NBA prognozė: „Pacers“ – „Jazz“

Vasario 7 dieną, sekmadienio vakarą 20:00 valandą Indiana „Pacers“ namuose sutinka Utah „Jazz“ krepšininkus. Rungtynės turėtų būti labai įdomios, nes „Jazz“ per paskutines 15 rungtynių patyrė tik vieną pralaimėjimą. Čia trumpai apžvelgsiu šias dvi komandas ir pateiksiu rungtynėms prognozę.

📖 Turinys

Prognozė: „Jazz“ -4 @1.92 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Jazz -4 1.92
Jazz -4.5 1.99

Jazz -4.5 1.96
Jazz -4.5 1.95

Jazz -4.5 1.91

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Indiana „Pacers“

„Pacers“ sezoną pradėjo tikrai neblogai ir po pirmų 12 rungtynių turėjo 8 pergales ir 4 pralaimėjimus. Pasiektos pergalės buvo prieš „Celtics“, „Warriors“, „Trail Blazers“, „Rockets“, „Pelicans“ komandas. Žaidimas irgi buvo visai solidus, tačiau tada įvyko mainai, po kurių V.Oladipo išvyko į „Rockets“ komandą, o į „Pacers“ atvyko C.Levert. Žaidėjas, kuris turėtų „Pacers“ komandoje spindėti šviesiausiomis spalvomis, tačiau, dėl sveikatos problemų C.Levert vis dar negali debiutuoti „Pacers“ komandoje.

Nors D.Sabonis žaidžia geriausią krepšinį karjeroje, M.Turner yra vienas iš geriausiai besiginančių žaidėjų lygoje ir blokuoja daugiausiai metimų, o M.Brogdon irgi žaidžia geriausią krepšinį karjeroje, „Pacers“ paskutiniu metu dažniau pralaimi nei laimi. Per paskutines 5 rungtynes pralaimėta 4 kartus ir kai kurie rezultatai visai neatspindi tikro vaizdo aikštėje. Pavyzdžiui, pralaimėjimas prieš „76ers” buvo visai netikėtas, nes dar ketvirtame kėlinyje „Pacers“ laiminėjo 10 taškų skirtumu.

Paskutiniu metu daugiausiai problemų galima matyti tame, kad „Pacers“ komandai labai trūksta pagalbos. Rungtynėse yra naudojama labai maža rotacija, viskas laikosi tik ant 8 žaidėjų. Panašu, kad „Pacers“ šiuo metu gyvena laukimo stadijoje, kol prie komandos prisijungs C.Levert ir TJ Warren, žaidėjai, kurie ne tik praplės rotaciją, bet ir stipriai pagyvins komandos puolimą.

Utah „Jazz“

„Jazz“ šiuo metu yra geriausia komanda lygoje. Sezoną pradėjusi sunkiai, po 8 rungtynių turėjo 4 pergales ir 4 pralaimėjimus, tuo tarpu dabar, sužaidus 23 rungtynes, komanda turi tik vos vienu pralaimėjimu daugiau – penkis. „Jazz“ komanda turėjo puikią seriją, per kurią pasiekė 11 pergalių seriją, pralaimėjo prieš „Nuggets“ krepšininkus, o tada laimėjo dar trejas rungtynes iš eilės.

Svarbu paminėti tai, kad per šią pergalių seriją komanda parodė visą savo potencialą. Pavyzdžiui dvejose rungtynėse prieš „Mavericks“ komanda žaidė be savo lyderio D.Mitchell, tačiau buvo pasiektos labai nesunkios pergalės. Tai tik parodo, kaip komandos žaidėjai gerai jaučia vienas kitą ir vienam žaidėjui iškritus, kiti gali užimti jo vietą.

Taip pat, per šią seriją buvo galima pamatyti tai, kas šiai komandai nėra labai būdinga – komandų triuškinimas. Dažnai „Jazz“ įveldavo į klampų krepšinį, kuriame šiaip ne taip pasiekia pergales, tuo tarpu dabar komanda tiesiog važiuoja per varžovus ir dar rungtynių viduryje turi +20 taškų persvarą.

Prognozės argumentai

Pagrindinės priežastys, kodėl šiose rungtynėse renkuosi „Jazz“ komandą yra tai, kad ši komanda žaidžia lyg ant sparnų. Minėjau, kad komanda savo pergalių serijoje laimėjo ir be D.Mitchell, todėl faktas, kad šiandien nežais M.Conley mano pasirinkimo nekeičia, kadangi „Jazz“ šiuo metu turi per daug potencialo puolime, kurį „Pacers“ gali stabdyti. Nors M.Conley yra labai svarbus komandos žaidėjas ir žaidžia puikų sezoną, net neabejoju, kad ir be šio žaidėjo bus kam organizuoti atakas ir pelnyti taškus (J.Ingles, J.Clarkson).

Kita priežastis – „Pacers“ komandos sportinė forma. Komanda žaidžia labai banguotai, o svarbiausia – neužtikrintai. Vienose rungtynėse laiminėja 10-15 taškų ir pralaimi rungtynes, kitose pralaiminėja 10-15 ir sugeba prisivyti, bet kartais vis tiek neužtenka jėgų pergalei pasiekti. Tai tik parodo, kad komandos žaidime labai trūksta koncentracijos. Dėl to, prieš tokią komandą kaip „Jazz“ gali būti labai sudėtinga, kadangi kaip rodo rezultatai, ši komanda gali vos per vieną kėlinį susidaryti labai solidžią persvarą.

Dar viena priežastis, kuri šiose rungtynėse turėtų būti esminė – D.Sabonio ir R.Gobert dvikova. Saboniui po krepšiu žaisti bus tikrai labai sudėtinga. Nors Sabonis turi pranašumo toliau nuo krepšio, žaisti prieš Gobert tikrai nebus taip lengva, kaip prieš kitų komandų aukštaūgius. Taip pat, kadangi nežais M.Conley, net neabejoju, kad D.Mitchell imsis daugiau iniciatyvos ir šiuo metu nėra žaidėjo „Pacers“ komandoje, kuris jį gali stabdyti vienas prieš vieną.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..