NBA Prognozė: Boston „Celtics“ – Toronto „Raptors“

Artėjančią naktį (rugsėjo 10 d, 1:30 val.) tikėtina, kad bus žaidžiamos paskutinės rungtynės tarp Boston „Celtics“ ir Toronto „Raptors“ komandų. Trumpai apžvelgsiu komandas po paskutinių rungtynių ir tuo pačiu pateiksiu rungtynių prognozę.

Jeigu įdomu sužinoti mūsų prognozių rezulatatus, tai neseniai apžvegėme kaip mums sekėsi lažybose vasarą. Taip pat jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Boston „Celtics“ -3 @1.94 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pasirinkimas

Koeficientas Bendrovė
Pranašumas -3 1.94 megapari logo
Pranašumas -3 1.90

intertops logo

Pranašumas -3 1.877

pinnacle lazybos

Pranašumas -3 1.87

vbet logo

Pranašumas -3 1.87

WH logo

Boston „Celtics“

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Celtics“ penktose serijos rungtynėse parodė, kas yra šios serijos šeimininkas. Puikiai rungtynes pradėjusi komanda nuo pat pirmų minučių „Raptors“ komandai nepaliko jokių šansų.

Svarbiausia yra tai, kad viską „Celtics“ pasidarė labai sunkiai dirbdami gynyboje, o komandomis, kurios gerai ginasi, galima pasitikėti. Tai nebuvo tos rungtynės, kur „Celtics“ komandai viskas sukrito ir jie nesunkiai laimėjo. „Celtics“ nusipelnė pergalės, nes sunkiai dirbo nuo paskutinių minučių ir šios rungtynės tik dar kartą parodė, kad serija jau turėjo būti pasibaigusi.

Boston Celtics

Komanda iš toliau metė geriau nei praeitose rungtynėse, tačiau išlindo kitas dalykas – universalumas. Jeigu praeitose rungtynėse J.Brown sužaidė gan silpnas rungtynes, tai šiose buvo rezultatyviausias, tuo tarpu J.Tatum, rezultatyviausias komandos žaidėjas, ryškiu rezultatyvu neišsiskyrė. K.Walker po ketvertų rungtynių sakė, kad jis turi būti agresyvesnis ir penktose rungtynėse sumetė 21 tašką.

Toronto „Raptors“

„Raptors“ komandai ši serija klostosi labai sunkiai ir panašu, kad ji jau labai greitai pasibaigs. Jeigu ne stebuklingas OG Anunoby tritaškis, tai serija jau būtų pasibaigusi. Šiose rungtynėse išlindo labai didelis komandos minusas – nėra žmogaus, kuris vienas galėtų patempti komandą, kai tai padaryti labai sunku. Rungtynių pradžioje niekas neįmetė, žaidėjai ieškojo vienas kito, bet vis įstrigdavo „Celtics“ gynyboje.

Pavyzdžiui, „Bucks“ – „Heat“ rungtynėse, ketvirtų rungtynių pradžioje „Bucks“ žaidėjai irgi buvo kažkokie išsigandę, nieko neįmetė, bet Giannis lipo vienas per galvas ir per 11 minučių surinko 18 taškų. Tokio ar panašaus žaidėjo „Raptors“ komandoje nėra.

Toronto Raptors

„Raptors“ reguliariaus sezono metu išsiskyrė žaisdama komandinį žaidimą, tačiau atėjus svarbiausioms kovos, laimėti be individualiai stiprių žaidėjų beveik neįmanoma. Kaip jau minėjau prieš tai, K.Lowry nėra tas žaidėjas, kuris galėtų stabiliai tempti komandą, o P.Siakam dar neužaugo iki tokio lygio.

Paskutinėse rungtynėse komanda atrodė labai pavargusi ir beviltiškai. Nuo rungtynių pradžios paleidę „Celtics“ krepšininkus, jie visas rungtynes vijosi ir nieko negalėjo padaryti.

Prognozės argumentai

Net neabejoju, kad „Celtics“ bus itin motyvuoti užbaigti seriją ir nenukelti visko į lemiamas rungtynes. Penktos ir šeštos serijos rungtynės tikėtina, kad bus panašios į pirmas ir antras rungtynes. Pirmose „Celtics“ pergalę iškovojo labai nesunkiai, antros buvo atkaklesnės, bet „Celtics“ irgi šventė pergalę.

Panašu gali būti ir čia, „Raptors“ bent jau rungtynių pradžioje tikrai pabandys pakovoti, jiems jau nebėra kur trauktis, bet sunku patikėti, kad jie ištemps visas rungtynes.

Vienas iš pagrindinių argumentų yra nuovargis. „Raptors“ komandą tempia keli pagrindiniai žaidėjai ir niekaip nesulaukia pagalbos iš kitų žaidėjų. M.Gasol nesužaidžia gerų rungtynių. N.Powell paskutinėse rungtynėse įmetė 16 taškų, tačiau prieš tai metė 10, 4, 8, 5. „Raptors“ žaidėjams labai reikia pagalbos iš atsarginių žaidėjų, kad būtų galima nuimti tą taškų naštą kuriam laikui.

Tikiu, kad „Celtics“ jaučia, kad gali uždaryti seriją ir žino, ko reikia, kad pasiektų pergalę. Labai svarbu yra tai, kad „Celtics“ visas pergales užsidirbo. Visose rungtynėse komanda kovojo ir gerai gynėsi. Visos rungtynės labai panašios, visos nerezultatyvios ir tai rodo, kad „Celtics“ kontroliuoja rungtynių tempą.

Penktose rungtynėse buvo patirtas pralaimėjimas, nes komanda tragiškai atakavo krepšį, paskutinėse komanda kiek geriau pataikė ir vėl pergalė kišenėje. Žavi tai, kad „Celtics“ viską pradeda nuo gynybos, todėl tai kelia pasitikėjimą. Pirmą kartą šioje serijoje duodama 3 taškų fora, tačiau manau, kad tai neturėtų būti problema.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..