NBA prognozės

7
Tikriausiai niekam nebus staigmena, jeigu NBA lygą pavadintume išskirtine. Pradedant nuo krepšinio lygio, užbaigiant nesibaigiančiais lėktuvų skrydžiais iš vieno JAV miesto į kitą. Analizuojant NBA lygą reikia atkreipti dėmesį į visai kitus dalykus nei mes esame pratę žiūrėti čia, Europoje.  Niekam nėra paslaptis, kad NBA krepšinis visai kitoks, čia daug rungtynių yra „beverčių“, todėl daug kas sako, kad NBA statymai yra neprognozuojami. Išanalizuoti teisingai galima viską, tačiau tam reikia papildomos disciplinos ir gero plano. 

NBA prognozė: Memphis „Grizzlies“ – Oklahoma „Thunder“

Šiandien 23:05 galėsime stebėti, kaip Jono Valančiūno atstovaujama „Grizzlies“ komanda bandys nutraukti pralaimėjimų serija ir neužleisti vietos aštuntuke kitoms NBA komandoms. NBA pratęsimo pradžia „Grizzlies“ komandai kol kas labai sunki,..

NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Memphis „Grizzlies“

Šiandien 23:00 turėsime progą po ilgos pertraukos išvysti Joną Valančiūną kartu su „Grizzlies“ krepšininkais, kurie bandys nuo pat pirmų NBA sezono pratęsimo rungtynių įrodinėti, kad ne veltui jie šiuo metu..

NBA prognozė: Miami „Heat“ – Dallas „Mavericks“

Ateinančią naktį 05:30 valandą į Majamį atvyksta Luka Dončič su savo kariauna, kurie bandys pratęsti nesėkmingą „Heat“ komandos ruožą. O mes šiame straipsnyje pateiksime rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes..

NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Boston „Celtics“

Ateinančią naktį 05:00 valandą, Boston „Celtics“ komanda bandys išsivežti pergalę iš Portlando. Šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės –..

NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Detroit „Pistons“

Ateinančią naktį, 04:00 valandą, „Trail Blazers“ bandys nutraukti pralaimėjimų seriją prieš tragiškai šiuo metu atrodančią „Pistons“ komandą. O mes šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti..

NBA prognozė: Portland „Trail Blazers“ – Miami „Heat“

Ateinančią naktį 4 valandą į Portlandą atvykstą „Heat“ krepšininkai. Šios rungtynės bus dar viena proga D.Lillard pratęsti savo dominavimą, o šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes..

NBA prognozė: New Orleans „Pelicans“ – Memphis „Grizzlies“

Ateinančią naktį, 3 valandą, Jonas Valančiūnas išbandys savo jėgas pasistumdydamas prieš didelio žiniasklaidos dėmesio sulaukantį Z.Williamson. LazybuGuru.lt šiame straipsnyje pateiks šių rungtynių prognozę. Kur stebėti NBA transliacijas rasi šiame NBA..

nba statymai ir kaip atrenkame prognozesNBA prognozės

NBA rungtynių kiekis labai didelis, reikia nusistatyti laiko rėžį, kurį naudosite analizuodami NBA rungtynes. Pavyzdžiui, naudoti maždaug paskutinių dviejų savaičių rungtynių statistiką, kad pamatyti dabartinę komandos formą, jeigu žaidimo kreivė tolygiai krenta arba kyla, imamas didesnis laikotarpis.

Paėmus vienos NBA komandos rezultatus, reikia susirasti atskaitos tašką, nuo kada komandos žaidimas pradėjo blogėti arba gerėti, tai, pavyzdžiu, gali būti x žaidėjo trauma arba kaip tik po traumos sugrįžo keli žaidėjai. Suradus atskaitos tašką, reikia žiūrėti ar žaidimas stabilus, jeigu per paskutines 5-7 rungtynes buvo vien pergales ir įsimaišė vienas pralaimėjimas, tai nėra bangavimas, tai gali būti, kad toks rungtynės buvo komandai „nesvarbios“ arba jos buvo tada, kai komanda buvo pervargusi. 

nba rungtynes statymai prognoze krepsinis

Kaip žinoti, kada komanda nežais „pilna“ jėga? Būtų naivu tikėtis, kad NBA komandos visas reguliariojo sezono rungtynes sužaidžia pilna jėga. Net ir su žaidėjų ilsinimu, tikrai ne kiekvienose rungtynėse yra žaidžiama pilna jėga.

