NBA prognozė: Boston “Celtics” – Toronto “Raptors”

Atnaujinta. Rugpjūčio 28 diena rungtynės buvo nukeltos dėl protestų, bet prognozė lieka aktyvi, nes rungtynės įvyks sekmadienį. Koeficientai palikti tie patys, kurie buvo rugpjūčio 26 diena.

Antrame atkrintamųjų raunde susitinka Boston “Celtics” prieš Toronto “Raptors”. Šiame prognozėje aptarsime abiejų komandų formas, pliusus bei praradimus ir tuo pačiu pateiksime rungtynių spėjimą.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Boston „Celtics“ pergalė @2.104 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pergalė

Koeficientas Bendrovė
Pergalė 2.104 megapari logo
Pergalė 2.08

pinnacle lazybos

Pergalė 2.06

Pergalė 2.05

melbet online logo

Pergalė 2.05

WH logo

Boston “Celtics”

“Celtics” paskutinius sezonus visada atrodo labai perspektyvi komanda, kuri gali nueiti labai toli, bet vis kažko pritrūksta. Praeitas sezonas parodė, kad K.Irving eksperimentas visiškai nepasiteisino ir šį sezoną prie komandos prisijungęs K.Walker atrodo ne ką blogiau.

Jeigu žiūrėtume individualiai, tai galima sakyti, kad K.Irving yra geresnis, bet Kembos charakteris daug geriau tiko “Celtics” komandai, kurioje atmosfera dabar yra puiki.

boston celtics

Gaila, kad sunkiai į žaidimą įsitraukia turėjusi būti didžiausia komandos žvaigždė – G.Hayward. Nors šis sezonas žaidėjui jau buvo geresnis, bet patirta trauma prieš “76ers” vėl trumpam laikui privertė pailsėti nuo krepšinio. Vis tik, “Celtics” komandoje puikiai žiba J.Tatum, J.Brown ir K.Walker trijulė, kuri šią komandą gali nuvesti labai toli.

Kalbant apie patį komandos žaidimą, prieš “76ers” sunkiausia buvo žaisti gynyboje prieš J.Embiid, žaidžiant prieš “Raptors” taip sunkiai dirbti po krepšiu nereikės ir “Celtics” komandai turėtų gintis būti šiek tiek lengviau. Su puolimu problemų komandai tikrai nėra, tai komanda su puikiu trenerių štabu.

Toronto “Raptors”

Tikriausiai daug kas pamiršę, kad “Raptors” yra praėjusio sezono NBA čempionai. Komanda, kuri iškarto po finalo jau buvo nurašyta. Tačiau, puikų reguliarų sezoną sužaidusi komanda yra viena iš pagrindinių pretendenčių ir vėl žaisti NBA finale.

raptors lowry

Komanda po praėjusio sezono realiai nepasikeitusi, žinoma, prarado pagrindinį žaidėja K.Leonard, tačiau kitos permainos įvyko tik tarp atsarginių žaidėjų, o visas pagrindas išliko toks pats. Tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl komanda šį sezoną demonstruoja tikrai gerus rezultatus.

Pirmame raunde “Raptors” tiesiog pervažiavo “Nets”’ krepšininkus, bet tai tikrai neparodo komandos stiprumo. “Nets” komandos sudėtis buvo pati silpniausia tarp visų atkrintamųjų komandų ir “Raptors” negavo jokio pasipriešinimo. Dėl itin lengvo varžovo pirmame raundą, komandai gali prireikti bent keletos rungtynių, kol bus įjungtas dar aukštesnis rėžimas ir susikaupimas.

Prognozės argumentai

Renkuosi “Celtics” pirmose rungtynėse todėl, kad nors jie irgi seriją laimėjo 4-0, ju varžovas buvo daug stipresnis nei “Nets” krepšininkai ir žaidėjai jau yra labiau susikaupę ir pajautę atkrintamųjų dvasią, tuo tarpu “Raptors” komandai nuo “Nets” peršokti ant “Celtics” gali būti šiek tiek sudėtinga, ypač pirmose rungtynėse. Būtent susikaupimas, manau, kad bus “Celtics” pusėje.

Kitas svarbus, galbūt, net svarbiausias dalykas yra K.Lowry trauma. Jis šiuo metu yra ant klaustuko ir yra tikimybė, kad nežais pirmose rungtynėse. Jeigu taip nutiks, “Celtics” privalo pasinaudoti šiuo pranašumu. K.Lowry visada pasižymėjo kaip kovotojas ir svarbiausia, ką pakeitė savo žaidime per paskutinius sezonus, tai nebemėto nesąmonių, o daugiau ieško komandos draugų.

“Raptors” turi pranašumą priekinėje linijoje, S.Ibaka turėjo puikią seriją prieš “Nets”, tačiau “Celtics” komandai gintis vis tiek bus lengviau nei tai teko daryti prieš J.Embiid. Didesnis klaustukas yra ne kaip “Celtics” ginsis prieš jų priekinę liniją, o kaip “Raptors” stabdys pagrindinę “Celtics” trijulę.

Tikiuosi iš K.Walker puikių rungtynių ir visos serijos, žaidėjas pirmą kartą žaidžia tokio lygio rungtynėse ir dabar puiki proga parodyti, kad gali žaisti aukščiausio lygio krepšinį.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..