NBA prognozė: „Mavericks“ – „Pacers“

Kovo 27 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį 02:40 valandą „Pacers“ komanda atvyksta į Dalasą, kur žais rungtynes prieš puikią formą demonstruojančius L.Doncic ir K.Porzingis. „Mavericks“ komandai tai bus galimybė pratęsti pergalių seriją iki 3 ir čia pateiksiu argumentus, kodėl, manau, kad „Pacers“ komanda išvyks pralaimėjusi. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias lažybų bendroves Lietuvoje 2021 m.

Luka Doncic

„Mavericks“ komandai sezono pradžia buvo labai sunki, tačiau prie to stipriai prisidėjo K.Porzingio ir kitų žaidėjų traumos. Dabar komanda atsigauna ir vakaruose užima 7 vietą, tačiau tikrai turi potencialo kilti aukščiau. Per paskutines 14 rungtynių komanda laimėjo 10 kartų, o paskutinėse rungtynėse laimėjo prieš tikrai solidžias komandas – „Trail Blazers“, „Clippers“, „Nuggets“.

„Pacers“ komanda kaip tik sezoną pradėjo tikrai neblogai, tačiau vėliau krito į duobę iš kurios taip ir neišlenda. Žinoma, prie komandos rezultatų daug prisidėjo tai, kad buvo išmainytas V.Oladipo į C.Levert, kuris negalėjo ilgai žaisti, o dabar pranešta, kad TJ Warren šį sezoną taip ir nebežais. C.Levert į rikiuotę sugrįžo ir matosi, kad žaidėjui prireiks šiek tiek laiko, kol pasieks savo geriausią formą.

„Pacers“ kiek netikėtai rytų konferencijoje yra 9 vietoje ir komanda turi pradėti laiminėti, jeigu nori žaisti atkrintamosiose. Pergalių pasiekti paskutiniu metu pavyksta, tačiau žaidimas labai banguotas ir „Pacers“ itin dažnai pralaimi prieš aukštesnio lygio komandas. Žvelgiant į paskutines 11 rungtynių, komanda pralaimėjo 6 kartus ir pralaimėta buvo prieš – „76ers”, „Nuggets“, „Lakers“, „Nets“ ir „Bucks“.

Paskutinėse rungtynėse „Pacers“ sunkiai namuose nugalėjo tikrai vieną iš silpnesnių rytų konferencijos komandų – „Pistons“ ir tai tikrai neprideda komandai solidumo. Indianos ekipa privalo žaisti daug efektyviau, jeigu nori įsitvirtinti tarp aštuonių stipriausių. Tuo tarpu „Mavericks“ žaidžia savo žaidimą, jau ilgą laiką komanda žaidžia beveik pilnos sudėties, žaidėjai nėra ilsinami, todėl žaidimo kreivė tik kyla į viršų.

Pirmame šio sezono susitikime „Pacers“ namuose 12 taškų skirtumu pralaimėjo prieš „Mavericks“, manau, kad šiose rungtynėse gali būti kažkas panašaus. Tiesiog, „Mavericks“ šiuo metu demonstruoja solidesnį žaidimą ir svarbiausia – laimi prieš aukšto lygio komandas.

Rungtynių laikas: Šeštadienis, Kovo 27, 2021
Krepšinis – NBA
Prognozė:„Mavericks“ -4.5
Koeficientas: 1.95
Bendrovė: Pinnacle
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..