NBA prognozė: „Warriors“ – „Raptors“

Naktį iš sausio 10 į 11 03:30 valandą „Warriors“ namuose žaidžia prieš šį sezoną buksuojančius „Raptors“ krepšininkus. Čia trumpai apžvelgsiu šių komandų rezultatus bei žaidimą šiame sezone ir tuo pačiu pateiksiu rungtynėms prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Warriors“ @2.09 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Warriors 2.09
Warriors 2.05

Warriors 2.05
Warriors 2.05

Warriors 2.03

Golden State „Warriors“  

 „Warriors“ prieš sezoną atrodė tikrai sustiprėjusi ir dauguma manė, kad praėjusių metų prakeiksmas baigėsi, tačiau sezono pradžia nebuvo tokia lengva, kaip galėjo atrodyti. Sezoną komanda pradėjo dviem tragiškais pralaimėjimais – -26 prieš „Nets“ ir -39 prieš „Bucks“ krepšininkus. Trečiose rungtynėse paskutinėmis sekundėmis pavyko laimėti prieš „Bulls“ ir komanda pagaliau galėjo džiaugtis pirma pergale.

Steph Curry

Sezono pradžioje labai silpnai atrodo A.Wiggins ir K.Oubre Jr., kurie turėjo būti itin svarbus komandos žaidėjai. Taip pat, sezono pradžioje nežaidė ir D.Green, kuris gydėsi traumą. Vis tik, Draymond Green jau žaidžia ir visai gerai daro savo darbą – ginasi, diriguoja puolimui ir stengiasi padėti S.Curry išmesti laisvus metimus. Statistikoje D.Green gal ne visada parodo savo darbą, bet tai itin svarbus žaidėjas komandoje ir šiandien jo užduotis bus stabdyti vieną iš komandos lyderių – P.Siakiam.

Po pirmų dviejų pralaimėjimų komanda iš viso yra laimėjusi penkis kartus ir patyrusi du pralaimėjimus – prieš „Trail Blazers“ ir „Clippers“ komandas. Paskutinėse rungtynėse prieš „Clippers“ atrodė, kad komanda irgi pralaimės, tačiau buvo parodytas charakteris ir nuostabiu spurtu užbaigus rungtynes pavyko laimėti bei atsirevanšuoti už prieš dieną patirtą pralaimėjimą. Panašu, kad „Warriors“ įsižaidžia ir po truputį atranda aikštėje vienas kitą.

Toronto „Raptors“

„Raptors“ šį sezoną galima vadinti kaip viena iš nuviliančių komandų, tačiau, mano nuomone, tai, kokį jie rezultatą šiuo metu turi yra labai normalu. Per 8 rungtynes pasiektos tik dvi pergalės, tačiau pralaimėjimai patirti prieš tikrai solidžias komandas, kurios pretenduoja į vietas atkrintamosiose – „Pelicans“, „Celtics“, „Suns“, „76ers”. Laimėtos dvi rungtynės prieš „Knicks“ ir „Kings“ komandas, kurias ir turėtų nugalėti ši „Raptors“ ekipa.

Paskutinėse rungtynėse komanda sužaidė puikiai ir nugalėjo „Kings“ komandą, tačiau šiuo rezultatu apsigauti labai nereikėtų ir tai nėra „Raptors“ komandos atgimimas, kadangi „Kings“ komanda šiuo metu tikrai nepasižymi geru žaidimu, o komandos gynyba tai tik patvirtina. „Raptors“ įmetė net 144 taškus, tačiau kitos komandos įmeta ne ką mažiau – „Trail Blazers“ – 125, „Warriors“ – 137, „Bulls“ – 124. Komandai buvo svarbi pergalė prieš „Kings“ psichologiškai, tačiau šiandien prieš „Warriors“ komandą bus daug sunkiau.

Pascal Siakam

Viena iš priežasčių, kodėl stringa komandos žaidimas yra komplektacija. A.Baynes yra vienas iš didesnių nusivylimų ir tikrai nepakeičia M.Gasol. A.Baynes stiprybė buvo puolime, tačiau šį sezoną jis visiškai nieko nepadaro, o paskutinėse rungtynėse net nebuvo išleistas į aikštę, taip treneriai tik parodo, kad šiuo metu yra itin stipriai nusivylę australu. Taip pat, nuo suolo kylantys žaidėjai duoda mažai pagalbos, o visas žaidimas stovi ant Lowry, VanVleet ir Siakam pečių.

Prognozės argumentai

Renkuosi „Warriors“ komandą, nes jie man šiuo metu atrodo daug stipresnė kaip komanda psichologiškai. Tiek „Raptors“, tiek „Warriors“ stringa ir tikrai nedemonstruoja geriausio savo krepšinio, tačiau „Warriors“ kaip šeima atrodo daug geriau. Kai S.Curry siautė prieš „Trail Blazers“ ir sužaidė karjeros rungtynes, komandos suoliukas daugiau laiko praleido šokinėdamas iš džiaugsmo ir palaikymo nei sėdint ant kėdžių. Tai tik parodo, kokie šilti santykiai yra komandoje.

„Raptors“ atmosfera kaip tik kelia klaustukų, prieš kelias savaites buvo neramumų dėl P.Siakam, kuris buvo suspenduotas vienerioms rungtynėms dėl vidinių taisyklių pažeidimų. Komanda pralaimi ir tikrai atmosfera nėra pati geriausia. Manau, kad komandai sunku susitaikyti su tuo, kad ji nebėra viena iš stipriausių rytų konferencijos komandų ir reikia susitaikyti su tuo, kad kovoti teks dėl patekimo į atkrintamąsias.

Gali būti, kad šiandien nežais A.Wiggins, tačiau stipriai „Warriors“ komandos nesusilpnina. Manau, kad šiuo metu „Warriors“ stipriai susilpnėja, kai nežaidžia S.Curry arba D.Green, būtent aplink šiuos du žaidėjus stovi visas žaidimas. Turėtų būti tikrai įdomios rungtynės, tačiau šį kartą renkuosi namuose žaidžiančius „Warriors“, dėl prieš tai įvardintų argumentų.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..