Paimkite paskutinės savaitės ir ateinančios savaitės tvarkaraštį ir pažiūrėkite ar komanda daug keliavo, o gal šiuo metu žaidžia 4 rungtynes iš eilės namuose ir kitos jau bus išvykoje? Tokiu atveju tikėtina, kad prieš išvykos rungtynes, komanda tikrai nesitaupys ir namų aikštę norės palikti pasiekę pergalę.

Ne retai pasitaiko toks atvejis, kad laukia dvi rungtynės per dvi dienas ir pirmos rungtynės būna prieš lygos autsaiderius, tuo tarpu antros prieš tiesioginius konkurentus. Tokiu atveju komanda pirmose rungtynėse prieš autsaiderius neatiduos visų jėgų, čia netgi galima tikėtis pralaimėjimo arba bandymo rungtynes užbaigti per 2-3 kėlinius ir ketvirtą leisti žaisti atsarginiams žaidėjams, tokiu atveju yra geras statymas pirmos pusės minusinis pranašumas arba ne favorito visų rungtynių pliusinis pranašumas. 

Nežiūrėkite į tarpusavio komandų susitikimų rezultatus, ši statistika yra beveik bevertė. Taip, būna išimčių, tarpusavio susitikimų rezultatą galima patikrinti, kai susitinka komandos, tarp kurių yra „rivarly“. Tačiau, žiūrėdami į tarpusavio susitikimus, pilnai juos išanalizuokite. Ar komandos žaidė pilna sudėtimi? Kokia tuo metu buvo komandos forma ar nebuvo nuovargio pavojaus ženklų? Jeigu situacija plius minus sutampa su rungtynėmis, kurias dabar analizuojate, praėjusių rungtynių tarpusavio NBA rezultatai, gali šiek tiek duoti teigiamų įžvalgų. 

nba prognozes apzvalga naujienos

Svarbiausias dalykas analizuojant NBA rungtynes yra komandos sudėtis. Dėl šios priežasties daug kam NBA atrodo per sunkiai analizuojama, tačiau taip yra todėl, kad laiko juosta mums nėra patogi. Dažnai likus kelioms valandoms iki rungtynių yra paskelbiamos pačios svarbiausios NBA naujienos, kad nežais vienas ar kitas žaidėjas, net jeigu tai yra atsarginis suolo žaidėjas, jis gali padaryti tam tikrą įtaką rungtynėms ir prieš tai padaryta NBA apžvalga gali būti ne tokia svarbi.

Visi žinome, kad žaidėjai rungtynėse žaidžia pagal prieš rungtynes nustatytas minutes, galima iš anksto žinoti, kada nuo suolo kils žaidėjai ir tik vėliau, labai minimaliai, treneriai daro korekcijas pagal vaizdą aikštėje, tačiau labai minimaliai.

Žinodami, kad nežais vienas ar kitas žaidėjas, galima nesunkiai atrasti stipriąsias bei silpnąsias komandų puses, pažiūrėti kaip komandai sekasi be vieno ar kito žaidėjo. Pavyzdžiui, būna tokių atvejų, kai komanda pradeda geriau žaisti iškritus komandos lyderiui, todėl neapsigaukite, jeigu nežaidžia geriausias žaidėjas, dar nereiškia, kad ta komanda ar NBA prognozė pasmerkta pralaimėjimui. 

nba prognozes atkrintamųjų etapeNBA statymai atkrintamųjų etape

NBA prognozės atkrintamųjų etape yra visiškai kitokio reikšmingumo ir stiliaus. Reguliariajame sezone komandos žaidžia atsipalaidavusios, nes nei vienas pralaimėjimas, kai per sezoną sužaidžiama 82 rungtynes, didelės įtakos neturės, bet NBA atkrintamosios varžybos ir jose patirta viena nesėkmė gali užbaigti komandos visų metų darbą. Taigi, pasibaigus reguliariajam sezonui ir prasidėjus atkrintamosioms kiekvienos rungtynės tampa tarsi mažas finalas.

