NBA prognozė: „Pelicans“ – „Raptors“

Naktį iš sausio 2 į 3 02:30 valandą „Pelicans“ žais antras rungtynes šį sezoną prieš „Raptors“. Pirmose sezono rungtynėse „Pelicans“ laimėjo išvykoje, todėl bus labai įdomu, ar „Raptors“ komandai pavyks atsirevanšuoti. Čia trumpai pakalbėsiu apie šių komandų rezultatus bei pateiksiu rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Pelicans“ @2.13 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Pelicans 2.13
Pelicans 2.03

Pelicans 2.00
Pelicans 1.98

Pelicans 1.98

New Orleans „Pelicans“

„Pelicans“ komanda turi vieną iš įdomiausių NBA krepšininkų – Z.Williamson. Nors žaidėjas susilaukia jau mažiau dėmesio nei pirmais metais, tai vis tiek yra išskirtinių duomenų krepšininkas, kurio galimybės dar nėra atskleistos. Dažnai kalbama apie tai, kad jo kojos neatlaikys kūno sudėjimo, o kadangi visas žaidimas paremtas fizine jėga, tai šio žaidėjo karjera yra abejotina. Vis tik, šį sezoną Zion žaidžia be jokių mikro traumų ir vidutiniškai renka po 19.4 taškus bei atkovoja po 8.4 kamuolius.

Zion Williamson

Ne ką mažiau pagyrų nusipelno ir kitas „Pelicans“ žaidėjas – B.Ingram. Šis žaidėjas sezoną pradėjo puikiai – 22.6 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 5.6 rezultatyvūs perdavimai, 40% tritaškių taiklumas ir neabejotinai yra vienas iš komandos lyderių. Galima sakyti, kad būtent ant Ingram ir Zion pečių kiekvienose rungtynėse krinta daugiausiai atsakomybės. Tačiau, tai nereiškia, kad be šių žaidėjų komandoje nėra kam žaisti.

„Pelicans“ vasarą iškeitė labai svarbų komandos žaidėją – J.Holiday, tačiau pasistiprino po krepšiu pasipildę S.Adams. Taip pat, gavo E.Bledsoe, kuris turi mažesnį vaidmenį nei Holiday, tačiau „Pelicans“ gali daugiau dėmesio suteikti L.Ball, kuris demonstruoja solidų žaidimą. „Pelicans“ komanda turi jaunus ir perspektyvius krepšininkus, o aplink juos galima rasti patyrusių bei solidžių pagalbininkų.

Toronto „Raptors“

Manau, kad „Raptors“ komandos laukia labai sunkūs laikai. Nuo tos dienos, kai komanda tapo NBA čempionais jų žaidimo bei komandos kokybės kreivė krinta tik žemyn. „Raptors“ komandoje nebeliko pagrindinio branduolio – pradžioje išvykoje K.Leonard, o šią vasarą M.Gasol bei S.Ibaka. Šį sezoną itin stipriai pasijautė šių priekinės linijos žaidėjų išvykimas.

Anksčiau „Raptors“ reguliaraus sezono metu žaisdavo labai gerai, komanda turėjo stiprių veteranų, kurie savo patirtimi itin stipriai prisidėdavo prie kokybiško komandinio žaidimo, tačiau dabar „Raptors“ ekipai tenka daugiau remtis jaunesniais žaidėjais, kurie dar tik gerina savo žaidimą ir geriausią formą demonstruoti turėtų tik po kelių sezonų.

Pascal Siakam

Vasarą komanda pasiliko svarbų žaidėją F.VanVleet, tačiau jis nėra tas žaidėjas, kuris nuolat kiekvienose rungtynėse galėtų tempti komandą į priekį. Šį sezoną itin daug reikalaujama iš P.Siakam, kuris nedemonstruoja geriausios savo formos – 18.7 taškai ir tik 39% pataikymas. Paskutinėse rungtynėse prieš „Knicks“ nežaidė, nes buvo suspenduotas dėl pažeistų komandos taisyklių.

Prognozės argumentai

Šios komandos tarpusavyje susitiko pirmose sezono rungtynėse, kuriose „Pelicans“ išvykoje laimėjo 113-99. „Raptors“ sezoną pradėjo trimis pralaimėjimais ir tik paskutinėse rungtynėse nesunkiai laimėjo prieš „Knicks“, tuo tarpu „Pelicans“ žaidė 5 rungtynes ir tik vienas iš jų namuose prieš „Spurs“. Šį sezoną „Pelicans“ jau laimėjo prieš „Raptors“, „Spurs“ ir „Thunder“. Triuškinantys pralaimėjimai buvo patirti prieš „Heat“ ir „Suns“.

Renkuosi „Pelicans“ pergalę todėl, kad mano nuomone „Raptors“ yra pervertinama komanda. Ji ne tik turi žaisti ne savo įprastoje arenoje (dėl siautėjančio viruso „Raptors“ turėjo persikelti iš Kanados į JAV), tačiau ir komandos žaidimas lyginant su praeitais metais stipriai pasikeitė. Naujiems žaidėjams reikia laiko įsižaisti, daugiau atsakomybės krinta ant jaunų žaidėjų pečių, taip pat, reikia nepamiršti, kad „Raptors“ komanda buvo viena iš tų NBA ekipų, kuri turi stiprų fanų palaikymą ir Toronte šiai komandai žaisti būdavo daug smagiau.

Mano manymu, „Pelicans“ turėtų ir antrą kartą laimėti prieš „Raptors“ nes ši komanda šiuo metu demonstruoja solidesnį žaidimą. „Raptors“ žaidžia labaiu komandiškai, tačiau sezono pradžioje tai daryti sekasi itin sunkiai, tuo tarpu „Pelicans“, jeigu komandinis žaidimas ir nesiklijuoja, turi du stipriai individualius žaidėjus, kurie gali patempti komandą ant savo pečių. Taip pat, „Pelicans“ kiekvienoje pozicijoje turi gerai besiginančius žaidėjus, kurie gali net ir vienas prieš vieną stabdyti geriausius „Raptors“ žaidėjus – L.Ball, Z.Williamson, E.Bledsoe, S.Adams.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..