nuostabaus kontrakto pasirašymo, žaidimo kreivė pradėjo tik kristi. Prie to galbūt prisidėjo ir komandos atmosfera, ginčai su J.Butler. Komandoje yra neblogų žaidėjų, yra aiškus branduolys ir pasipildyta talentingu J.Culver. Tačiau šiuo metu komandai vakarų konferencijoje bus per sunku, todėl sezoną komanda užbaigs antroje lentelės pusėje.

minnesota palikoKomandą paliko: D.Sarič, L.Deng, A.Toliver, D.Rose, T.Gibson, T.Jones.
minnesota papildeKomandą papildė: J.Bell, N.Vonleh, Sh.Nappier.

Naujokų biržoje šeštuoju šaukimu pakviestas Jarrett Culver.

Svarbiausi žaidėjai: Karl-Anthony Towns, Andrew Wiggins, Jeff Teague.

clippers komanda

los andzelo clippersLos Angeles „Clippers“

Tik patys geriausi įvertinimai komandai už vasarą atliktus darbus. Ne tik prisiviliotas K.Leonard, bet ir pavyko išsikeisti P.George. Praeitą sezoną kiek netikėtai patekę į atkrintamąsias ir daug patirties įgiję „Clippers“ krepšininkai bus nuostabūs pagalbininkai naujai atvykusiomis žvaigždėmis. P.George, K.Leonard ir P.Beverley gynyba jau dabar turėtų kelti šiurpą kitų komandų puolantiesiems žaidėjams. Tai neabejotina favoritė laimėti NBA lygą, o K.Leonard turės šansą tai padaryti net su trečia skirtinga komanda. Labai realu, kad pamatysime dvi Los Angelo komandas vakarų konferencijos finale.

paliko clippersKomandą paliko: D.Gallinari, Sh.Gilgeous-Alexander, W.Chandler, G.Temple.
papilde clippersKomandą papildė: K.Leonard, P.George, M.Harkless, P.Patterson.

Svarbiausi žaidėjai: Kawhi Leonard, Paul George, Lou Williams.

jonas valanciunas memphis

memphio grizzliesMemphis „Grizzlies“

Vasara komandoje buvo tikrai permaininga. Iš praėjusio sezono sudėties liko tik 7 žaidėjai, komandą papildė daug jaunimo ir keletas veteranų, kurie atvyko mainų būdu. „Grizzlies“ oficialiai daro persitvarkymą, nes nebeliko žaidėjų, kurie sietų su senomis pergalėmis. (Praeito sezono antroje pusėje komandą paliko M.Gasol, o vasarą M.Conley) Sezonas komandos laukia tikrai įdomus, daug jaunų ir savo vertę norinčių įrodyti žaidėjų. Didelė intriga dėl naujoko Ja Morant, kuris žibėjo universitete ir yra laikomas realiausiu pretendentu pakovoti su Zion Williams dėl metų naujoko titulo. Komandai vakarų konferencijoje bus labai sunku, nes čia norinčių ir galinčių kovoti dėl atkrintamųjų labai daug, todėl komandai šiuo metu aktualiau yra gerinti žaidimą, leisti tobulėti jaunimui ir koncentruotis į pergales, kurios bus siekiamos po kelių sezonų. Jonas komandoje bus vienas iš vyriausių, o žaidimo prasme turėtų būti vienas iš stabiliausių komandos žaidėjų. Asmeniškai jam turėtų būti geriausias sezonas karjeroje.

memphis palikoKomandą paliko: A.Bradley, M.Conley, J.Holiday, CJ Miles, J.Noah, D.Wright.
memphis papildeKomandą papildė: G.Allen, J.Crowder, M.Gudurič, S.Hill, A.Iguodala, J.Jackson, T.Jones.

Naujokų biržoje antruoju šaukimu pakviestas Ja Morant.

Svarbiausi žaidėjai: Ja Morant, Jonas Valančiūnas, Jaren Jackson Jr.

