NBA Rytų konferencijos finalo prognozė: „Celtics“ – „Heat“

Naktį iš rugsėjo 23 į 24 dieną, 3:30 val. mūsų laukia svarbiausios serijos rungtynės tarp Boston „Celtics“ ir Miami „Heat“. Čia trumpai aptarsiu šių komandų žaidimą šioje serijoje ir tuo pačiu pasidalinsiu rungtynių prognoze.

Jeigu įdomu sužinoti mūsų prognozių rezultatus, tai neseniai apžvegėme kaip mums sekėsi lažybose vasarą. Taip pat jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Boston „Celtics“ -3 @1.99 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pasirinkimas

Koeficientas Bendrovė
Pranašumas -3 1.99 megapari logo
Pranašumas -3 1.925

pinnacle lazybos

Pranašumas -3 1.91

cloudbet naujas logo

Pranašumas -3 1.90

betfair

Pranašumas -3 1.90

sbobet pailgas

Boston „Celtics“

„Celtics“ seriją pradėjo tikrai su neblogu žaidimu, nors ir pralaimėjimo pirmas dvi rungtynes, abi jas turėjo galimybių laimėti. Žaidimas tikrai nebuvo blogas, antrose rungtynėse po pirmos pusės komanda laiminėjo dviženkliu skirtumu, tačiau silpna antra puse neleido sėkmingai uždaryti rungtynių.

Boston Celtics

Trečiose rungtynėse mes galėjome matyti „Celtics“ gražiausiomis spalvomis. Net keturi žaidėjai pelnė virš 20 taškų – J.Tatum, K.Walker, M.Smart ir J.Brown. Nors G.Hayward taškų grafoje nebuvo itin pastebimas, tik 6 taškai, tačiau aikštėje buvo labai svarbus žaidėjas, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir žinant, kad tai buvo pirmos rungtynės po traumos, jis komandai su kiekvienomis rungtynėmis duos vis daugiau ir daugiau.

Po pirmų dviejų pralaimėjimų sklido kalbos, kad rūbinėje buvo nesutarimų, tačiau net neabejoju, kad viskas „Celtics“ rūbinėje yra gerai ir komanda yra užsivedusi šioje serijoje keliauti toliau. Svarbiausiose sezono rungtynėse komanda žaidė užtikrintai ir tai dar labiau kelia pasitikėjimą.

Miami „Heat“

„Heat“ žaidžia puikų krepšinį. Šiose atkrintamosiose išvydome jau ne vieną puikią pergalę, o svarbiausia, kad iš atkrintamųjų buvo išmesta „Bucks“ komanda. Klausimas yra ar „Bucks“ tikrai buvo tokia stipri komanda, kokia buvo piešiama. Nenuvertinant „Heat“ komandos, ji juda kaip labai geras varikliukas. Komanda yra puikus veteranų ir jaunų žaidėjų rinkinys.

miami heat

„Heat“ turi tai, ko neturi „Celtics“ komanda – patirtis. G.Dragič puikiai žaidžia šiose atkrintamosiose, tuo tarpu trečiose rungtynėse buvo pristabdytas ir kaip tik komanda patyrė pralaimėjimą. „Heat“ žaidžia labai komandinį krepšinį, tačiau jeigu žiūrėtumėte individualiai, tai K.Walker, J.Brown bei J.Tatum yra daug stipresnis trejetas nei bet kurie trys „Heat“ krepšininkai. Vienintelis J.Butler yra žaidėjas, kuris ant savęs gali perimti žaidimą.

„Heat“ komanda turi puikiai veikiantį trenerių štabą, tačiau tai nėra didelis komandos privalumas, kadangi „Celtics“ komandoje dirba ne ką prastesni specialistai, kurie gali komandą paruošti puikiai ne tik prieš rungtynes, bet ir rungtynių metu reaguoti į pasikeitimus aikštėje.

Prognozės argumentai

Jeigu prieš tai trečios serijos rungtynės buvo svarbiausios rungtynės serijoje, tai dabar ketvirtos rungtynės tampa svarbiausiomis. Trečiose rungtynėse „Celtics“ išlaikė egzaminą ir išgelbėjo savo sezoną, dabar ketvirtose rungtynėse komanda gali ne tik, kad išgelbėti sezoną, bet ir padėti didelį žingsnį į priekį siekiant svajonės žaisti NBA finale. Išlyginus seriją, „Celtics“ perimtų psichologinį pranašumą ir viskas prasidėtų iš naujo.

„Heat“ komanda tokio išbandymo šiose atkrintamosiose dar neturėjo, tiek prieš „Pacers“, tiek prieš „Bucks“ po trijų rungtynių laiminėjo 3-0 ir visiškai kontroliavo seriją, tuo tarpu dabar jų laukia svarbiausios ir sunkiausios serijos rungtynės.

„Heat“ tikrai turi galimybių dar labiau priartėti prie finalo, tačiau kaip ir trečiose serijos rungtynėse renkuosi „Celtics“ krepšininkus, kurie šioje serijoje demonstruoja tikrai gerą žaidimą. Visose trijose rungtynėse komanda buvo laikoma favoritė ir visose trijose rungtynėse komanda iki paskutinių minučių kontroliavo rungtynių eigą ir galėjo laimėti.

„Celtics“ komanda puikiai sužaidusi trečiose rungtynėse, į ketvirtas ateis su dar didesniu pasitikėjimo. G.Hayward net atsisakė galimybės dalyvauti vaiko gimdyme, kad galėtų su komanda žaisti svarbiausiose rungtynėse. Toks žaidėjo veiksmas tik parodo, kaip komanda nori laimėti ir yra pasiruošusi aukoti viską, dėl komandos sėkmės. Tikiu „Celtics“ jaunimu, kad serija bus išlyginta ir čia pamatysime dar daug gražios kovos.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..