NBA prognozė: „Pacers“ – „Magic“

Naktį iš sausio 22 į 23 02:00 valandą „Pacers“ namuose žais prieš šiuo metu prastą formą demonstruojančius „Magic“ krepšininkus. Čia trumpai apžvelgsiu šias komandas bei pateiksiu rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Pacers“ -2.5 @1.95 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Pacers -2.5 1.95
Pacers -2.5 1.91

Pacers -2.5 1.90
Pacers -2.5 1.85

Pacers -3.5 1.94

Indiana „Pacers“

 „Pacers“ šį sezoną pradėjo tikrai puikiai – per pirmas 8 rungtynes komanda buvo patyrusi tik du pralaimėjimus ir buvo viena iš rytų konferencijos lyderių. Dabar per paskutines 6 rungtynes komanda patyrė net 4 pralaimėjimus, tačiau tam galima rasti pasiteisinimų. Viena iš pralaimėjimų priežasčių – iškeistas V.Oladipo, o į jo vietą atvykęs C.Levert vis dar negali rungtyniauti. Paskutinio pralaimėjimo prieš „Mavericks“, mano nuomone, pagrindinė priežastis yra tai, kad nežaidė M.Turner. Deja, bet yra tikimybė, kad ir šiandien M.Turner nežais dėl patirtos traumos.

Domantas Sabonis

Pagirti „Pacers“ komandoje šį sezoną be jokių abejonių reikėtų D.Sabonį, kuris žaidžia karjeros sezoną ir yra akivaizdus komandos lyderis. Panašu, kad treneris sugebėjo sutalpinti M.Turner ir D.Sabonį į vieną penketą ir tai puikiai veikia. Šį sezoną D.Sabonis visose 14 rungtynių komandoje atkovojo daugiausiai kamuolių ir visada atkovota buvo daugiau nei 10 kamuolių, tai iš ties puikus rezultatas ir tik dar kartą parodo, koks didelis yra D.Sabonio potencialas.

Kitas akivaizdus komandos lyderis yra M.Brogdon, žaidėjas, kuris šį sezoną žaidžia nuostabiai. Lyginant su praeitu sezonu, žaidėjo statistiniai rodikliai geresni visose kategorijose – taikliau meta, renka daugiau taškų, atlieka daugiau rezultatyvių perdavimų, perima daugiau kamuolių, tik atkovoja vienu kamuoliu mažiau. Tačiau, svarbiausia yra tai, kad šį sezoną renka net po 22.5 taškus, o tritaškius meta 42.4% taiklumu. Paminėti reikėtų ir kitą svarbų žaidėją, kuris pagaliau sugrįžo po traumos – J.Lamb, jis jau debiutavo rungtynėse prieš „Mavericks“, bet normalu, kad žaidėjo forma tikrai dar nėra pati geriausia. Vis tik, dabar, kol C.Levert negali rungtyniauti, J.Lamb bus labai svarbus komandos žaidėjas puolime.

Orlando „Magic“

„Magic“ sezoną pradėjo taip pat kaip ir „Pacers“ komanda – per pirmas 8 rungtynes iškovotos net 6 pergalės. Žinoma, jeigu pažiūrėtume į tai, prieš ką buvo laimėta, tai rezultatas neatrodo taip puikiai – du kartus prieš „Wizards“, du kartus prieš „Cavaliers“, prieš „Thunder“ ir tik vienintelė „Heat“ komanda yra atkrintamųjų lygio. Po šio puikaus starto komandos laukė tragiška serija – 6 pralaimėjimai iš eilės ir tik paskutinėse rungtynėse fantastiniu metimu paskutinę sekundę buvo nugalėta „Timberwolves“ komanda.

„Magic“ komanda pralaimėjų serijos metu žaidė prieš daug aukštesnio lygio komandas nei sezono pradžioje ir iš karto pasipylė pralaimėjimai. Prie pralaimėjimų galima būtų pridėti ir tai, kad traumą patyrė M.Fultz, kuris iškrito visam sezonui, taip pat, dėl traumos nežaidė ir E.Fournier. Kaip žinote, prieš sezoną iškrito ir J.Isaac, o traumą vis dar gydosi Al-Farouq Aminu. Komandos rotacija buvo tikrai maža, todėl ir pralaimėjimų buvo daug.

Nikola Vucevic

Paskutinėse rungtynėse komanda pagaliau nutraukė pralaimėjimų seriją, o prie komandos prisijungė ir traumą išsigydęs prancūzas E.Fournier. Galima tikėtis, kad komandos žaidimas šiek tiek gerės, tačiau šiuo metu komanda yra tikrai didelėje duobėje ir pergalė prieš „Timberwolves“ tik šiek tiek pakėlė nuotaiką, tačiau komandai reikės nuveikti dar labai daug, norint sugrįžti į pergalingą kelią.

Prognozės argumentai

Nors „Pacers“ komandai dabar nėra pats lengviausias etapas, komanda tikrai pajėgi nugalėti „Magic“ komandą ir traumos yra viena iš priežasčių, kodėl už Indianos komandą toks didelis koeficientas. „Pacers“ jau ilgą laiką žaidžia be TJ Warren, dabar komandai padėti negali C.Levert ir M.Turner, galima sakyti, kad komanda žaidžia be vienų iš svarbiausių komandos žaidėjų, todėl normalu, kad „Pacers“ galimybės vertinamos tokiu koeficientu, vis tik, mano nuomone, tai yra puiki galimybė nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovoti pergalę.

Rungtynės tikrai neturėtų būti gražios, „Magic“ šį sezoną turi vieną iš prasčiausių puolimų, todėl tai tik į naudą „Pacers“ komandai, kuri ginasi tikrai neblogai, todėl klampiose rungtynėse nugalėti „Magic“ komandą yra lengviau nei žaisti prieš komandą, kuri greitai bėga ir daug meta. Bus labai įdomu stebėti D.Sabonio ir N.Vucevic dvikovą, tačiau, mano nuomone, šiose rungtynėse pagrindiniu žaidėju bus M.Brogdon, kurio nelabai sustabdys „Magic“ gynėjai. „Pacers“ tiesiog žaidžia solidesnį žaidimą ir komandinis žaidimas yra daug aukštesniame lygyje.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..