NBA prognozė: New Orleans „Pelicans“ – Memphis „Grizzlies“

Ateinančią naktį, 3 valandą, Jonas Valančiūnas išbandys savo jėgas pasistumdydamas prieš didelio žiniasklaidos dėmesio sulaukantį Z.Williamson. LazybuGuru.lt šiame straipsnyje pateiks šių rungtynių prognozę. Kur stebėti NBA transliacijas rasi šiame NBA gyvai straipsnyje.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

New Orleans „Pelicans“

Prieš sezono pradžią „Pelicans“ komandai buvo prognozuojama 8-10 vieta vakaruose ir nemaži šansai patekti į atkrintamąsias. Puikiai išsisukę su A.Davis mainais, kiek netikėtai gavę pirmą šaukimą ir vasarą pasipildę keliais stipriais lygos vidutiniokais, „Pelicans“ atrodė kaip labai perspektyvi komanda.

LazybuGuru.lt sezono pradžioje pateikė NBA prognozę, kad „Pelicans“ šį sezoną nepateisins visų lūkesčių, daug klaustuku buvo ir ant Z.WIlliamson žaidimo, traumų bei adaptacijos lygoje. Prognozuota buvo, kad „Pelicans“ iškovos mažiau nei 40.5. Šiuo metu per 48 sužaistas rungtynes „Pelicans“ turi iškovojusi 19 pergalių ir panašu, kad sezoną baigs už atkrintamųjų ribų.

Komandai sezono pradžia buvo labai sunki. Dėl traumos reikėjo labai ilgai laukti Zion debiuto, komandoje daug naujų žaidėjų, todėl reikėjo laiko, kol žaidėjai apsipras tarpusavyje. Sezono pradžia buvo pradėta su 6 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais, tačiau tada sekė net 13 pralaimėjimų iš eilės. Su 6 pergalėmis ir 22 pralaimėjimais „Pelicans“ buvo viena iš prasčiausių lygos komandų.

Nuo gruodžio 19 dienos, komandos žaidimas apsivertė. Pasiekta 13 pergalių ir patirti 7 pralaimėjimai. 6 iš šių 7 pralaimėjimų patirti prieš komandas, kurios šiuo metu yra tarp 8 stipriausių savo konferencijos komandų. Tai reiškia, kad „Pelicans“ nebedalina pergalių komandoms, kurios kaip ir jos kovoja dėl vietos aštuonete.

Memphis „Grizzlies“

„Grizzlies“ kaip ir „Pelicans“ turėjo labai sunkią sezono pradžią. Skirtumas tik tas, kad „Grizzlies“ komandai ir buvo prognozuojamas NBA lygos dugnas. Komanda daro atsinaujinimą, sudėtyje daug jaunų žaidėjų ir visa koncentracija į ateities planus. Sezono pradžioje taip ir atrodė, kad „Grizzlies“ bus lygos dugne ir daugiau dėmesio skirs jaunimo atsiskleidimui bei dairymuisi į naujokų biržą.

Sezono pradžia buvo su 16 pralaimėjimų ir 6 pergalėmis. Panašiai kaip „Pelicans“ buvo konferencijos apačioje. Tačiau nuo gruodžio 10 vaizdas pasikeitė. Komanda pradėjo vis dažniau laiminėti, žaidėjai apsiprato tarpusavyje, o šiuo metu geriausiu naujoku vadinamas J.Morant pradėjo demonstruoti daug stabilesnį žaidimą. Sausio 4 dieną „Grizzlies“ pradėjo net 7 pergalių seriją ir šiuo metu yra laimėjusi paskutines 11 rungtynių iš 13.

Lažybų guru prieš sezono pradžią prognozavo, kad „Grizzlies“ laimės daugiau nei 26.5 rungtynes. Šiuo metu komanda turi 24 pergales ir 24 pralaimėjus bei yra 8 vakarų konferencijos vietoje. Sunku būtų patikėti, kad komanda išsilaikys tarp 8 stipriausių, nes už nugaros tokios komandos kaip „Spurs“ ir „Trail Blazers“. Tačiau smagu, kad Jono Valančiūno atstovaujama komanda demonstruoja solidų žaidimą bei žaidžia dėl pergalių.

Prognozė: Pelicans -5 @1.90 betsafe.lt

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Rezultatas

Koeficientas Bendrovė
-5 1.90
-5 1.892

-5 1.89

-5 1.89

-5 1.88

Šiose rungtynėse renkuosi „Pelicans“ pergalę daugiau nei 5 taškų skirtumu dėl kelių pagrindinių priežasčių. Taip, tiek „Pelicans“, tiek „Grizzlies“ šiuo metu demonstruoja gerą formą ir žaidimas yra pergalingas, tačiau jeigu „Grizzlies“ komanda tokia forma daugiau žmonių stebina, tai „Pelicans“ komanda pagaliau pradėjo rodyti tai, ko iš jų buvo tikimasi. Šiai dienai „Pelicans“ turi daugiau potencialo nei „Grizzlies“ ir komandos žaidimas tai pradeda rodyti ir rezultatuose.

Prie komandos pagaliau prisijungęs Z.Williamson demonstruoja išties solidų žaidimą. Per 4 rungtynes renka vidutiniškai po 18 taškų su 63.3% pataikymu. Komandos atmosfera yra aukščiausiame taške. Beveik visi žaidėjai sveiki, B.Ingram išrinktas į visų žvaigždžių rungtynes ir atrodo, kad jaunimas pagaliau pradėjo mėgautis žaidimu.

„Grizzlies“ komandai su tokiu pergalingu krepšiniu vis daugiau krenta emocijų ant pečių. Dauguma laukia, kada baigsis šios pergalės ir komanda vėl kris į dugną. Į tokį komandos žaidimą žiūrima su nuostaba ir taip komanda nenorėdama išsiaugina įtampą. Šiose rungtynėse dėl diskvalifikacijos nežais vienas svarbiausių komandos žaidėjų – J.Jackson Jr.

„Pelicans“ komanda dar turi teorinių šansų patekti į atkrintamąsias, o paskutinį mėnesį demonstruojamas žaidimas rodo, kad komanda tikrai nepasiduos anksčiau laiko. Pergalė prieš „Grizzlies“ būtų dvigubai saldi, kadangi tai pergalė prieš tiesioginį varžovą dėl vietos aštuntuke.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..