NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Boston „Celtics“

Ateinančią naktį 05:00 valandą, Boston „Celtics“ komanda bandys išsivežti pergalę iš Portlando. Šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: Boston „Celtics“ -5 @1.94 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-5 1.92
-4.5 1.88

-5 1.95

-5.5 1.93

-5.5 1.91

Portland „Trail Blazers“

„Trail Blazers“ krepšininkai prieš visų žvaigždžių savaitgalį buvo pasiekusi geriausią sezono formą, tačiau prie to labiausiai prisidėjo nuostabus D.Lillard žaidimas. Prieš pat žvaigždžių savaitgalį patyręs traumą jis ne tik praleido krepšininkų šventę, bet šiuo metu vis dar negali žaisti. Trauma nėra labai rimta ir jau kovo pradžioje turėtume pamatyti D.Lillard sugrįžtantį į rungtynes.

Kol pagrindinis komandos pergalių kalvis gydosi traumas, „Trail Blazers“ krepšininkai labai sunkiai kenčia. Po visų žvaigždžių savaitgalio komanda namuose pralaimėjo prieš „Pelicans“ krepšininkus ir sunkiai, pačioje rungtynių pabaigoje nugalėjo šiuo metu vieną iš silpniausių NBA komandų – Detroito „Pistons“. „Trail Blazers“ tikrai turi potencialo ir reguliaraus sezono pabaiga bus labai įdomi, nes atsiranda vis daugiau komandų, kurios bando užimti tas paskutines dvi vienas tarp stipriausių aštuoneto.

„Trail Blazers“ komandos šiuo metu didžiausia problema – labai silpnas suolas. Rungtynėse prieš „Pistons“ nuo suolo pakilę žaidėjai pelnė tik 10 taškų. Šis rezultatas turėtų pasikeisti artimiausiu metu, kai į komandos rikiuotę sugrįš D.Lillard ir J.Nurkič. Šiek tiek rotacija prasiplės ir komanda turėtų pradėti dažniau laiminėti nei pralaiminėti. Tačiau šiuo metu komandai labai sunku ir tuo reikia pasinaudoti.

Boston „Celtics“

Viena iš karščiausių NBA šio sezono komandų. Vasarą komandą palikęs K.Irving su savimi išsinešė ir tą nemalonią emociją, kuri akivaizdžiai komandai trukdė siekti pergalių. Į komandą atvykęs K.Walker įsiliejo labai naudingai, o svarbiausia, kad komandos klimatas yra labai geros nuotaikos.

Šiuo metu „Celtics“ yra įsitvirtinusi trečioje vietoje, tačiau yra šansų su „Raptors“ pakovoti dėl antros vietos. Atsipalaiduoti per anksti nereikėtų taip pat, kadangi tik 3 pergalėmis mažiau turi „Heat“ ir „76ers” komandos. Reg.sezoną šiai komandai pabaigti už top ketvertuko ribų būtų tikrai didelis pralaimėjimas. Komandos forma šiuo metu nuostabi. Per paskutines 15 rungtynių pralaimėta tik 3 kartus. Paskutinėse rungtynėse komanda patyrė pralaimėjimą paskutinėmis minutėmis išvyko prieš „Lakers“, verta paminėti ir tai, kad komanda kurį laiką žaidžia be K.Walker, kas rodo, jog komanda turi dar rezervo.

Nuostabią formą demonstruoja J.Tatum, kuris neveltui buvo išrinktas dalyvauti visų žvaigždžių savaitgalyje. Vasario mėnesį puolėjas renka vidutiniškai po 29.7 taškus (tritaškius mesdamas 46.8% taiklumu). „Celtics“ komandos branduolys yra starto penketas, tačiau kitaip nei „Trail Blazers“ turi nuo suolo kylančių žaidėjų, kurie gali pagyvinti žaidimą bei duoti poilsio pagrindiniams žaidėjams. Lyginant starto penketo žaidėjus, be L.Lillard ir Nurkič „Trail Blazers“ šiuo metu visiškai neprilygsta savo turimu starto penketu „Celtics“ jaunimui.

Prognozės argumentai

Stipriausias argumentas yra skirtingos komandų formos. „Celtics“ šiuo metu lygoje yra viena iš geriausių komandų, rinkdami pergales net ir be K.Walker. Tai tik parodo, kokį platų pasirinkimą puolime turi ši komanda ir kokį komandišką žaidimą „Celtics“ demonstruoja. Tuo tarpu „Trail Blazers“ komandai šis sezonas labai sunkus. Iš sezono pradžioje patirtų pralaimėjimų ištraukė nuostabus D.Lillard žaidimas. Kartais prireikdavo daugiau nei 40 taškų Lillardui, kad komanda pasiektų pergalė. Iškritus jam, žaidimas vėl sugriuvo.

„Trail Blazers“ diena iš dienos bando išgyventi ir ieško savojo žaidimo. Akivaizdžiai yra laukiama sugrįžtančio D.Lillard ir šį sezoną dar nežaidusio J.Nurkič. Ši komanda turi didelį potencialą ir yra vieną iš favoričių pakeisti „Grizzlies“ stipriausių aštuonete, tačiau žiūrint į šią akimirką, komanda yra pažeidžiama ir tai parodė paskutinės dvi rungtynės. Prieš „Pelicans“ komanda buvo bejėgė, o prieš „Pistons“ pavyko išsigelbėti tik pasinaudojus Detroito komandos žaidėjų patirties trūkumu.

Komandų demonstruojama forma rodo, kad „Celtics“ turėtų nesunkiai permesti pagrindinius „Trail Blazers“ žaidėjus. Nebūtų keista, jeigu „Celtics“ čia iškovotų nesunkią pergalę.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..