NBA prognozė: „Spurs“ – „Nuggets“

Naktį iš sausio 29 į 30 03:35 valandą „Spurs“ namuose žais prieš šiuo metu puikią formą demonstruojančius „Nuggets“ komandos krepšininkus. Čia trumpai apžvelgsiu šių komandų rezultatus šį sezoną  bei pateiksiu rungtynių prognozę.

📖 Turinys

Prognozė: „Nuggets“ -4.5 @1.97 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Nuggets -4.5 1.97
Nuggets -4.5 1.94

Nuggets -4.5 1.91
Nuggets -5 2.00

Nuggets -5 1.99

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

San Antonio „Spurs“

„Spurs“ komanda paskutiniais sezonais nebėra ta jėga, kuri nuolat žaisdavo atkrintamosiose ir statyti prieš šią komandą būdavo visada labai rizikinga. Panašu, kad komanda daro atsinaujinimą, tačiau truputį stovi vietoje, kadangi su D.DeRozan ir L.Aldridge atsinaujinimo padaryti nelabai išeis. Be šių dviejų žaidėjų, komandoje stiprių individualiai žaisti galinčių žaidėjų nelabai ir yra, todėl komanda ir toliau remiasi komandiniu žaidimu, kuris ir leidžia „Spurs“ komandai išsiskiri iš kitų. Vis tik, jeigu anksčiau komandoje galėdavome matyti daugybę kitataučių, kurie ir kurdavo tą „Spurs“ komandos dvasią, tai šiuo metu galima būtų išskirti vienintelį P.Mills.

Kiek netikėtai sakyčiau, bet „Spurs“ šiuo metu yra penktoje vakarų konferencijos vietoje su 10 pergalių ir 8 pralaimėjimais. Tačiau, ką komanda gerai daro, tai renka pergales prieš savo lygio komandas. Galima sakyti, kad puse pergalių buvo surinkta prieš komandas, kurios nepretenduoja į aštuntuką arba šiuo metu yra tikrai labai prastoje formoje.

Aldridge and DeRozan

Tuo tarpu žaidžiant prieš aukštesnio lygio komandas, „Spurs“ sekasi nelabai gerai – du pralaimėjimai prieš „Lakers“, pralaimėta prieš „Jazz“, „Mavericks“, „Rockets“, „Warriors“. Vienintelės paskutinės rungtynės prieš „Celtics“ vertos dėmesio, tačiau ir čia galima rasti pasiteisinimų, kad „Celtics“ nebuvo geriausios formos, nes K.Walker žaidžia limituotas minutes, o J.Tatum buvo nežaidęs ilgą laiką.

„Spurs“ komanda nors ir neturi labai solidžios sudėties, šį sezoną kenčia dėl traumų. Komandai vis dar negali padėti D.White, keletą rungtynių turėjo praleisti ir L.Aldridge. Nemažai pasireikšti gauna lygos naujokai, kurie nors ir demonstruoja neblogą žaidimą, nesukuria komandai vertės, kuri galėtų žaisti kaip lygūs su lygiais prieš geriausias NBA komandas.

Denver „Nuggets“

Nors „Nuggets“ komanda sezoną pradėjo tikrai prastai, prasidėjo šiek tiek ir kritikos komandai, buvo žvelgiama į komandos sudėtį ir klausiama ar tarpsezoniu buvo atlikti tikrai geri namų darbai. Per pirmas 5 rungtynes komanda laimėjo tik vieną kartą, tačiau per paskutines 10 rungtynių laimėta 8 kartus ir šiuo metu „Nuggets“ turi 6 pergalių seriją.

Žaidimas tikrai solidus, o ir laimėta prieš „Warriors“, du kartus prieš „Suns“, „Mavericks“ komandas. Vienintelis paskutinis pralaimėjimas buvo patirtas prieš nuostabią formą demonstruojančius „Jazz“ krepšininkus, bet ir tai rungtynės pralaimėtos tik pačioje pabaigoje.

Murray and Jokic

Nuostabų krepšinį demonstruoja N.Jokič, kuris šiuo metu yra vienas iš pretendentų laimėti MVP. Tačiau pagirti žinoma reikėtų ir J.Murray. Taip pat, prie komandos pergalių serijos svariai prisideda ir N.Jokič bei J.Murray pagalbininkai. Puikią formą demonstruoja M.Porter Jr., kuris paskutinėse trejose rungtynėse metė 14, 30, 17 taškų. Taip pat, nuo suolo prie gero komandos žaidimo prisijungia J.Green, M.Morris. Panašu, kad vis geresnę formą įgauna ir G.Harris, kuris ilgą laiką buvo stipriai nuviliančių „Nuggets“ žaidėju.

Prognozės argumentai

Pagrindinės priežastys, kodėl šį kartą einu su „Nuggets“ komandos pergale daugiau nei 5 taškais yra puiki komandos forma. NBA lygoje yra dažnas atvejis, kai komanda įgauna gerą seriją, žaidėjai žaidžia labiau pasitikėdami savimi ir kartais sužaidžia net geriau savo galimybių ribos. Pavyzdžiui, „Jazz“ komanda šiuo metu turi 10 pergalių seriją ir paskutinėse rungtynėse net be D.Mitchell sumindė „Mavericks“ krepšininkus. Tuo tarpu „Spurs“ komanda buksuoja – vienas rungtynes laimi, vienas rungtynes pralaimi ir stabilumo komandoje šiuo metu tikrai nėra.

Dabar „Spurs“ komanda laimėjo dvi rungtynes iš eilės, prieš tai buvo pralaimėjusi dvi rungtynes iš eilės, nebūtų nieko keisto, jeigu ir toliau bangavimas prasitęstų bei šiandien būtų patirtas pralaimėjimas. Statistika rodo dar tai, kad „Nuggets“ ne tik turi 6 pergalių seriją, bet visose 6 rungtynėse laimėjo kartu su jiems duodamu pranašumu. Tik vieną kartą per 6 rungtynes komanda nebuvo favoritė, tačiau vis tiek laimėjo, o kitose penkiose rungtynėse buvo laimėta daugiau nei jiems buvo duotas pranašumas. Todėl ir šiandien, galima tikėtis, kad jeigu komanda laimės, tai bus padaryta daugiau nei 5 taškais.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..