NBA prognozė: Memphis „Grizzlies“ – Milwaukee „Bucks“

Šiandien, rugpjūčio 13d, 23:00 vyks vienos iš įdomiausių šio vakaro rungtynių, kuriose gali pasibaigti Jono Valančiūno sezonas. Šioje apžvalgoje pateiksime trumpą šių rungtynių analizę ir savo statymo pasirinkimą.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Memphis „Grizzlies“ pergalė @2.05 1xbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Pergalė 2.05
Pergalė 2.04

cloudbet naujas logo

Pergalė 2.02

betest logo

Pergalė 2.02

unibet

Pergalė 2.02

888

Memphis „Grizzlies“

„Grizzlies“ komandai NBA pratęsimas kaip ir buvo galima tikėtis labai sudėtingas ir sunkus, daug pralaimėjimų ir prarasta kontrolė dėl vietos aštuntuke. Labai gaila, kad vienas iš pagrindinių komandos žaidėjų J.Jackson Jr. patyrė traumą, galbūt, jo žaidimas daugiau pergalių ir nebūtų atnešęs, bet žvelgiant į šias rungtynes, jis būtų tas žaidėjas, kuris viską paliktų aikštėje.

valanciunas

Daug kalbėti apie šią komandą nėra ką, J.Jackson Jr., J.Winslow ir T.Jones traumos neleidžia komandai žaisti savo geriausio krepšinio, todėl komanda verčiasi tuo, ką turi. Šiame NBA burbule buvo sužaistos kelios tikrai neblogos rungtynes, bet patirties stoka ir žaidėjų silpnas meistriškumas privertė apleisti vietą aštuntuke. Nors komanda sezono metu demonstravo tikrai solidų krepšinį, ši pertrauka „Grizzlies“ komandai pakenkė, galbūt, labiausiai iš visų NBA komandų. Mes matome, kaip „Suns“ nuostabiai žaidžia NBA pratęsime, tuo tarpu „Grizzlies“ vaizdas yra atvirkštinis.

Milwauke „Bucks“

„Bucks“ komandai NBA sezono pratęsimas nebuvo toks pergalingas ir geras kaip pats NBA sezonas, bet tam yra priežasčių. Viena iš priežasčių gali būti tai, kad kaip ir „Lakers“ komanda, „Bucks“ šiek tiek tauposi ir nėra motyvacijos žaisti pilna jėga, kai esi užsitikrinęs pirmą vietą rytuose ir matai, kad pirmame raunde tikrai nereikės atiduoti visų jėgų. Manau, kad pirmas raundas atkrintamosiose ir bus ta vieta, kur „Bucks“ komanda pradės gerinti savo žaidimą ir į antrą etapą ateis būdama itin geroje formoje.

bucks

Komanda NBA sezono pratęsime pralaimėjo prieš „Nets“, „Mavericks“, „Rockets“ ir „Raptors“. Kaip matote, tikrai nėra dominavimo ir visų komandų šlavimo. Įdomu ir tai, kad šiuose pralaimėjimuose komanda yra žaidusi ir pilnos sudėties, todėl tai tik įrodo, kad žaidimas nėra aukščiausiame lygyje. Šiose rungtynėse komanda žais be diskvalifikuoto G.Antetokounmpo, kuris gavo vienerių rungtynių suspendavimą. Informacijos apie kitus žaidėjus šiuo metu nėra, tačiau pagrindiniai žaidėjai tikrai nežais visų rungtynių.

Prognozės argumentai

Jeigu tai būtų eilinės reguliaraus sezono rungtynės, tiek koeficientai, tiek komandų galimybės laimėti būtų vertinamos visai kitaip, tačiau dabar situacija yra visai kitokia ir būtent dėl esamos situacijos į šias rungtynes abi komandos eis su visai kitokiu nusiteikimu. „Grizzlies“ komandai tai gali būti paskutinės sezono rungtynės ir motyvacija yra svarbiausias argumentas šiose rungtynėse.

„Bucks“ komandos uždavinys šiose rungtynėse yra nepatirti traumų ir leisti pažaisti atsarginiams krepšininkams, tuo tarpu „Grizzlies“ komandos uždavinys tik vienas – pergalė. Pralaimėję šios dienos rungtynes, „Grizzlies“ komanda baigs savo pasirodymą šiame NBA sezone. Nors komanda tikrai turi nuostolių ir sudėtis ant popieriaus tikrai nėra daug geresnė už atsarginius „Bucks“ krepšininkus, būtent nusiteikimas turi būti raktas į šios dienos pergalę.

Koeficientai šiuo metu skirtingose lažybų bendrovėse labai šokinėja, galima rasti ne tik „Grizzlies“ komandos pergalę su geresnių koeficientu, bet ir pliusinį pranašumą iki 3 taškų. Labai tikėtina, kad iki rungtynių šis koeficientas dar labiau pasikeis, nes tikrai nebūtų staigmena, jeigu „Bucks“ praneštų, kad šiose rungtynėse nežais starto penketo žaidėjo, o jeigu ir žais, tai daugiametė tokių rungtynių patirtis rodo, kad antroje rungtynių dalyje pagrindiniai žaidėjai tikrai nežais.

Šiąnakt turėjome pavyzdį, kai „Heat“ kontroliavę rungtynes ir ketvirtame kėlinyje laiminėję dviženkliu skirtumu užleido vietą aikštėje atsarginiams krepšininkams ir sugebėjo pralaimėti. Šiose rungtynėse tik viena komanda „Grizzlies“ žais iki paskutinės rungtynių sekundės.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..