LazybuGuru.lt prognozė – Memphis „Grizzlies“ laimės daugiau nei 26.5 rungtynes.

„Grizzlies“ komandos laukia procesas, kuris tikėtina, jog užtruks mažiausiai kelis metus, kol komanda bus dažniau laiminti nei pralaiminti. Po vasaros darbų, komandoje nebeliko komandos veido – M.Conley, į jo vietą stos antras naujokų biržos šaukimas Ja Morant. Nors komanda ir nebus orientuota į pergales, o daugiau dėmesio kreips žaidėjų ugdymui, 27 pergalės nėra daug. Praeitą sezoną 14,13 ir 12 vietas užėmusios komandos laimėjo po 33 rungtynes, todėl net ir su 30 pergalių vakarų konferencijoje gali likti dugne.
Komandoje yra jaunimo ir lygos vidutiniokų, kurie šią vasarą papildę komandą norės pasikelti savo vertę. Komandos sudėtis nors ir atnaujinta, tačiau atrodo subalansuota. Kiekviena pozicija, išskyrus centro, turi bent po kelis lygiaverčius žaidėjus. Nors žaidėjų lygis ir nėra labai aukštas, laisvė komandoje ir žaidimas be įtampos, turėtų komandai pridėti pasitikėjimo savimi. Vakarų konferencijoje konkurencingų komandų labai daug, o tokių, kurios labiau žiūrėtų į ateitį nei kad norėtų laimėti dabar yra labai nedaug. Realiai, tik „Grizzlies“ ir daro atsinaujinimą. Kitos komandos yra arba užstrigusios atsinaujinimo procese arba nesugeba laimėti dėl prastų komplektacijos darbų.

Didžiausi komandos pliusai yra energija ir noras save parodyti. Galima laukti labai banguoto „Grizzlies“ žaidimo ir pergalių komanda stabiliai nerinks. Didžiausi šansai laimėti yra sezono pradžioje, kol komandos ieškos savojo žaidimo ir nebus pasiekusios geriausios formos bei sezono pabaigoje, kai prasidės žaidėjų ilsinimai, daugiau dėmesio skiriama suolo žaidėjams.

thunder

oklahoma cityOklahoma City „Thunder“

Galima sakyti, kad Lillard tritaškis atkrintamosiose užbaigė „Thunder“ komandos erą. Komandą paliko ilgametis narys ir veidas – R.Westbrook. Paskutinius sezonus komanda vis bandydavo išsilaikyti vakarų konferencijos elite, su P.George buvo pasirašyta ilgalaikė sutartis, tačiau tai nesuveikė ir komanda priversta persitvarkyti. Nors sudėtyje ir yra gerų žaidėjų (D.Gallinari, CP3, S.Adams, D.Shroeder) sunku patikėti, kad tokioje konkurencingoje vakarų konferencijoje komandai pavyks kažko daug pasiekti. Būtų didelė staigmena, jeigu „Thunder“ pasiektų atkrintamąsias. Tai bus komanda, kuri kovos dėl pergalių, tačiau atkrintamosios komandai per daug toli.

thunder palikoKomandą paliko: R.Westbrook, P.George, R.Felton, J.Grant, M.Morris, P.Patterson.
thunder palikoKomandą papildė: D.Gallinari, Sh.Gilgeous-Alexander, M.Muscala, Ch.Paul.

