NBA prognozė: Miami „Heat“ – Dallas „Mavericks“

Ateinančią naktį 05:30 valandą į Majamį atvyksta Luka Dončič su savo kariauna, kurie bandys pratęsti nesėkmingą „Heat“ komandos ruožą. O mes šiame straipsnyje pateiksime rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: Miami „Heat“ -1.5 @1.92 Sbobet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-2 1.94
-2 1.94

-2 1.90

-2 1.90

-2 1.87

Miami „Heat“

„Heat“ šį sezoną yra viena iš labiausiai maloniai nustebinusių komandų. Vasarą pasistiprino tik su J.Butler, tačiau sezonas buvo pradėtas puikiai, o svarbiausia, kad komanda nėra priklausoma tik nuo vieno žaidėjo. J.Butler komandoje yra jungtis tarp jaunimo ir patirties, jis lyderis aikštėje, tačiau pačios komandos žaidimas suklijuotas taip, kad ir be J.Butler komanda gali žaisti bei rinkti pergales.

Didelis šio sezono atradimas yra B.Adebayo, matant tokį krepšininko žaidimą, suprantama, kodėl vasarą buvo ieškomi nauji namai H.Whiteside. Puikiai atsiskleidęs žaidėjas aikštėje daro viską – kovoja dėl kamuolių, dalina rezultatyvius perdavimus ir gali rinkti taškus. Dėl ligos šiose rungtynėse B.Adebayo gali nežaisti, tačiau dabartinės žinios yra tokios, kad šansų yra daugiau, jog jis žais nei nežais.

Per paskutines 9 rungtynes komanda patyrė net 7 pralaimėjimus. Tuo tarpu per likusias 49 rungtynes buvo patirti tik 15 pralaimėjimų. Per šitą nesėkmingą ruožą komanda nukrito į apačią tarp stipriausių rytų konferencijos komandų ketvertuko ir priartėjo prie 5 bei 6 vietoje esančių „76ers” ir „Pacers“. Komandai pats laikas išlipti iš pralaimėjimų liūno, norint išsaugoti namų pranašumą prieš atkritnamąsias.

Dallas „Mavericks“

Fenomenalų žaidimą demonstruojantis L.Dončič atrodo, kad sugražins „Mavericks“ į atkrintamąsias. Šiuo metu komanda yra 7-toje vietoje vakarų konferencijoje, tačiau yra įsitaisę gan saugiai, kadangi nuo 8 vietos „Mavericks“ skiria net 7 pralaimėjimai, tuo tarpu nuo 2 vietoje esančios „Nuggets“ komandos „Mavs“ atsilieka tik 4 pergalėmis.

„Mavericks“ galėtų turėti dar geresnį rezultatą ir demonstruoti dar kokybiškesnį žaidimą, jeigu ne žaidėjų traumos. Keletą rungtynių praleido K.Porzingis bei L.Dončič. Kai Luka nežaidžia, komanda iškart sustoja bei prasideda pralaimėjimai. Žaidžiant be L.Dončič, komandos žaidimo kokybė stovi vietoje. Po visų žvaigždžių savaitgalio komanda per 4 rungtynes iškovojo 3 pergales bei patyrė vieną pralaimėjimą prieš „Hawks“ komandą.

Komanda demonstruoja tikrai gerą žaidimą. Komandos dvasia kaip ir prie Nowitzkio laikų išsiskiria savo komandiškumu. Prie dviejų išskirtų lyderių yra stiprūs vidutiniokai, kurie papildo vienas kitą bei tai atneša pergales. Labai svarbu, kad prie tokio komandos žaidimo prisitaikė T.Hardaway Jr., kuriam būtent vasario mėnesis yra geriausias šį sezoną. Gynėjas vidutiniškai renka po 20 taškų, tritaškius mesdamas 44.6% taiklumu.

Prognozės argumentai

Kai komandos būna duobėje, bandyti užtaikyti ant rungtynių, kuriose komanda sugrįš į pergalių kelią yra rizikinga, tačiau įvertinus riziką, tai gali būti pelningi sprendimai. Atsižvelgiant į dabartinę „Heat“ komandos situaciją, pralaimėjimai neatėjo iš niekur – į komandą atvyko nauji žaidėjai, kurie yra lygos veteranai – A.Iguodala, J.Crowder, S.Hill. Tai žaidėjai, kurie jau yra patyrę, visi žino jų žaidimą ir komandai reikia prisitaikyti prie jų. Žaidėjams reikia pajausti vienas kitą, o žaidėjai nebuvo įsigyti tam, kad sėdėtų ant suolo, todėl naujos taktikos, eksperimentavimai priveda prie pralaimėjimų.

J.Butler mini trauma yra kitas argumentas, kuris privedė prie pralaimėjimų. Taip, komanda be Jimmy moka žaisti, tačiau dabar, kai komandai nėra lengvas laikotarpis, J.Butler yra labai reikalingas. Dar vienas svarbus aspektas – per šias paskutines 9 rungtynes, kai buvo pralaimėta 7 kartus, komanda išvykoje žaidė net 7 kartus. Namuose komandažaidė tik du kartus, vieną kartą laimėjo prieš „Cavaliers“, vieną kartą pralaimėjo prieš „Timberwolves“.

„Heat“ šį sezoną namuose per 27 rungtynes pralaimėjo tik 4 kartus. Tai yra trečias geriausias rezultatas lygoje. Todėl nematau priežasčių, kodėl šios rungtynės negalėtų būti atspirties tašku, kai komanda sugrįš į pergalių kelią. Pralaimėjimų prisirinkta pakankamai, į komandos rikiuotę sugrįžo J.Butler, bus žaidžiama prieš atkrintamųjų lygio komandą, todėl susikaupimas bus maksimalus. Ši pergalė reikalinga ne tik žiūrint į lentelėje esančius rezultatus, bet ir psichologiškai pastumėti komandą į priekį.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..