NBA prognozė: Denver „Nuggets“ – Utah „Jazz“

Šiąnakt (rugsėjo 2d, 3:30 val.) bus žaidžiamos paskutinės Denver „Nuggets“ – Utah „Jazz“ serijos rungtynės ir „Nuggets“ gali padaryti tai, kam beveik niekada nepavyko – sugrįžti ir laimėti seriją pralaimint 1-3. Šioje apžvalgoje aptarsiu šias komandas ir tuo pačiu pateiksiu prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Denver „Nuggets“ pergalė @1.93 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pergalė

Koeficientas Bendrovė
Pergalė 1.93 megapari logo
Pergalė 1.88

unibet

Pergalė 1.88

Pergalė 1.88

888

Pergalė 1.869

pinnacle lazybos

Denver „Nuggets“

Labai sunkiai pradėję seriją, atrodo, kad „Nuggets“ pagavo ritmą. Jeigu ne nuostabios J.Murray pirmos serijos rungtynės, čia galėjo būti ir 0-4. Vis tik, kai komanda jau nebeturėjo kur trauktis, J.Murray beprotiškai pradėjo tempti komandą. Paskutinėse trijose rungtynėse įmetė daugiau nei 40 taškų ir panašu, kad šis žaidėjas nesiruošia sustoti.

denverio nuggets pergale

„Nuggets“ didžiausia problema šiuo metu yra tai, kad komanda visai neapsigina. Puolime irgi žaidimas nesiklijuoja taip, kaip įprasta matyti iš šios komandos. W.Barton paliko NBA burbulą, o G.Harris į aikštelę išbėgo tik šeštose serijos rungtynėse. Šie du žaidėjai yra itin svarbūs rotacijos žaidėjai, todėl tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl „Nuggets“ komandai kildavo problemų ne tik puolant, bet ir ginantis.

Utah „Jazz“

„Jazz“ šioje serijoje buvo per daug nurašomi ir rezultatas tai puikiai atspindi. Sezoną tęsia be vieno iš svarbiausių žaidėjų puolime – B.Bogdanovič, o pirmas serijos rungtynes žaidė ir be M.Conley, vis tik, komanda demonstruoja nuostabų žaidimą ir tiesą sakant esu nustebęs, kodėl „Jazz“ dar neuždarė šios serijos.

Labai panašu į tai, kad kol buvo „underdogai“, tol žaidimas klijavosi daug geriau, žaidė be įtampos ir viskas sekėsi, tuo tarpu, kai tapo padėties šeimininkai, atsirado daugiau įtampos ir tai neleidžia sužaisti sėkmingų rungtynių pabaigų.

utah jazz

D.Mitchell išdarinėja beprotiškus dalykus aikštėje ir šią seriją galima pavadinti tiesiogine jo ir J.Murray dvikova. Abi komandos yra priklausomos nuo šių žaidėjų ir kuris iš jų turės geresnes rungtynes, tikėtina, kad ir laimės lemiamas rungtynes.

„Jazz“ komandoje pirmose rungtynėse puikiai į žaidimą įsijungė atsarginiai žaidėjai, komanda gerai dalinosi kamuoliu, puikiai buvo išnaudojamas R.Gobert. Didžiausia komandos problema yra tai, kad nebesugeba užbaigti rungtynių ir jeigu pirmoje rungtynių dalyje nesusikraus didesnio pranašumo, tai rungtynių pabaigoje gali būti per daug sunku.

Prognozės argumentai

Šeštose serijos rungtynėse maniau, kad „Jazz“ uždarys seriją ir tikrai neprisileis „Nuggets“ krepšininkų prie savęs, kas reikštų lemiamas rungtynes. Tačiau, taip pat, galvojau, kad jeigu „Nuggets“ laimės šeštas serijos rungtynes, tai jie be jokios abejonės bus mano favoritai ir septintose rungtynėse.

Kad ir kaip tai skambėtų, bet NBA burbule labai daug lemia komandos atmosfera ir žaidėjų nusiteikimas. Čia nėra užnugario su fanais, todėl žaidėjus supa tik jie patys. Dabar „Nuggets“ yra žiauriai dideliame pakilime ir žvelgiant į jų atmosferą ir psichologinę būseną, jie lemiamoms rungtynėms yra pasiruošę daug labiau.

„Jazz“ komanda turėjo dvi rungtynes užbaigti šią seriją ir panašu, kad pralaimėję abu kartus gali prarasti pasitikėjimą savo jėgomis. Jeigu rungtynių pradžioje neišeis iškeltomis galvomis, čia gali būti lengviausia „Nuggets“ pergalė šioje serijoje.

Pagrindinis šio statymo argumentas yra noras laimėti ir psichologija. „Nuggets“ šioje serijoje buvo laikomi favoritai, todėl dabar puiki proga įrodyti, kad šiuo metu jie yra geresnė komanda. Sugrįžus iš 1-3, komandai nebėra kur trauktis ir šianakt aikštėje bus padaryta viskas, kas leistų komandai žengti į kitą etapą. Tiek J.Murray, tiek D.Mitchell demonstruoja nuostabią formą, bet panašu, kad „Nuggets“ turi daugiau ginklų, kurie ir padės komandai pasiekti pergalę.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..