NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Miami „Heat“

Ateinančią naktį 4 valandą į Portlandą atvykstą „Heat“ krepšininkai. Šios rungtynės bus dar viena proga D.Lillard pratęsti savo dominavimą, o šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: Portland „Trail Blazers“ -2.5 @1.92 1xbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-2.5 1.92
-2.5 1.92

-2.5 1.88

-3 1.91

-3 1.90

Portland „Trail Blazers“

Sunkiai sezoną pradėjusi komanda atrodo, kad sparčiais žingsniais vejasi J.Valančiūno atstovaujamą „Grizzlies“ komandą, kuri šiuo metu yra 8-toje vietoje vakarų konferencijoje. Pirmą sezono pusę „Trail Blazers“ krepšininkai užbaigė su 16 pergalėmis ir 24 pralaimėjimais. Tai tikrai ne tas rezultatas, kurio tikėjosi komandos vadovybė, žaidėjai bei fanai. Paskutiniu metu nuolatinė atkrintamųjų dalyvė, „Trail Blazers“ šį sezoną pradėjo blankiai kaip niekad.

Komandoje buvo šioks toks disbalansas su žaidėjų rotacija. Į žaidimą reikėjo įtraukti naujai atvykusį H.Whiteside, poto prie komandos prisijungė C.Anthony. Komandos vadovybė bandė kažką pakeisti ieškant pastiprinimo kitose komandose bei inicijuoti mainus. Taip į komandą atvyko T.Ariza. Atrodė, kad komanda taip ir nesuras to varikliuko, kuris uždegs komandą pergalėms, nes pralaimėjimų būdavo daugiau nei pergalių.

D.Lillard prieš daugiau nei pora savaičių priminė NBA lygai, kodėl jis yra vienas iš labiausiai neįvertintų ir mažai dėmesio susilaukiančių žaidėjų. Sausio 21 dieną žaidėjas įmetė net 61 tašką, o nuo tos dienos komanda laimėjo 6 kartus bei patyrė tris pralaimėjimus. 61 taškų pasirodymas nebuvo vienintelis įspūdingas rezultatas per šią rungtynių seriją. D.Lillard rinko šiuos skaičius: 47,50,48,51,42. Tikras komandos lyderis demonstruoja tokį žaidimą, kuris pagaliau komandą pradėjo vesti į pergales. Šis rezultatas artina komandą prie stipriausių aštuntunko, o tai dar labiau motyvuoja visą komandą siekti pergalių.

Miami „Heat“

Puikų sezoną žaidžianti „Heat“ krepšininkai tuoj pasieks pergalių skaičių, kurį prognozavome sezono pradžioje, kad bus pasiektas. 34 pergalės ir 17 pralaimėjimų leidžia komandai įsitvirtinti tarp stipriausių keturių rytų konferencijos komandų. „Heat“ rezultatas yra viena iš teigiamų staigmenų šį sezoną, o tai ką demonstruoja komanda parodo, kad pergalingui žaidimui nebūtinai reikia komandoje turėti super žvaigždžių.

J.Butler prie šio rezultato prisidėjo savo lyderyste ne tik aikštėje, bet ir rūbinėje. Nemažai pergalių buvo pasiekta ir be Jimmy žaidimo aikštėje, o tai rodo, kad komanda nėra priklausoma nuo vieno žaidėjo, o tai ypač svarbu siekiant pergalių. „Heat“ ypač gerai pradėjo sezoną, su 25 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais buvo viena iš NBA lyderių. Šiuo metu komanda yra laimėjusi 9 kartus ir patyrusi 8 pralaimėjimus. „Heat“ pradėjo dažniau pralaiminėti, o mainų būdų šiek tiek pakeitus komandos sudėti, prireiks laiko, kol komanda vėl įsivažiuos į pergalingą žaidimą.

Prognozės argumentai

Renkuosi „Trail Blazers“ pergalę dėl kelių esminių dalykų. „Heat“ šiuo metu yra tvirtai įsitaisiusi ketvirtoje vietoje, nuo penktos vietos skiria 4 pralaimėjimai, o ir pati viena aštuntuke galima sakyti beveik garantuota, todėl jų nerimas yra nebent tik kuo aukštesnė vieta ir žaidimo kokybė.

Per mainus į „Heat“ komandą atvyko S.Hill, J.Crowder ir A.Iguodala. Nėra aišku, ar visi šie žaidėjai pasirodys jau šiose rungtynėse, o jeigu ir pasirodys, didelis klaustukas ant A.Iguodalos žaidimo, kuris šį sezoną dar nėra žaidęs. Tikrai komandai reikės laiko, kol susižais šie veteranai, su komandos jaunimu. Taip pat, šiose rungtynėse nebus J.Butler, kuris yra ypač svarbus žaidėjas šiuo metu, kadangi yra jungtis tarp veteranų ir jaunimo.

„Trail Blazers“ demonstruoja puikų žaidimą, paskutinėse rungtynėse tik nesėkmės atveju buvo patirtas pralaimėjimas prieš „Jazz“ komandą. Dabar Portlando krepšininkai sugrįžta namo, kur turi keturių pergalių seriją. Namuose buvo pasiektos pergalės prieš labai geras komandas – „Pacers“, „Rockets“, „Jazz“ ir „Spurs“.

Nuostabi D.Lillard forma, gera komandos forma ir siekis dar labiau priartėti prie aštuntos vietos vakaruose turi būti raktas į šios nakties pergalę. Komanda turi pasinaudoti tuo, kad „Heat“ nebus pilnos sudėties ir turi šiuo metu dviejų pralaimėjimų seriją. „Trail Blazers“ komandos po šių rungtynių laukia dvi išvykos į Memphį ir New Orleaną prieš mini sezono atostogas, todėl šiąnakt yra gera proga išlieti pyktį po „nesėkmės“ prieš „Jazz“ bei su pergale atsisveikinti prieš savus žiūrovus.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..