NBA prognozė: „Grizzlies“ – „Spurs“

Gegužės 20 dieną, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 02:30 valandą „Grizzlies“ ir „Spurs“ stos į dvikovą, kurioje pralaimėjimas reikš sezono pabaigą, o pergalė vienu žingsniu priartins prie atkrintamųjų. Šioje prognozėje aptarsiu, kodėl manau, kad „Spurs“ komandai tai bus paskutinės sezono rungtynės. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias lažybų kompanijas 2021 m.

Ja Morant and Jonas Valanciunas

„Spurs“ komandai sezonas nebuvo lengvas ir nors komanda užėmė 10 vietą bei dėl naujų NBA taisyklių gavo galimybę kovoti dėl vietos atkrintamosiose, tai be jokių abejonių pati silpniausia komanda tarp visų 10 ir ji be jokių abejonių nei vienai NBA komandai atkrintamosiose neduotų kovos. Šį sezoną „Spurs“ turėjo nemažai traumų, o kai komandą paliko L.Aldridge, ji dar labiau susilpnėjo ir tik dėka kelių patyrusių žaidėjų ir puikaus trenerių štabo, komanda sugebėjo išsilaikyti tarp 10 stipriausių.

„Spurs“ komandoje šiuo metu nėra svarbaus gynėjo D.White, o visas žaidimas laikosi ant D.Murray ir D.DeRozan rankų. Žinoma, komandoje yra patyrusių ir daug mačiusių žaidėjų – P.Mills, R.Gay, tačiau komandos priekis labai silpnas ir „Grizzlies“ tuo privalo pasinaudoti. Valančiūnas šiose varžybose privalo būti agresyvus, o dar didesnį pliusą „Grizzlies“ turi priekinėje linijoje todėl, kad po traumos jau kurį laiką žaidžia sugrįžęs J.Jackson Jr.

„Spurs“ reg.sezoną užbaigė tragiškai – 10 pralaimėjimų per 12 rungtynių ir šis rezultatas visai nepanašus į komandos, kuri kovotų dėl vietos atkrintamosiose. Kad matome „Spurs“ šioje situacijoje, reikėtų padėkoti kitoms komandoms, o ne pačiai „Spurs“. Tuo tarpu „Grizzlies“ sezoną užbaigė su 5 pergalėmis ir vienu pralaimėjimu paskutinėse rungtynėse prieš „Warriors“, kuriose dar ketvirtame kėlinyje komanda laiminėjo keliais taškais.

Akivaizdžiai „Grizzlies“ komandos forma yra daug geresnė. Nors prieš „Spurs“ tokiose situacijoje eiti gal ir nėra labai protinga, kadangi trenerių štabas šioje situacijoje daug ką reiškia, vis tik, mano nuomone, „Grizzlies“ yra labiau ištroškę laimėti. J.Morant, D.Brooks, J.Valančiūnas, J.Jackson Jr, tai žaidėjai, kurie demonstruoja puikų žaidimą ir yra savo jėgų žydėjime. Svarbiausia komandai susitvarkyti su psichologija ir manau, kad čia gali būti pasiekta pergalė didesniu nei 10 taškų skirtumu.

Rungtynių laikas: Ketvirtadienis, Gegužės 20, 2021
Krepšinis – NBA
Prognozė: Grizzlies -4
Koeficientas: 1.97
Bendrovė: Pinnacle
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..