Svarbiausi žaidėjai: Chris Paul, Danilo Gallinari, Steven Adams.

lakers

los angelesLos Angeles „Lakers“

Buvo tik laiko klausimas, kada „Lakers“ į komandą prisivilios kitą ryškiausią lygos žvaigždę. Vasarą pagaliau baigėsi A.Davis drama ir žaidėjas atvyko į Los Angelą. Iš praėjusio sezono sudėties liko tik 6 žaidėjai, todėl pasikeitimų tiek sudėtyje, tiek žaidime laukia tikrai nemažai. Labai gaila dėl D.Cousins traumos, kuris atrodė labai motyvuotas šiam naujam karjeros etapui, tačiau į jo vietą paimtas D.Howard intriguoja ne ką mažiau. LBJ nepersistengęs praėjusį sezoną, o vasarą skyręs poilsiui, šį sezoną turėtų sugrįžti su trenksmu. „Lakers“ yra viena iš pagrindinių favoričių laimėti lygą. Komanda turi viską – priekinę liniją, įžaidėjus, metikus ir talentą, kuris gali nulemti rungtynių pabaigas. AD pagaliau turės galimybę žaisti pačiose svarbiausiose rungtynėse ir jis turėtų tapti šios komandos vedliu į pergales. Jeigu vakarų konferencijos NBA finalas vyks be „Lakers”, tai bus didelis nusivylimas šiais komandai.

lakers palikoKomandą paliko: L.Ball, R.Bullock, T.Chandler, J.Hart, B.Ingram, M.Muscala, L.Stephenson, M.Wagner.
lakers papildeKomandą papildė: A.Bradley, Q.Cook, D.Cousins, T.Daniels, A.Davis, J.Dudley, D.Green, D.Howard.

Svarbiausi žaidėjai: LeBron James, Anthony Davis, Kyle Kuzma.

new orleans

new orleans pelicansNew Orleans „Pelicans“

Tai be abejo bus viena įdomiausių lygos komandų. Visų dėmesys bus ne tik į Z.Williamson, bet ir iš Los Angelo ištrūkusio jaunimo – Ball, Ingram ir Hart. Labai tikėtina, kad „Pelicans“ komandoje šie žaidėjai sužibės visai kitomis spalvomis, kadangi spaudimo nebėra, o ir dėmesys nebus toks kaip Los Angele. Komandoje labai gražus jaunimo ir patirties turinčių žaidėjų mišinys. Darbus, kuriuos komanda nuveikė iškeitusi A.Davis galima vertinti teigiamai. Labiausiai prie to prisidėjo netikėtai gautas pirmasis naujokų biržos šaukimas. Patekimas į atkrintamąsias būtų staigmena, bet dėl pergalių komanda tikrai kovos.

pelicans palikoKomandą paliko: A.Davis, S.Hill, E.Payton.
pelicans papildeKomandą papildė: L.Ball, J.Hart, B.Ingram, D.Favors, J.J. Redick, N.Melli.

Naujokų biržoje pirmuoju šaukimu pakviestas Zion Williamson.

Svarbiausi žaidėjai: Zion Williamson, Jrue Holiday, J.Redick.

LazybuGuru.lt prognozė – New Orleans „Pelicans“ iškovos mažiau nei 40.5 pergales.

Puikiai vasaros namų darbus atlikusi komanda, šį sezoną gali tikrai nustebinti. Komandos sudėtyje jaunimo ir patirties mišinys, kuris jau dabar gali atnešti pergales. Vis tik žiūrint į bendrą vakarų konferencijos vaizdą, sunku patikėti, kad visiškai atsinaujinusi „Pelicans“ jau nuo pirmo sezono demonstruos pergalingą žaidimą. „Pelicans“ komandos sėkmė labai priklauso nuo Z.Williamson sveikatos ir adaptacijos lygoje. Atrodo, jog tai yra ne eilinio talento žaidėjas, tačiau daug kam abejonių kelia jo sveikata ir ar kūnas atlaikys NBA krūvius. Taip, komandoje ir be Z.Williamson daug talento, tačiau komanda yra visiškai nauja ir sunku iš jos kažko tikėtis. Tai gali būti arba labai gerai, arba labai blogai. „Lakers“ jaunimas – Ball, Ingram ir Hart tikėtina, kad sužibės kitomis spalvomis, kai virš jų pečių nekabės įtampa ir nebus spaudimo, kurį gavo „Lakers“ komandoje. Nors 41 pergalės vakarų konferencijoje dar negarantuoja vietos atkrintamosiose, laimėti tokį skaičių rungtynių „Pelicans“ komandai būtų nuostabus rezultatas. Tai komanda, kurios sudėtis suformuota rinkti pergales, tačiau pirmam sezonui iš komandos tikimasi per daug. Atsižvelgiant ir į kitų žaidėjus – Ball, Okafor, Ingram, visi jie kovoja su traumomis ir nėra sužaidę pilnų sezonų. „Pelicans“ komanda gali sukurti tikrai labai gražų ir greitą krepšinį, tačiau iki 41 pergalių pritrūks keletos pergalingų metimų.

