NBA prognozė: „Celtics“ – „Heat“ (nukeltos)

Naktį iš sausio 10 į 11 02:30 valandą „Heat“ išvykoje žais prieš šiuo metu puikią formą demonstruojančius „Celtics“ krepšininkus, prieš kuriuos visai neseniai pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis. Čia trumpai apžvelgsiu šias komandas bei pateiksiu rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Heat“ -6 @1.91 WilliamHill

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Heat -6 1.91
Heat -6 1.91

Heat -6.6 1.96
Heat -6.5 1.88

Heat -7 1.84

Boston „Celtics“

 „Celtics“ šį sezoną demonstruoja tikrai puikų krepšinį, nors komanda vis dar nėra pilnos sudėties. Vasarą išvyko vilčių nepateisinęs G.Hayward, kuris suteikė daugiau erdvės J.Tatum bei J.Brown, kurie demonstruoja puikią formą sezono pradžioje. Pasipildyta buvo priekinėje linijoje, kuri praeitą sezoną buvo itin skylėta – į komandą atvyko patikrintas vidurio puolėjas – T.Thompson. Deja, bet prie komandos prisijungti dėl traumos vis dar negali K.Walker, nors pranešimai sako, kad jau šiomis dienomis prisijungė prie komandos treniruočių ir debiutuoti turėtų galėti savaitės pabaigoje.

Marcus Smart

„Celtics“ nors iš žaidžia ne pilnos sudėties – be K.Walker, T.Thompson žaidžia limituotas minutes, smulkias traumas buvo patyrę M.Smart bei J.Teague, rezultatai sezono pradžioje yra puikūs. Komanda laimėjo 7 rungtynes ir patirti 2 pralaimėjimai – prieš „Pistons“ ir „Pacers“.  Tačiau pergalės pasiektos tikrai ne prieš pačias silpniausias komandas – „Raptors“, „Paces“, „Heat“.

Fantastišką formą demonstruoja J.Tatum, kuris šiuo metu žaidžia MVP lygiu ir be jokių abejonių yra komandos lyderis. Tačiau, pagyrų nusipelno ir kitas svarbus komandos žaidėjas – J.Brown. Kartu šie žaidėjai tempia komandą visose rungtynėse. Paminėti reikėtų ir komandos naujoką, iš šono atrodo niekuo neišsiskiriantį – P.Pritchard, kurio dėka ir buvo laimėtos rungtynės prieš „Heat“. Žaidėjas paskutinėmis sekundėmis atkovojo kamuolį puolime ir pelnė pergalingus taškus.

Miami „Heat“

„Heat“ komandai pakortoti praeitų metų pasiekiamą bus labai sudėtinga. Dauguma NBA komandų į „Heat“ žiūri visai kitaip, todėl ir rinkti pergales nėra taip paprasta. Vis tik, visi žino, kad ši komanda gali nugalėti bet kurią komandą ir prieš ją visada reikia žaisti itin susikaupus, nes trenerių štabas skiria itin daug dėmesio komandų analizavimui bei gynybos paruošimui rungtynėms.

„Heat“ sezono pradžioje buksuoja, nežaidžia užtikrintai ir pergalių nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Įdomu tai, kad „Heat“ rungtynes pradeda ne standartiniu penketu – be įžaidėjo. Žaidimui organizuoja T.Herro, J.Butler ir B.Adebayo. G.Dragič kyla nuo suolo, o praeitais metais svarbią rolę turėjęs K.Nunn vis dažniau ir dažniau lieka sėdėti ant suolo ir rungtynėse nepasirodo išvis.

Tyler Herro

Sezono pradžioje kelias rungtynes turėjo praleisti J.Butler, tai irgi prisidėjo prie to, kad komanda neįsižaidžia. Tačiau, komanda turėjo ir gerų rungtynių – nugalėta „Bucks“ komanda, paskutinėmis sekundėmis pralaimėta prieš „Celtics“. Nors Miami komanda žaidžia kiek banguotai, prieš stiprias komandas ji susikaupia ir pademonstruoja daug solidesnį žaidimą. Rungtynės prieš „Celtics“ bus kitokios, nes bus noras atsirevanšuoti po skaudos pralaimėjimo namuose.

Prognozės argumentai

„Celtics“ demonstruoja tikrai solidų krepšinį, išvykoje laimėjo prieš „Heat“, tačiau aš renkuosi „Heat“ pergalę su pranašumu. Iš šono tai gali atrodyti keistai, tačiau pagrindinis argumentas, kodėl renkuosi šį statymą yra „Celtics“ problemos su žaidėjais, kurie gydosi traumas arba negali žaisti dėl viruso protokolo. Tačiau didžiausias praradimas yra tai, kad nežais J.Tatum, kruis yra pagrindinis komandos žaidėjas.

Šiose rungtynėse nežais T.Thompson, G.Williams ir R.Williams. Galima sakyti, kad komanda lieka be priekinės linijos, o D.Theis vėl turės žaisti centro pozicijoje, kurioje tikrai nesijaučia užtikrintai. Ant klaustuko yra ir J.Brown, kuris turi smulkią traumą, gali būti, kad komanda nuspręs pailsinti žaidėją. Prie šių žaidėjų pridėjus ir K.Walker, lieka itin maža rotacija, todėl „Heat“ komanda privalo tuo pasinaudoti ir atsirevanšuoti už paskutinį pralaimėjimą namuose.

Manau, kad šios rungtynės bus panašios, kurias matėme vakar tarp „76ers” ir „Nuggets“ krepšininkų. „76ers” komandoje dėl izoliacijos negalėjo žaisti T.Harris, Sh.Milton, S.Curry. Tuo tarpu J.Embiid ir B.Simmons nežaidė dėl smulkių traumų. Akivaizdu, kad komanda nusprendė leisti pailsėti pagrindiniams žaidėjams, nes su jais ar be jų, laimėti būtų buvę labai sunku. Panašią situaciją turime ir tarp „Celtics“ bei „Heat“ komandų, todėl tikiu, kad „Heat“ laimės nesunkiai, kaip vakar tai padarė „Nuggets“ krepšininkai.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..