NBA prognoz─Ś: ÔÇ×Trail BlazersÔÇť ÔÇô ÔÇ×NuggetsÔÇť

Birželio 4 dieną, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 03:00 valandą „Trail Blazers“ stos į lemiamą kovą prieš „Nuggets“ krepšininkus. Šioje prognozėje pateiksiu aptarsiu, kodėl ši serija dar prasitęs ir lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Denveryje. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausius lažybų operatorius internete Lietuvoje 2021 m.

Damian Lillard

Penktos serijos rungtynės dažnai vadinamos lemiamomis, kadangi komanda, kuri laimi penktas rungtynes beveik 83% laimi visą seriją. Kokia buvo kova galėjome matyti visi – fantastiškas D.Lillard darė viską, kad šią seriją būtų galima uždaryti sugrįžus namie. Nepasisekė, tačiau serija dar tikrai nebaigta. Komandos sugrįžta žaisti šeštų serijos rugntynių į Portlandą, kur „Nuggets“ komandai bus labai sunku.

Šiose rungtynėse komandai labai trūks tokio žaidėjo kaip J.Murray, kuris jau turi sukaupęs tokių rungtynių patirtį ir nebijotų imtis iniciatyvos. N.Jokič vienam ištraukti rungtynes bus labai sunku, o tikėtis, kad M.Morris sužais vėl tokias puikias rungtynes būtų naivu. Manau, kad „Trail Blazers“ krepšininkai padarys viską, kad ši serija dar nesibaigtų. Nemanau, kad rungtynės bus tokios nesunkios kaip ketvirtose, kur „Trail Blazers“ vedė +20 taškų, tačiau nenustebčiau, jeigu ketvirto kėlinio viduryje jau būtų bent 10 taškų persvara.

„Trail Blazers“ komandai jau nebėra, kur trauktis – pralaimėjimo atveju sezonas jau būtų baigtas. O ir ta mintis, kad laimėti įmanoma septintose rungtynėse, kadangi prieš „Nuggets“ jau buvo pavykę laimėti išvykoje, žaidėjus tikrai turėtų motyvuoti. Net neabejoju, kad žaidėjai po tokio D.Lillard pasirodymo penktose rungtynėse padės žingsnį į priekį, kadangi ypač trūko jų indėlio, ypač CJ sužaidė silpnas rungtynes.

„Trail Blazers“ jau parodė, kad turi viską, jog šioje serijoje galėtų ištempti lemiamas rungtynes ir pagrindinis šio statymo argumentas – akivaizdžiai vyksta zig-zag serijoje, o „Trail Blazers“ žaisdami namuose nebeturi kur trauktis. Tokiose situacijose esančios komandos dažniausiai laimi, todėl einu su namie žaidžiančiais Portlando krepšininkais.

Rungtynių laikas: Sekmadienis, Birželio 4, 2021
Krepšinis – NBA
Prognozė: Trail Blazers -5
Koeficientas: 1.97
Bendrovė: Pinnacle
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook krepšinio prognozių grupės.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..