PTB

portlandPortland „Trail Blazers“

Puikiai praeitą sezoną žaidusi komanda, atkrintamąsias pasitiko su tragiškomis naujienomis. J.Nurkič patyrė šiurpią traumą ir iškrito ne tik atkrintamosiomis, bet ir daliai šio sezono. Kol žaidėjas gydysis traumą, centro poziciją komanda stiprina P.Gasol ir H.Whiteside. Vasarą komandą paliko keli kertiniai žaidėjai, kurie buvo neatsiejama komandos dalis – M.Harkless, E.Turner ir A.Aminu. Dėl pagrindinio komandos dueto Lillard ir CJ viskas aišku, tačiau pagrindinis klaustukas yra ant naujokų. Jeigu nauji žaidėjai įsilies į komandos braižą, „Trail Blazers“ turi gerus šansus ne tik patekti į atkrintamąsias, bet ir įkasti pagrindinėmis favoritėmis.

portland palikoKomandą paliko: A.Aminu, S.Curry, M.Harkless, E.Kanter, M.Leonard, M.Turner.
potland papildeKomandą papildė: K.Bazemore, P.Gasol, M.Hezonja, A.Toliver, H.Whiteside.

Svarbiausi žaidėjai: Damian Lillard, CJ McCollum, Jusuf Nurkič.

fynikso suns

pheonix sunsPhoenix „Suns“

Pagaliau komandoje bus žaidėjų, kurie į komandos žaidimą galės įnešti brandos. Metai iš metų NBA dugne sėdinti komanda, niekaip negali išsiugdyti nugalėtų mentaliteto. Ypač talentingi D.Booker ir D.Ayton privalo tapti geriausiais komandos žaidėjas ne tik statistikos grafoje, bet ir vedant komandą į pergales. Rubio įžaidėjo pozicijoje turėtų žibėti ryškiomis spalvomis, komandos žaidimas visiškai kitoks nei teko žaisti „Jazz“ sistemoje. Čia pamatysime daugiau bėk ir mesk krepšinį, kuriame įžaidėjas turėtų puikiai vadovauti komandai. Vis tik vakarų konferencija šiuo metu yra per stipri „Suns“ komandai ir sezonas vėl bus užbaigtas dugne.

suns palikoKomandą paliko: T.J.Warren, J.Jackson, D.Bender, R.Holmes, J.Fredette.
suns papildeKomandą papildė: D.Sarič, A.Baynes, R.Rubio, F.Kaminsky.

Svarbiausi žaidėjai: Devin Booker, Deandre Ayton, Ricky Rubio.

demar derozan

texas spursSan Antonio „Spurs“

Didelių permainų vasarą neturėjusi komanda sezoną pasitinka su dideliais klaustukais. Jau praėjusį sezoną sunkiai įšokę į atkrintamąsias, šį sezoną „Spurs“ krepšininkai problemų turės dar daugiau. Niekada negalima nuvertinti „Spurs“ komandos, tačiau atrodo, jog šis sezonas gali tapti lemtingu, kai nutrūks istorinė „Spurs“ patekimų į atkrintamąsias serija. Vakarų konferencija yra per daug konkurencinga, kad jau dabar tokioms komandoms kaip „Spurs“ būtų galima skirti vietą atkrintamosiose. Didžiausias komandos džiaugsmas yra po traumos sugrįžęs D.Murray, kuris turėtų tapti pagrindiniu komandos įžaidėju.

spurs palikoKomandą paliko: D.Bertans, D.Motiejunas, P.Gasol.
spurs papildeKomandą papildė: D.Carroll, T.Lyles.

