Prancūzijos futbolo lyga „Ligue 1″ 2024 – lažybos

Prancūzijos futbolo lyga „Ligue 1″ statymų mėgėjams suteikia daugybę futbolo varžybų Prancūzijoje, už kurias galima lažintis. Viso sezono metu statoma už 18 komandų futbolo rungtynes.

Daug dėmesio skiriama kovai dėl lygos trofėjaus, išvengimo iškritimo į žemesnę lygą ir patekimo į Europos futbolo turnyrus.

Klasikinė, kokybiška ir šiuo metu geriausiomis Europos komandomis, įskaitant PSG, besididžiuojanti „Ligue 1″ sparčiai populiarėja. Ir nėra geresnio laiko nei dabar mėgautis statymų už jaudinančius futbolo įvykius atlikimu.

Šioje išsamioje apžvalgoje gilinamasi į „Ligue 1″, kad sužinotumėte viską, ko reikia sėkmingiems statymams atlikti: nuo populiarių rinkų ir naujausių komandų rezultatų iki pranešimų apie traumas ir geriausių lažybų bendrovių koeficientų. Atraskime daugiau.

📖 Turinys

„Ligue 1″ statymų pasiūla

Daugelis lažybininkų mano, kad lažybos dėl „Ligue 1″ futbolo reiškia tik rungtynių nugalėtojo ar trofėjaus išrinkimą. Statant už šias aukščiausio lygio Europos futbolo varžybas galima pasirinkti daugybę kitų rinkų.

Sužinokime daugiau, remdamiesi praėjusio sezono statistika ir kitomis įžvalgomis, pradedant rungtynių rezultatais ir daugiau/mažiau, baigiant teisingu rezultatu ir statymu už turnyro nugalėtoją.

prancuzijos-futbolo-lyga

Rungtynių rezultatai

„Ligue 1″ rungtynių rezultatai gali būti įvairių formų, tipų ir stilių. Dažniausiai tai yra pirmosios rinkos, su kuriomis susidursite pradėję lažintis dėl futbolo rungtynių. Taigi su jomis jau esate susipažinę.

O kadangi jas žinote, mes jums jas pateiksime unikaliu būdu, remdamiesi praėjusio sezono statistika, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus. Rungtynių rezultatai pasižymi įvairiais aspektais, dėl kurių galite lažintis ir mėgautis konkurencingais koeficientais, kad uždirbtumėte ilgalaikį pelną.

Populiariausios ir dažniausiai pasitaikančios rungtynių rezultatų rinkos yra pergalės svečiuose, pergalės namuose, lygiosios, rungtynių pusės rezultatai ir kt. Pažvelkime į praėjusio sezono statistiką, kuri padės jums atlikti pagrįstus statymus.

PSG iš viso iškovojo daugiausiai pergalių – 27, pralaimėjo 7 ir sužaidė lygiosiomis 4. Antroje vietoje liko „Lens” – 25, trečioje – „Marseille” – 22, o ketvirtoje – „Rennes” – 21.

Daugiausia rungtynių namuose laimėjo „Lens” – 17, „Rennes” – 15, „Lille” – 13 ir „PSG” – 13. Kalbant apie pergales, „PSG” iškovojo 14, „Marseille” – 12, „Monaco” – 10, o „Lens” – 8. Iš viso buvo iškovotos 163 pergalės namuose ir 125 pergalės išvykoje. Daugiausia „Ligue 1” rungtynių buvo lygiosios.

Praėjusį sezoną lygoje iš viso užfiksuotos 184 lygiosios. Daugiausia lygiųjų užfiksuota „Nantes” – 15, antroje vietoje – „Strasbourg” – 13.

Daugiau/mažiau

Rinkodara daugiau/mažiau daugiausia dėmesio skiria ne faktiniam rezultatui, o taškų ar įvarčių, pelnytų rungtynėse, skaičiui. Daugelis lošėjų, kurie sėkmingai lažinasi dėl „Ligue 1″, daugiausia dėmesio skiria daugiau/mažiau rinkoms.

Norėdami šį sezoną atlikti sėkmingus statymus už daugiau/mažiau, turite atsižvelgti į praėjusio sezono statistiką, įskaitant įvarčių vidurkį.

Nustatykite komandas, kurios įmušė daug įvarčių, ir raskite ryšį tarp „Ligue 1″ varžybų pradžios, vidurio ir pabaigos. Yra tam tikri momentai, kai „Ligue 1″ komandos daug ginasi ir kai nusprendžia siekti įvarčių.

PSG, „Monaco”, „Montpellier” ir „Troyes” buvo geriausi pagal įmuštus įvarčius. „PSG” pirmauja pagal vidutinį rungtynių įvarčių vidurkį komandos sužaistose rungtynėse (varžovų + komandos įvarčiai).

Pagal vidutinį rungtynių įvarčių vidurkį pirmavo Paryžiaus „Saint Germain”, „Monaco”, „Montpellier” ir „Troyes” komandos – atitinkamai 3,9, 3,37, 3,34 ir 3,32.

Aktualūs klausimai

⚽ Kas yra „Ligue 1"?

