NBA prognozė: Los Angeles „Clippers“ – Denver „Nuggets“

Artėjančią naktį (rugsėjo 4d, 04:00 val.) prasideda antrasis raundas tarp Los Angeles „Clippers“ ir stebuklingai išsigelbėjusios Denver „Nuggets“ komandos. Šioje apžvalgoje trumpai aptarsiu, ko galima tikėtis iš šios serijos bei pateiksiu pirmųjų rungtynių prognozę.

Jeigu įdomu sužinoti mūsų prognozių rezulatatus, tai neseniai apžvegėme kaip mums sekėsi lažybose vasarą. Taip pat jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Los Angeles „Clippers“ daugiau 115,5 @1.92 Sbobet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pergalė

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 115,5 1.92 sbobet pailgas
Daugiau 115,5 1.909

pinnacle lazybos

Daugiau 115,5 1.86

megapari logo

Daugiau 115,5 1.86

888

Daugiau 115,5 1.86

unibet

Los Angeles „Clippers“ 

„Clippers“ šį sezoną yra priskiriama prie favoričių laimėti NBA čempionatą ir tai tikrai nėra veltui. Šios komandos didžiausias pliusas – itin gili sudėtis. Komandoje yra ne tik dvi ryškiausios NBA žvaigždės – K.Leonard ir P.George, bet ir daugybę puikių pagalbininkų – L.Williams, M.Harrell, M.Morris, R.Jackson.

Gili sudėtis itin pasireiškia tada, kai prasideda atkrintamosios, nes žaidėjams krinta didelis krūvis, o pagrindiniai žaidėjai gali išsaugoti daugiau jėgų ilgesnėse serijose. 

Los Angeles „Clippers“ 

„Clippers“ gan sunkiai kovojo serijoje prieš „Mavericks“, tačiau tie patirti pralaimėjimai daugiau buvo pačių „Clippers“ kaltė, nes matėsi, kad ne visose rungtynėse komanda žaisdavo itin susikaupusi. Kai antrą kartą buvo patirtas pralaimėjimas, „Clippers“ antrame kėlinyje turėjo +20 taškų persvarą.

Taip pat, „Mavericks“ pademonstravo labai gerą žaidimą ir jeigu „Mavericks“ būtų žaidę ne prieš „Clippers“ ir „Lakers“, aš juos būčiau matęs antrame etape. Prieš tikrai stiprų priešininką apšilus kojas „Clippers“ šioje serijoje bus pasiekę tikrai neblogą sportinę formą. 

Denver „Nuggets“ 

Nuostabiai išsigelbėję prieš „Jazz“ krepšininkus, „Nuggets“ tapo tik 12 komanda sugrįžusi iš 1-3 serijoje. Komandoje atmosfera tikrai puiki, žaidėjų nuotaikos geros, tačiau tai yra vieninteliai pliusai žiūrint į jų šansus antrame raunde.

Jeigu prieš „Jazz“ komanda sugebėjo pralaimėti tris kartus, labai sunku įsivaizduoti, kad serijoje prieš „Clippers“ mes pamatysime intrigą. 

„Nuggets“ po 7 rungtynių serijos turės tik vieną pilną laisvą dieną prieš pirmas rungtynes su „Clippers“, tuo tarpu Los Angelo krepšininkai turėjo tikrai nemažai laiko pasiruošti šioms rungtynėms. „Nuggets“ komandos gynyba labai šlubavo prieš „Jazz“ ir tik paskutinėse rungtynėse, kur įtampa padarė savo, buvo sužaista labai nerezultatyviai.

Tikėtina, kad per naktį komandos gynyba nepasikeis, todėl žaisti prieš „Clippers“ bus labai sudėtinga. Jeigu lyginant su „Jazz“ komanda turėjo daugiau ginklų puolime, tai prieš „Clippers“ lenktyniauti, kas įmes daugiau taškų bus neįmanoma. 

Prognozės argumentai 

Pirmiausia, vienas iš svarbiausių šio statymų argumentų – „Nuggets“ komandos nuovargis ir „Clippers“ komandos poilsis. Po tiek laisvų dienų „Clippers“ į aikštelę žengs su daug didesne energija ir tiesiog apibėgs „Nuggets“ krepšininkus. Tikėtina, kad pirmos rungtynės bus kas daugiau įmes, o ne kas geriau apsigins.

Eikvoti energiją gynyboje „Nuggets“ komandai bus labai sunku, žinant, kad dar artėja mažiausiai trys rungtynės. Atsistatymo žaidėjams tikrai reikės ir sunku patikėti, kad pirmose rungtynėse mes pamatysime taip dėl kiekvieno kamuolio kovojančius žaidėjus kaip paskutinėse rungtynėse prieš „Jazz“ krepšininkus. 

Kitas dalykas, „Clippers“ komanda turi per daug ginklų puolime. Jeigu „Jazz“ turėjo ryškų lyderį D.Mitchell, kurio niekas neuždengė, tai „Clippers“ turi ne tik P.George, bet ir K.Leonard, kurio išvis nebus kam uždengti „Nuggets“ komandoje. Greičiausiai, kad toks darbas teks neblogai besiginančiam J.Grant, bet jis yra per silpnas norint uždengti K.Leonard.

Žiūrint iš kitos pusės, „Clippers“ bus sudėtinga stabdyti N.Jokič, nes tokio stiliaus žaidėjo „Clippers“ komandoje nelabai yra. Abi komandos yra neparankios vienai kitai, todėl išnaudojant kiekvienos komandos stipriąsias puses galima tikėtis rezultatyvių rungtynių. Kad „Clippers“ puolimas beribis kalbėti daug nereikia, prieš „Mavericks“ ši komanda metė 118, 114, 130, 133, 154, 111. 

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..