Svarbiausi žaidėjai: LaMarcus Aldridge, DeMar DeRozan, Dejounte Murray.

bogdan bogdanovic

utah jazzUtah „Jazz“

Aukščiausiu balu galima įvertinti „Jazz“ vasaros darbus. Nors ir paliko komandą keli svarbūs žaidėjai, komanda ryškiai sustiprėjo. Conley turėtų puikiai pakeisti Rubio, o Bogdanovičiaus įsigyjimas pagyvins komandos puolimą. Komandoje tobulas mišinys tarp veteranų ir jaunų žaidėjų, kurie visi nori laimėti. Nėra žaidėjų, kurie į komandą papuolė netyčia arba yra jau daugkartiniai NBA čempionai, kurie tiesiog mėgaujasi žaidimu. Komanda yra ištroškusi laimėti ir ateinančiame sezone „Jazz“ tikrai gali nustebinti.

jazz palikoKomandą paliko: R.Rubio, D.Favors, G.Allen, K.Korver, J.Crowder.
jazz papildeKomandą papildė: M.Conley, B.Bogdanovič, J.Green, E.Davis, M.Mudiay.

Svarbiausi žaidėjai: Donovan Mitchell, Mike Conley, Rudy Gobert.

sacramentas

kingsSacramento „Kings“

Paskutiniais sezonais komandos atsinaujinimą dariusi „Kings“ ekipa prisirinko nemažai talentingo jaunimo. Sudėtyje galime matyti neblogai derantį jaunimo ir patirties turinčių žaidėjų rinkinį, tačiau ar to pakaks rinkti pergales, labai abejotina. Tikėtina, kad šiai komandai prireiks dar kelių sezonų, kad komandą būtų galima priskirti prie favoričių, kurios tikrai žais atkrintamosiose. Dabar tai stipri vidutiniokė, kuri intriguoja savo jaunimu.

kings palikoKomandą paliko: W.Cauley-Stein, A.Burks, K.Koufos.
kings papildeKomandą papildė: C.Joseph, T.Ariza, D.Dedmon, R.Holmes.

Svarbiausi žaidėjai: De‘Aaron Fox, Marvin Bagley III, Buddy Hield.

doncic porzingis

Dalaso „Mavericks“

„Mavericks“ turi vieną labiausiai intriguojančių duetų NBA lygoje. Visą praėjųsį sezoną nežaidęs K.Porzingis yra pasiruošęs debiutuoti komandoje nuo pirmųjų rungtynių. Praeitą sezoną daug kalbų sulaukęs L.Dončič šiam sezonui ruošėsi itin kruopščiai. Poilsis nuo rinktinės ir didelis darbas su individualiais treneriais tikrai turėtų atsipirkti. Pačiai komandai bus sunku prasibrauti į atkrintamąsias, nes aplink šį europietišką duetą norisi matyti stipresnius pagalbininkus. Daug kas priklauso nuo T.Hardaway Jr., jeigu žaidėjas susitaikys su mintimi, kad yra tik trečia opcija puolime ir pilnai atsiduos komandai, tuomet gali tapti klijais tarp pagrindinių žaidėjų ir pagalbininkų. Šansų kovoti dėl paskutinių kelialapių į atkrintamąsias komanda tikrai turi, bet dėl itin didelės konkurencijos vakarų konferencijoje garantuoti niekas negali būti.

dalasas palikoKomandą paliko: D.Harris, D.Nowitzki, S.Mejri, T.Burke.
dalasas papildeKomandą papildė: D.Wright, S.Curry, B.Marjanovič.

Svarbiausi žaidėjai: Luka Dončič Kristaps Porzingis Tim Hardaway Jr.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..