NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Memphis „Grizzlies“

Šiandien 23:00 turėsime progą po ilgos pertraukos išvysti Joną Valančiūną kartu su „Grizzlies“ krepšininkais, kurie bandys nuo pat pirmų NBA sezono pratęsimo rungtynių įrodinėti, kad ne veltui jie šiuo metu yra aštuntoje vakarų konferencijos vietoje. Mes trumpai apžvelgsime šias rungtynes ir pateiksime prognozę. 

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Portland „Trail Blazers“ -2,5 @1.96 1xbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-2,5 1.96
-2,5 1.96

-2,5 1.91

melbet online logo

-2,5 1.90

-3 1.95

Portland „Trail Blazers“ 

„Trail Blazers“ komanda yra vienas iš didžiausių šio sezono nusivylimų. Praeitą sezoną itin toli nuėję atkrintamosiose, atrodė, kad šį sezoną komanda atrodys dar geriau, tačiau, reguliarus sezonas komandai buvo labai sunkus ir jeigu ne fantastinis D.Lillard žaidimas, komandos šioje NBA pratęsimo stadijoje galėjo išvis nebūti. 

Galima sakyti, kad prie prasto komandos rezultato prisidėjo pagrindinio komandos centro J.Nurkič trauma, taip pat, ilgam buvo iškritęs ir Z.Collins. Sezono metu komandą papildė C.Anthony, kuris demonstravo gan neblogą žaidimą, tačiau klausimas, ar komandai tikrai reikėjo tokio stiliaus žaidėjo.

Portland Trail Blazers

Kalbant apie tai, kokioje dabar situacijoje „Trail Blazers“ yra, tai pagrindinis dalykas į ką reikia atkreipti dėmesį yra tai, kad komanda negali pralaimėti. Būtent nuo „Grizzlies“ krepšininkų komandą skiria net keturi pralaimėjimai ir norint patekti tarp stipriausių aštuntuko, reikia laimėti.

Šiose rungtynėse komandai nepadės T.Ariza, kuris neatvyko į NBA burbulą ir R.Hood, kurio dėl traumos nebematysime jo šiame sezone. Vis tik, geros naujienos yra tos, kad prie komandos prisijungia J.Nurkič ir Z.Collins. 

Memphis „Grizzlies“ 

Kitaip nei „Trail Blazers“, „Grizzlies“ yra viena iš didžiausių staigmenų šiame NBA sezone. Dar prieš sezoną nurašyta komanda po truputį, po truputį rinko pergales ir šiuo metu yra tarp aštuonių stipriausių vakarų konferencijos komandų.

Nors „Grizzlies“ nuo kitų komandų skiria 3-4 pralaimėjimai, dėl pakeistų taisyklių komanda negali jaustis ramiai. Beveik neabejojama, kad sužaidus šias 8 rungtynes, prireiks papildomo turnyro, kuriame paaiškės, kuri komanda užims 8 vietą vakaruose. 

Memphis Grizzlies

Dėl šios priežasties, komanda turi koncentruotis į tai, kaip kuo greičiau įgauti geresnę žaidybinę formą nei kitos komandos ir stengtis išsilaikyti aštuntoje vietoje, kadangi tokiu atveju žaidžiant papildomam turnyre užteks laimėti vieną kartą. 

Komandoje yra daug mažai patirties turinčių žaidėjų, todėl bus įdomu pamatyti, kaip tokioje NBA sezono pratęsimo stadijoje atrodys jaunimas. Vienas iš labiausiai patyrusių žaidėjų komandoje yra J.Winslow ir šioje stadijoje jis būtų komandai labai svarbus, deja, jo NBA sezono pratęsime neišvysime. 

Prognozės argumentai 

Abi šios komandos yra skirtingose situacijose, „Trail Blazers“ komandai tai bus pirmos rungtynės, bet tuo pačiu ir pačios svarbiausios. Pralaimėjus šias rungtynes, nuo „Grizzlies“ atitoltų net 5 pralaimėjimais ir tai reikštų, kad komanda beveik nebeturi šansų sezoną užbaigti aštuntoje vietoje ir į papildomam turnyre jiems neužteks laimėti vieną kartą. 

Tuo tarpu „Grizzlies“ komanda patyrusi pralaimėjimą sezono tikrai nesugriauna, taip – kitos komandos dar labiau priartėja, tačiau per likusias 7 rungtynes komanda turės dar ne vieną progą išsilaikyti aštuntuke. Abi komandos žais beveik be jokių praradimų. Jeigu „Trail Blazers“ komandoje nebus svarbaus žaidėjo T.Ariza, tai „Grizzlies“ žais be J.Winslow. 

„Trail Blazers“ turi potencialo parodyti geresnį žaidimą nei reguliaraus sezono metu, kadangi komandos rotacija bus daug didesnė ir priekinė linija bus pasiruošusi grumtis prieš Joną ir JJ Jackson. Po traumos sugrįžę J.Nurkič ir Z.Collins, mano nuomone, sudarys tvirtesnę priekinę liniją nei „Grizzlies“. 

Komandų žaidimą lyginti sunku, neaišku kaip visi šie mėnesiai pakeitė žaidimą, tačiau pagrindinis dalykas, kodėl renkuosi „Trail Blazers“ pergalę yra D.Lillard. Tai žaidėjas, kuris dar kartą gali įrodyti, kad yra vienas iš labiausiai neįvertintų žaidėjų NBA lygoje. Tai labiausiai patyręs žaidėjas tarp abiejų komandų ir mes puikiai žinome, kokį žaidimą D.Lillard demonstruoja prasidėjus svarbiausioms kovoms. Galima sakyti, kad „Trail Blazers“ komandai atkrintamosios jau prasidėjo. Renkuosi patirtį ir gilesnę sudėtį turinčią komandą. 

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..