NBA Prognozė: Boston „Celtics“ – Miami „Heat“

Sekmadienį (rugsėjo 20 d. 3:30 val.) rytų konferencijos finale laukia pačios svarbiausios rungtynės, kuriose Boston „Celtics“ bandys išgelbėti savo sezoną. Šioje apžvalgoje trumpai pakalbėsiu apie šią seriją bei pateiksiu rungtynių prognozę.

Jeigu įdomu sužinoti mūsų prognozių rezulatatus, tai neseniai apžvegėme kaip mums sekėsi lažybose vasarą. Taip pat jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Boston „Celtics“ -2,5 @1.944 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pasirinkimas

Koeficientas Bendrovė
Pranašumas -2.5 1.944 megapari logo
Pranašumas -2.5 1.917

pinnacle lazybos

Pranašumas -2.5 1.90

cloudbet naujas logo

Pranašumas -2.5 1.90

betfair

Pranašumas -2.5 1.88

sbobet pailgas

Boston „Celtics“

„Celtics“ puikiai pradėję seriją prieš „Raptors“ prisidarė bėdų ir teko žaisti lemiamas serijos rungtynes, kuriose sezoną pratęsti pavyko sėkmingai. Vis tik, pirmos dvi rungtynės prieš „Heat“ parodė, kad komanda gali jausti šiek tiek nuovargio po serijos prieš „Raptors“, o tuo pačiu ir trūksta šaltakraujiškumo rungtynių pabaigose.

boston celtics

Abu pralaimėjimai buvo patirti paskutinėmis minutėmis. Pirmose rungtynėse komanda turėjo galimybę rungtynes laimėti paskutiniu metimu, bet jis buvo netaiklus ir tada pralaimėjimas pratęsime. Antrose rungtynėse komanda po pirmos pusės turėjo 13 taškų pranašumą. Pralaimėję trečią kėlinį net ant 20 taškų, komanda sugebėjo atsitiesti ir dar pirmauti šiose rungtynėse.

Abi rungtynės parodo, kad komanda gali žaisti ir gali laimėti. Tai nėra ta serija, kai „Heat“ žaidžia į vieną pusę kaip buvo prieš „Pacers“ ar tuos pačius „Bucks“ krepšininkus. „Celtics“ nekontroliuoja rungtynių kaip tai pavyko daryti prieš „Raptors“, tačiau pagal žaidimą atrodo, kad ši serija gali užsitęsti dar labai ilgai ir viskas priklausys nuo trečiųjų rungtynių rezultato.

Miami „Heat“

„Heat“ žaidžia nuostabų sezoną ir geriausiai atspindi tai, kad atkrintamosiose komanda pralaimėjo tik vieną kartą. Antrame raunde išmesta viena iš favoričių laimėti NBA lygą, todėl nieko keisto, kad „Heat“ su kiekvienomis rungtynėmis žaidžia kaip ant sparnų. Serijoje prieš „Celtics“ komanda demonstruoja labai solidų ir brandų žaidimą, o didžiausias išlindęs pliusas yra daugiau patirties turintys žaidėjai.

miami heat

G.Dragič demonstruoja labai solidų žaidimą, tai matėme serijoje prieš „Bucks“, tai matome ir pirmose dvejose rungtynėse prieš „Celtics“. Apie Jimmy daug kalbėti nereikia, jis gali nesumesti daug taškų, bet lemiamu metu su kamuoliu jis bus visada pavojingas, tuo galėjome įsitikinti ir pirmose rungtynėse, kai buvo įmestas tritaškis paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis.

Panašu, kad „Heat“ turi daugiau galimybių patekti į NBA finalą, tačiau jiems dabar svarbiausia yra nepaleisti serijos, todėl trečios rungtynės serijoje bus pačios svarbiausios. Laimėję šiose rungtynėse, jie tikėtina, kad uždarys ir visą seriją. Taip jau yra, kad per visą NBA istoriją, niekas nėra laimėjęs serijos pralaiminėjęs ją 0-3.

Prognozės argumentai

Pagrindiniai argumentai, kodėl trečiose rungtynėse renkuosi „Celtics“ krepšininkus yra tai, kad komandos šiuo metu yra skirtingose pusėse. „Heat“ sėdi šiltoje vietoj ir kontroliuoja situaciją, tuo tarpu „Celtics“ komandai tai yra pačios svarbiausios sezono rungtynės. Pralaimėję šiandien, jie jau galės po truputį krautis lagaminus, nes sugrįžti iš serijos 0-3 yra beveik neįmanoma. Todėl tikrai nebūtų keista, jeigu „Celtics“ šiose rungtynėse aikštėje žaistų su dviguba energija.

Trečios serijos rungtynės, kai serija pralaimima 0-2 turi atskirą istoriją. Šiose rungtynėse dažnai laimi tos komandos, kurios pralaiminėja. Šiose atkrintamosiose galėjome tai jau pamatyti („Thunder“ prieš „Rockets“, „Raptors“ prieš „Celtics“). Tokia statistika nesiskaito, kai žaidžia komandos, kurių lygis labai skiriasi (pavyzdžiui, pirmas raundas tarp pirmos ir aštuntos komandos).

Nors „Heat“ šioje serijoje atrodo tikrai labai gerai, „Celtics“ per pirmas dvi rungtynes parodė, kad tikrai gali žaisti. Pirmas rungtynes galėjo laimėti ne tik paskutiniu metimu ketvirtame kėlinyje, bet ir tiesiog sėkmingiau sužaidę gynyboje. Antrose rungtynėse komanda po pirmų dviejų kėlinių laiminėjo 13 taškų ir tai parodo, kad „Heat“ tikrai yra nugalimi. Jeigu „Celtics“ šiose rungtynėse iškovoja pergalę, labai didelė tikimybę, kad ši serija užsitęs dar labai ilgai.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..