NBA prognozė: Memphis „Grizzlies“ – Oklahoma „Thunder“

Šiandien 23:05 galėsime stebėti, kaip Jono Valančiūno atstovaujama „Grizzlies“ komanda bandys nutraukti pralaimėjimų serija ir neužleisti vietos aštuntuke kitoms NBA komandoms. NBA pratęsimo pradžia „Grizzlies“ komandai kol kas labai sunki, o kaip jiems seksis šiandien, pamatysite jau visai netrukus. 

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Oklahoma „Thunder“ -4,5 @1.965 1xbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-4,5 1.965
-4,5 1.965

-4,5 1.965

melbet online logo

-4,5 1.95

sbobet pailgas

-4,5 1.93

vbet

Memphis „Grizzlies“ 

„Grizzlies“ komanda labai sunkiai pradėjo NBA pratęsimą, kol kas patirti 4 pralaimėjimai ir net trys iš jų prieš tiesioginius konkurentus dėl 8 vietos vakaruose. „Grizzlies“ tikriausiai yra ta komanda, kuriai labiausiai nepasisekė dėl NBA sezono nutraukimo kovo mėnesį, kadangi komanda demonstravo labai solidų ir džiuginantį žaidimą. Po šitos pertraukos, komanda išsibarstė, žaidimas išsimušė iš vėžių ir nebėra tų gerų emocijų, kuriomis komanda žaidė pavasarį. 

jackson patyre trauma

Prie sunkios pratęsimo pradžios būtina paminėti tai, kad iš komandos rikiuotės iškrito vienas iš svarbiausių komandos žaidėjų – J.Jackson Jr. Puikiai žaidęs, įmetės ir sudėtingų metimų paskutinėse rungtynėse, jis sezono nebetęs, kadangi patyrė ilgai gydomą traumą. Iškritus šiam žaidėjui, kuris buvo vienas iš „Grizzlies“ vedlių, kuris visą sezoną degė noru laimėti ir atvesti komandą į stipriausių aštuntuką, dabar tai padaryti bus labai sunku. 

Oklahoma „Thunder“

Kai prieš sezoną komandą paliko R.Westbrook ir atvyko jau senuku vadinamas Ch.Paul visi sakė, kad „Thunder“ komandai tai bus atsinaujinimo periodas, komanda tikrai nepateks į atkrintamąsias ir iškeitę R.Westbrook jie padarė klaidą. Vis tik, NBA sezonas parodė, kad visi taip galvojantys klydo ir „Thunder“ demonstravo labai solidų ir svarbiausia, kad pergalingą krepšinį. Jie šiuo metu kovoja dėl tų pačių vietų kaip ir „Rockets“, į kurią išvyko R.Westbrook. 

thunder

NBA sezono pratęsime „Thunder“ nestabdo ir stengiasi užimti kuo aukštesnę vietą vakaruose. Per tris rungtynes laimėta du kartus – prieš „Lakers“ ir „Jazz“. Prieš komandas, su kuriomis yra galimybių susitikti atkrintamosiose, o po pratęsimo pralaimėta prieš „Nuggets“ krepšininkus. 

Šiose rungtynėse komanda žais be puikiai nuo suolo kylančio D.Schroder, tačiau nematau, kodėl tai turėtų būti didelis praradimas prieš dabartinę „Grizzlies“ komandą. „Thunder“ komanda šiuo klausimu turi daug daugiau patyrusių žaidėjų ir vokiečio nežaidimas šiose rungtynėse didelės įtakos tikrai neturės. 

Prognozės argumentai 

Nors „Thunder“ komanda šioje sezono stadijoje yra daug saugesnėje vietoje ir jiems nerimauti dėl aštuntuko nereikia, tai nereiškia, kad ši komanda mažiau motyvuota laimėti. Komanda siekia užimti kuo aukštesnę vietą vakaruose, o tuo pačiu tai puiki proga įsivažiuoti į žaidimą ir pasiekti aukščiausią formą. Visos komandos ilgai ilsėjosi, todėl ilsinti žaidėjų ir ruoštis atkrintamosioms nereikia. 

„Grizzlies“ komandai nors ir būtina laimėti, kaip rodo praėjusios rungtynės, vien tik norėti neužtenka. Jeigu žiūrėtume į šią komanda ant popieriaus, tai matytume labai silpną komandą ir nieko keisto, kad „Grizzlies“ komandai buvo prognozuojama viena iš paskutinių vietų vakarų konferencijoje. 

Jeigu lygintume šias komandas tarpusavyje, „Thunder“ turi daug daugiau patyrusių žaidėjų, priekinėje linijoje Jono laukia S.Adams ir gynybinio stiliaus žaidėjas N.Noel, todėl Jonui lengva tikrai nebus. Kadangi „Grizzlies“ žais be savo vieno iš pagrindinių ir rezultatyviausių žaidėjų J.Jackson Jr., komandai reikės atrasti naują lyderį. Labai abejotina, kad toks žaidėjas atsiras, kadangi nors talento komandoje ir yra, patirties svarbiausiose dvikovose labai trūksta. 

Nematau, kodėl „Thunder“ čia gali pralaimėti. Keturi taškai nėra daug ir manau, kad čia reikėtų laukti pergales bent jau 10 taškų skirtumu. „Thunder“ žaidžia labai solidų ir kietą krepšinį. „Lakers“ įmetė tik 86, „Jazz“ tik 94 taškus. Tai nebus taškų lenktynės, kuriose „Grizzlies“ komandai pakritus metimams galėtų nustebinti.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..