NBA prognozė: Miami „Heat“ – Indiana „Pacers“

Šiandien, rugpjūčio 20 dieną, 20:00 vyks antrosios serijos rungtynės ir galima sakyti, kad tai svarbiausios šio sezono rungtynės „Pacers“ komandai. Šioje apžvalgoje pateikiame savo nuomonę apie rungtynes ir pagrindinį šios savaitės pasirinkimą.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Miami„Heat“ -4 @1.917 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-4 1.917 pinnacle lazybos
-4 1.91

-4 1.91

betest logo

-4 1.91

megapari logo

-4 1.91

WH logo

Miami „Heat“

„Heat“ šį sezoną yra viena iš maloniausiai nustebinusių komandų. Kiek netikėtai komandą pasirinkęs J.Butler įrodinėja, kad gali būti pagrindiniu komandos žaidėju, vedliu ir pasirinkimu numeris 1. Komanda viso sezono metu demonstravo puikų žaidimą, o NBA sezono pratęsime jis ne ką prastesnis. Prieš nutraukiant NBA sezoną komanda spėjo pasistiprinti A.Iguodala ir J.Crowder, kurie įnešė dar daugiau patirties.

butler

Komanda žiūrisi labai maloniai, nes puikiai susižaidė jaunimas su patyrusiais žaidėjais. K.Nunn yra vienas iš geriausių naujokų šiais metais, D.Robinson tritaškius meta visai ne kaip naujokas, o T.Herro demonstruoja, kad yra vienas iš perspektyviausių naujokų lygoje. Visi šie naujokai žaidžia puikiai, o prie jų pridėjus geriausią NBA sezoną žaidžiantį B.Adebayo, puikiai atrodantį J.Butler ir kitus solidžius žaidėjus, tai komanda verta šį sezoną eiti labai toli.

Indiana „Pacers“

„Pacers“ sezono metu atrodė šiek tiek banguojančiai, tačiau žaidimas be V.Oladipo nesustojo ir D.Sabonis perėmęs žaidimą ant savo pečių įtvirtino „Pacers“ rytų konferencijoje tarp stipriausių komandų ir dar prieš NBA burbulą jau buvo aišku, kad „Pacers“ atkrintamosiose tikrai žais.

Labai gaila, tačiau „Pacers“ šiuo metu negali pademonstruoti viso savo potencialo. Nežaidžia vienas iš svarbesnių žaidėjų J.Lamb, nežaidžia pagrindinis komandos žaidėjas D.Sabonis, o V.Oladipo vis dar negali įsižaisti ir demonstruoti sau įprasto žaidimo.

pacers

„Pacers“ komanda sukasi iš padėties, žaidžia kaip gali, tačiau jiems situacija labai sudėtinga. Komanda bando padaryti, kad būtų kaip geriau, tačiau kartais atrodo, kad vis kažko pritrūksta. Ne retai komandai būna sunku užpulti, nes puolime trūksta žaidėjų, kurie galėtų patys susikurti sau progas ir padaryti taškus. Puikiai sezono pratęsime žaidžia T.J.Warren, tačiau vieno jo pastangų tikrai maža.

Prognozės argumentai

Pirmose rungtynėse „Pacers“ atrodė tikrai neblogai, žinant tai, kad dėl traumos V.Oladipo nežaidė antroje rungtynių pusėje, komanda tikrai laikėsi, tačiau „Heat“ atėjus paskutinėms minutėms savo patirtimi perlaužė rungtynes ir parodė, kad šioje serijoje jie yra šeimininkai.

Būtent patirtis yra didžiausia „Heat“ pusė šioje serijoje. Taip, komandoje yra daug jaunų žaidėjų, tačiau rungtynių pabaigoje kamuolį savo rankose laiko J.Butler, daugiausiai matęs žaidėjas per abi komandas. Taip pat, pasižymėti gali ir G.Dragič, tuo tarpu „Pacers“ komandoje tokio žaidėjo nėra. Juo galėtų būti M.Brogdon, tačiau jis nėra tas žaidėjas, kuris susikūręs progas mėtys per rankas.

Antros rungtynės svarbios tiek „Pacers“, tiek „Heat“ komandai. Komanda, kuri serijoje išsiveržia 2-0, dažniausiai laimi ir visą seriją. Vis tik, reikia nepamiršti, kad šiais metais dėl susidariusios situacijos nėra jokių aikštės pranašumų, todėl pralaimint seriją 0-2, komanda namuose situacijos ištaisyti galimybių nebus. Kad ir kaip „Pacers“ nenorėtų paleisti šios serijos, tikiu, kad „Heat“ čia vėl įrodys, kad yra stipresni ir žinodami, kad šiomis rungtynėmis gali perlaužti seriją, darys viską, kad taip ir būtų.

Galima tikėtis, kad tai vėl gali būti atkaklios rungtynės, bet kaip ir pirmose, taip ir šiose, atėjus rungtynių pabaigai G.Dragič kartu su J.Butler savo patirtimi įtvirtins pergalę.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..