Kitas apsektas labai svarbus kas nulemia pergales NBA atkrintamosiose, tai komandinė gynyba. Golden State „Warriors“ komanda per paskutinius 4 metus NBA čempionais tapo 3 kartus. Kai kurie krepšinio aistruoliai galvoja, jog jie tą padarė nes turi puikius krepšininkus, tokius kaip S.Curry, K.Durantą, K.Thompson, kurie puikiai žaidžia puolime ir gali pelnyti daug taškų. Bet pagrindinis faktorius dėl ko ši komanda laimi, dėl to, jog turi geriausią gynybą visoje lygoje.

nba rezultatai komandos atkrintamosios varzybos

Hiustono „Rockets“ turi J.Harden, tikrą puolimo taškų rinkimo mašiną, kuris vienas pats gali lengvai susikurti progą metimui, niekaip nepasiekia sėkmės reguliariajam sezonui pasibaigus, dėl to, jog komanda blogai ginasi. O priešininkams labai lengva uždengti tik vieną stiprų lyderį. Komandų treneriai atkrintamųjų etape daug dėmesio skiria analizuodami priešininkų komandos lyderius ir kuria gynybos sistemas prieš juos.

Tą patį galima pasakyti apie Toronto „Raptors“, kurie ilgą laiką puolime turėjo du labai gerus krepšininkus D.Derozan ir K.Lowry, bet kai susidurdavo su geriau gynyboje atrodančiomis komandomis, viltys iškovoti NBA trofėjų – suduždavo.

dazniausios klaidos NBA statymuoseDažniausios klaidos NBA statymuose

Didžiausią klaidą, kurią daro nepatyrę sporto lažybų aistruoliai atlikdami statymus NBA, jog jie padaro per daug statymų. Taip, jie turi sekti daug daugiau įvykių ne tik kas dedasi aikštelėje, bet ir už jos ribų. Pradžioje geriausia domėtis keliomis NBA komandomis, atlikti ne daug statymų, galbūt prognozuoti kas laimės NBA ar poros seriją. Sekdami nuo a iki z kelias komandas jūs ne tik žinote statistinius dalykus, bet ir jausite žaidėjų psichologiją ir žinosite trenerių taktinius manevrus.

Taip pat svarbu lažinantis NBA atkrintamosiose, visada žiūrėti bendrą serijos vaizdą ir rezultatą, nes nuo to priklauso žaidėįų motyvacija ir galimas atsipalaidavimas. NBA reguliariajame sezone kur komandos sužaidžia daug rungtynių, to nebūtina daryti. Kaip pavyzdys, jeigu komanda pirmauja serijoje 3-2 ir žaidžia namų rungtynes, tai greičiausiai bus maksimali koncentracija ir spaudimas užbaigti tą seriją namie ir laimėti bendru serijos rezultatu 4-2.

nba rezultatai NBA Rezultatai

nba tvarkarastis NBA Tvarkaraštis

Naujoko paketas
Užpildyk žemiau esančią formą.
Paspausdami "Parsisiųsti knygą", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia
Gauk nemokamas sporto prognozes
Paspausdami "Užsiprenumeruoti", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia
LazybuGuru.lt naujienlaiškis
Gauk sporto statymų patarimus ir strategijas. Karščiausias naujienas iš lažybų pasaulio. Ir palaikyk mūsų augantį projektą.
Paspausdami "Prenumeruoti", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia