NBA prognozė: „Celtics“ – „Raptors“

Naktį iš vasario 11 į vasario 12 02:30 valandą į Bostoną atvyksta „Raptors“ krepšininkai, kurie vakar žaidė prieš „Wizards“ krepšininkus, o „Celtics“ komanda ilsėjosi ir ruošėsi šioms rungtynėms. Čia trumpai apžvelgsiu šias dvi komandas ir pateiksiu rungtynėms prognozę.

📖 Turinys

Prognozė: „Celtics“ -3.5 @1.97 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Celtics -3.5 1.97
Celtics -3.5 1.96

Celtics -3.5 1.85
Celtics -4 1.96

Celtics -4.5 2.00

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Boston „Celtics“

„Celtics“ sezoną pradėjo tikrai puikiai – po 10 rungtynių turėjo 7 pergales ir tik 3 pralaimėjimus, žinant tai, kad žaidė be traumą besigydančio K.Walker, tai rezultatai tikrai labai solidūs. Tačiau, tada į komandą įsisuko virusas, buvo nukeltos 3 rungtynės, iš rikiuotės iškrito pagrindinis komandos žaidėjas J.Tatum ir komandos žaidimas subyrėjo.

Jayson Tatum

Dabar po 23 rungtynių komanda turi 12 pergalių ir 11 pralaimėjimų, tai reiškia, kad po puikaus sezono starto sekė 5 pergalių ir 8 pralaimėjimų serija. Per paskutines 7 rungtynes laimėta tik du kartus, todėl nuotaikos komandoje tikrai nėra pačios geriausios. Vis tik, vertinti aklai rezultato tokio nereikėtų, nes tam yra pasiteisinimų. J.Brown dėl traumos praleido keletą rungtynių, K.Walker vis dar žaidžia limituotas minutes ir matosi, kad nėra geriausioje formoje, o paskutiniai patirti pralaimėjimai prieš labai solidžias komandas – „Jazz“, „Suns“, „Lakers“.

J.Brown su J.Tatum be jokių abejonių yra geriausi komandos žaidėjai ir paskutinėse rungtynėse prieš „Jazz“ buvo smagu matyti abu žaidėjus sugrįžusius į aikštę, net neabejoju, kad su jų sugrįžimu gerės ir komandos žaidimas. Dabar po 5 rungtynių išvykoje komanda sugrįžta namo, kur bus puiki proga sugrįžti į pergalių kelią prieš „Raptors“ komandą.

Toronto „Raptors“

„Raptors“ sezoną pradėjo labai silpnai – per pirmas 7 rungtynes laimėta tik vieną kartą. Mano nuomone, „Raptors“ yra viena iš labiausiai pervertinamų komandų šį sezoną, už ją dažnai būna mažesni koeficientai nei turėtų, tuo tarpu už kitas komandas didesni nei turėtų, todėl gaudyti šios komandos pralaimėjimus tikrai verta.

Pirmiausia, dėl tokio sunkaus „Raptors“ sezono kaltinti būtų galima spragas sudėtyje ir vis pasitaikančių traumų. Komandą vasarą paliko S.Ibaka ir M.Gasol, po šių žaidėjų išvykimo priekinėje linijoje yra labai didelė skylė, A.Baynes visiškai neatstoja buvusių krepšininkų, todėl visa našta krenta ant komandos gynėjų. P.Siakam irgi atrodo šiek tiek sustojęs ir nėra tas dominuojantis žaidėjas, kuris atrodė, kad gali būti.

Pascal Siakam

Nors po sunkaus sezono starto dabar komanda turi 9 pergalių ir 5 pralaimėjimų seriją, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad šį sezoną „Raptors“ daug dažniau pralaimi nei laimi prieš atkrintamųjų lygio komandas. Dėl šios priežasties manau, kad Bostone komandai bus labai sunku.

Prognozės argumentai

Pirmiausia atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad abi šios komandos yra labai skirtingose situacijose – „Celtics“ turi pralaimėjimų seriją, po 5 rungtynių išvykoje grįžta namo, turėjo vieną dieną poilsiui ir galėjo pasiruošti rungtynėms, tuo tarpu „Raptors“ komandai tai bus net 5 rungtynės per 7 dienas, po jų vienoms rungtynėms komanda grįžta namo ir vėl laukia 3 rungtynės išvykoje. Nuovargis šioje stadijoje turėtų jaustis, plius vakar buvo žaista prieš „Wizards“ krepšininkus. Pridėti dar galima tai, kad nežaidžia OG Anunoby ir Yuta Watanabe, taip dar labiau sutrumpėja komandos rotacija.

„Raptors“ neturi stiprių centrų, kurie galėtų dominuoti baudos aikštelėje ir nors „Celtics“ įsigijo T.Thompson, kuris įneša daugiau jėgos po krepšiu, individualiai stiprūs aukštaūgiai vis tiek gali prasibrauti pro jo gynybą. Tuo tarpu „Raptors“ komandoje didžiausią naštą turi komandos gynėjai, todėl čia bus daug mikrodvikovų tarp Lowry-VanVleet-Siakam prieš Walker-Brown-Tatum. Mano nuomone, „Celtics“ trijulė šiuo metu yra geresnė, nors Walker nežaidžia geriausio krepšinio, J.Tatum ir J.Brown yra puikioje formoje.

„Raptors“ šį sezoną iš 11 pergalių 4 pasiekė prieš atkrintamųjų lygio komandas ir patyrė 6-8 pralaimėjimus (žiūrint į tai ar „Trail Blazers“ yra atkrintamųjų lygio komanda). Žaisti prieš aukštesnio lygio komandas „Raptors“ yra tikrai nelengva, o šiandien prieš „Celtics“, kurie yra pasiilgę pergalių ir pagaliau sugrįžę namo po ilgos kelionės išvykose, žaisti bus tikrai labai sunku. Tikiu, kad „Celtics“ čia gali laimėti ir daugiau nei 10 taškų skirtumu.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..