NBA prognozė: „Wizards“ – „76ers“

Gegužės 30 dieną, naktį iš šeštadienio į sekmadienį 01:00 valandą „Wizards“ ir „76ers“ žais trečiąsias šios serijos rungtynes. Šioje prognozėje aptarsiu, kodėl „76ers” turėtų šioje serijoje laimėti dar kartą ir dėti didelį žingsnį link kito etapo. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias lažybų kompanijas internete Lietuvoje 2021 m.

Joel Embiid

Kaip ir buvo tikėtasi „76ers” šią seriją pradėjo dvejomis pergalėmis iš tiek pat galimų ir dabar veiksmas keliasi į Vašingtoną. Kiek netikėta buvo tai, kad pirmose rungtynėse „Wizards“ laikėsi labai ilgai ir „76ers” pergalė nebuvo tokia lengva. Vis tik, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad visos pirmo raundo rungtynės buvo labai atkaklios ir taip istorijoje beveik niekada nėra buvę.

Pirmame raunde „Nets“, „Bucks“, „Lakers“, „Jazz“ patyrė pralaimėjimus arba kovojo iki paskutinių minučių, tuo tarpu antrose rungtynėse viskas stojosi į savo vietas ir visos šios komandos pasiėmė pergales. Lygiai taip pat ir „76ers” antrose laimėjo taip nesunkiai, kad ketvirtą kėlinį net nežaidė pagrindiniai krepšininkai. Vedu link to, kad pirmų rungtynių jaudulys pradingo ir komandos dabar žaidžia savo žaidimą.

Puikus pavyzdys yra „Bucks“ serija, kurioje pirmose rungtynėse prireikė net pratęsimo ir pergalingo metimo paskutinę sekundę, tačiau antrose ir trečiose rungtynėse „Bucks“ laimėjo labai lengva. Manau, kad su „76ers” ir „Wizards“ serija bus tas pats. Trečios rungtynės serijoje yra tokios pat svarbios kaip ir pirmosios. Pralaimėjus trečias rungtynes ir serijai tapus 3-0, išsigelbėti šansų nebėra, tuo tarpu laimėjus trečias, galima kabintis toliau ir tai reiškia, kad dar bent vienas rungtynes „76ers” turės žaisti namuose. Tai supranta abi komandos, todėl nusiteikimas rungtynėse tikrai bus.

R.Westbrook antrose rungtynėse gavo traumą ir kol kas yra ant klaustuko ar žais trečiose rungtynėse, tačiau jeigu ir žais, didelių problemų šioje serijoje jis nesukelia. Antrose rungtynėse surinko tik 10 taškų (2/10 metimai, 6/10 baudos), pirmose 16 taškų (7/17 metimai). Pagrindinis žaidėjas be jokių abejonių yra B.Beal, tačiau jam labai trūksta komandos draugų pagalbos. Manau, kad pirmos rungtynės serijoje buvo pačios atkakliausios ir kitas dvi rungtynes „76ers” laimės bent 10 taškų skirtumu.

Rungtynių laikas: Sekmadienis, Gegužės 30, 2021
Krepšinis – NBA
Prognozė: 76ers -6
Koeficientas: 1.98
Bendrovė: Pinnacle
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..