Neįtikėtini sporto lažybų laimėjimai. Šie žmonės išprotėję

Bet-Ticket-Cards

Neįtikėtini sporto lažybų laimėjimai. Šie žmonės išprotėję

Sportas niekada nebuvo atsiejamas nuo azarto, tad jau ilgą laiką sportas yra neatsiejamas ir nuo lažybų. O ten, kur lažybos, ten pinigai. Kartais sumos būna mažesnės, kartais didesnės. Kartais kažkam nusišypso sėkmė, o kartais nieko kito nelieka, kaip tik griebtis už galvų.

Lažybų pasaulis yra pilnas įspūdingų istorijų, tad apžvelkime dalį jų. Šį kartą – labiausiai neįtikėtinus.

Milijonas svarų už 50 pensų

60-metis britas Fredas Craggsas 2008 metais netikėtai pasidovanojo sau įspūdingą jubiliejaus dovaną. Jis žirgų lenktynėse atliko statymą už teoriškai prasčiausius žirgus – koeficientas siekė 2 milijonus prie vieno. Statymo suma buvo vos 50 pensų.

Visgi net tai tapo milijonu svarų, kas pagal dabartinį kursą būtų 1,08 mln. EUR (nors tuo metu svaro kursas buvo didesnis).

Frankie Dettori pasirodymo kaina

1996 metais žirgų lenktynėse Frnie Dettori (lenktynininkas) įveikė 25 000 koeficientą ir laimėjo visas 7 lenktynes Askote.

Tai pradžiugino Darreną Yeatsą, kurio 59 svarų statymas virto 550 tūkst. svarų (594 tūkst. EUR dabartiniu kursu).

Tikėjimas Xabi Alonso

2006 metais Adrianas Haywardas patikėjo tuo, kuo niekas netikėjo. Jis patikėjo, kad „Liverpool“ saugas Xabi Alonso sezono metu įmuš įvartį iš savo aikštelės pusės. Tą tikėjimą jis parodė, kuomet lažybų punkte padėjo 200 svarų už 125 koeficiento įvykį.

Taip jis ir laimėjo 25 tūkstančius svarų (27 tūkst. EUR).

Neįtikėtinas Malis

2010 metų Afrikos nacijų taurėje susikovė Malis ir Angola. Likus žaisti 11 minučių, Angola buvo priekyje 4-0. Tuo metu 5 svarais surizikuoti nusprendė didelis futbolo aistruolis, atlikęs statymą, kurio koeficientas siekė 1 000.

Savo ruožtu Malis du įvarčius įmušė iki 90-osios minutės bei dar du per pridėtinį laiką. 5 tūkst. svarų laimėjimas (5,4 tūkst. EUR) buvo šį statymą atlikusio aistruolio kišenėje.

„Bayern“ atnešė milžinišką sumą

„Manchester United“ sirgalius 2012 metais, prieš sezono pradžią, pastatė 30 pensų ir spėjo 15 įvykių baigtį. Jis numatė, kad UEFA Čempionų lyga laimės Miuncheno „Bayern“, atspėjo 5 aukščiausių Anglijos futbolo ir 3 aukščiausių Škotijos futbolo lygų nugalėtojus, o prie to pridėjo dar po vieną regbio ir kriketo įvykį.

Tai sudarė 1 666 666 koeficientą ir 30 pensų virto 500 tūkst. svarų (540 tūkst. EUR).

Akis talentui

Kai kurie žmonės tiesiog sugeba įžvelgti talentą anksčiau nei kiti. Štai vienas lenktynių fanas išvydo Lewisą Hamiltoną, vairuojantį kartingą, jam dar būnant 13-os metų. Šis fanas jau tada žinojo, kad L.Hamiltono laukia šviesi ateitis Formulės-1 varžybose.

Taigi iškart jis padėjo 100 svarų, kad lenktynininkas taps F1 čempionu iki 25-ojo savo gimtadienio. Lažybų bendrovės jam atseikėjo 125 tūkstančius svarų (135 tūkst. EUR).

„St. Louis Cardinals“ su 999 koeficientu

Nežinomas asmuo, atlikęs statymą už „St. Louis Cardinals“ beisbolo komandą, gerokai pasipelnė.

Jis nusprendė, kad 999 koeficientas yra pakankamai geras, o „Cardinals“ laimės pasaulio serijos varžybas. Taip ir nutiko, o jis laimėjo 375 tūkst. dolerių.

Atspėjo, kaip bus pelnyti pirmieji NFL mačo taškai

Jonah Rechnitzas nusprendė padėti tūkstantį už tai, kad „Super Bowl XLVI“ varžybose pirmieji taškai bus pelnomi gynyboje. Tai retas nutikimas, bet didžiajame NFL mače būtent tai ir nutiko.

Na, o pats J.Rechnitzas laimėjo 50 tūkstančių.

Nicholsonas praturėjo

Dar viena lažybų žirgų lenktynėse istorija apie žmogų, kurio pilnas vardas nežinomas. Žinoma tik tie, kad jo pavardė yra Nicholsonas. Jis nepagailėjo 4 svarų, kad spėtų 6 skirtingų lenktynių nugalėtojus, o to koeficientas buvo 200 000. Kaip jau supratote, taip ir nutiko ir jis laimėjo. Eurais laimėta suma būtų 864 tūkst.

Golfo profesionalo laimėjimas

Profesionalus golfo žaidėjas Philas Mickelsonas prieš 2000 metų NFL sezono pradžią su kompanija kitų žmonių atliko statymą, jog tą sezoną triumfuos „Baltimore Ravens“. Taip ir nutiko, o 22 koeficientą teko dauginti iš 20 tūkstančių dolerių. Bendras laimėjimas – 560 tūkst. dolerių.

R.Federerio talentas

Kai kurie žmonės tikrai sugeba pastebėti sportininkų talentą anksčiau nei kiti. Štai Nickas Newlife‘as po 2003 metų laimėto Vimbldono suprato, kad tai bus tik didingos Rogerio Federerio teniso karjeros pradžia.

Jis atliko 1 520 svarų statymą už 66 koeficientą, kad R.Federeris iki 2019 metų laimės dar septynis Vimbldono trofėjus.

2009 metais, kai N.Newlife‘as mirė, R.Federerio sąskaitoje jau buvo šeši ir trūko tik vieno. O pats statymo čekis buvo perduotas labdaros organizacijai, kuri ir gavo laimėjimą. Jis siekė beveik 102 tūkst. svarų (110 tūkst. EUR).

Matematika ir golfas

1991 metais du vaikinai sugebėjo apskaičiuoti golfo duobutės tikimybes „British Open“ varžybose. Tuomet jie pasidomėjo visomis šalies lažybų bendrovėmis ir atrado koeficientus iki 100.

Jų sukurta skaičiavimo sistema suveikė ir jie gerokai pasipelnė. Kalbama, kad sumos galėjo būti tarp 500 tūkst. ir milijono svarų.

 „The Grand National“ milijonierius

Žirgų lenktynės rizikingos, bet, jei tai tavo žirgas ir tu apie jį žinai daug, kodėl nepabandžius? Mike‘as Futteris nusprendė statyti už savo arklį. Koeficientas siekė 66, o laimėjimas – septynis skaičius.

Bonus: Ar žmogus eis mėnuliu? Tai žinoma!

1964 metais Davidas Threlfallas pasinaudojo galimybe pastatyti 10 svarų už 1000 koeficientą, kad iki 1970 metų žmonės išsilaipins mėnulyje. Po 5 metų jis jau galėjo džiaugtis pinigais.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..