„Ligue 1″ yra aukščiausia profesionali Prancūzijos futbolo lyga, garsėjanti konkurencingu futbolu ir tokiais garsiais klubais kaip „Paris Saint-Germain” ir „AS Monaco”. Ji vaidina svarbų vaidmenį Europos futbole ir yra išugdžiusi daug talentų tarptautinėms varžyboms.

⚽ Kada prasideda „Ligue 1" sezonas?

„Ligue 1″ paprastai prasideda rugpjūčio pradžioje, taip pažymėdama futbolo sezono Prancūzijoje pradžią. Tačiau tikslios pradžios datos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo sezono, todėl patartina patikrinti oficialų tvarkaraštį, kad gautumėte tiksliausią informaciją.

⚽ Ar „Ligue 1" yra geresnė už „Premier" lygą?

Nustatyti, ar „Ligue 1″ yra geresnė už „Premier” lygą, yra subjektyvu ir priklauso nuo asmeninių pageidavimų. „Premier” lyga yra konkurencingesnė ir populiaresnė visame pasaulyje. Tuo pat metu „Ligue 1” gali būti priimtinesnė sirgaliams, kurie vertina kitokį žaidimo stilių arba seka tam tikrus lygos klubus ar žaidėjus.

⚽ Kiek rungtynių sužaidžiama „Ligue 1" lygoje?

Kiekviena „Ligue 1″ komanda turėtų sužaisti 38 rungtynes, dauguma jų vyksta šeštadienį ir sekmadienį.

⚽ Kur galima žiūrėti „Ligue 1"?

„Ligue 1″ galite žiūrėti per „Sling TV”, „fuboTV”, „Fanatiz” ir „Vidgo”.

Daugelyje rungtynių užfiksuota 0,5 ir daugiau įvarčių. Lygos vidurkis buvo 93,2%, o daugiau nei 1,5, 2,5, 3,5, 4,5 ir 5,5 įvarčio – atitinkamai 78,2%, 56,3%, 29,2%, 13,7% ir 6,1%.

Rungtynių, kuriose įvartį įmušė abi komandos, lygos vidurkis buvo 58,2%. Rungtynių, kuriose komandos neįmušė ir praleido įvartį, buvo 24,3%.

Rungtynių, kuriose komanda įmušė mažiausiai vieną įvartį, o varžovai neįmušė, buvo 17,5%. Toks pat buvo ir rungtynių, kuriose komanda neįmušė, o jos varžovas įmušė bent vieną įvartį, procentas.

Sezono pradžioje Ligue 1 lygoje daug įvarčių neįmušama. Dauguma komandų, ypač esančių lentelės viduryje, daug ginasi.

Jos nepraleidžia daug įvarčių. Dauguma jų rungtynių sezono pradžioje baigiasi lygiosiomis be įvarčių. Sezono viduryje būna daug įvarčių, kai įmuša abi komandos. O sezono pabaigoje komandos daug ginasi, ypač tos, kurios nori laimėti lygą ir žaisti Europos turnyruose, taip pat tos, kurioms gresia iškritimas.

prancuzijos-ligue-1

Tikslus rezultatas 

Norėdami pasipelnyti iš savo statymų, turite tiksliai nuspėti Ligue 1 rungtynių galutinį rezultatą, už kurį lažinatės. Neturite galimybės suklysti; jūsų prognozė turi būti teisinga ir tiksli. Todėl daugumoje futbolo lažybų platformų galima rasti labai konkurencingų ir geros vertės teisingo rezultato koeficientų.

Remiantis praėjusio sezono (2022/2023 m.) statistika, dažniausiai pasitaikantis rezultatas yra 1:0. Praėjusį sezoną 93,2% rungtynių baigėsi teisingu rezultatu 1:0 arba 0:1, ir ši tendencija labiau tikėtina ir šį sezoną (2023/2024 m.).

„Ligue 1″ nugalėtojas

Daugelis „Ligue 1″ lažybininkų paprastai lažinasi dėl tiesioginių statymų. Tiesioginis nugalėtojas paprastai yra viena iš keturių geriausių „Ligue 1″ komandų. Tačiau pasitaiko netikėtumų.

Nors šis statymas reikalauja išrinkti bendrą turnyro nugalėtoją, galima rinktis ir keletą kitų variantų, tarp jų – pirmąsias tris, keturias ar penkias vietas užėmusią komandą. Pagal šias versijas žaidėjai turi statyti už tai, kad „Ligue 1” turnyrą baigs komanda, patekusi tarp trijų, keturių arba penkių geriausiųjų.

paris-saint-germain

Praėjusį sezoną (2023/2024 m.) „Ligue 1″ trofėjų iškėlė „Paris Saint Germain”, iš viso surinkusi 85 taškus. „PSG” laimėjo 27 rungtynes, 4 sužaidė lygiosiomis ir 7 pralaimėjo.

„PSG” vis dar yra šio sezono „Ligue 1″ favoritai, nepaisant to, kad „Nice” puikiai pradėjo kampaniją. Per pirmąsias penkerias rungtynes PSG iškovojo dvi pergales, dvejas sužaidė lygiosiomis ir vienerias pralaimėjo.

Komandoje nebėra Neymaro ir Lionelio Messi, tačiau ji savo gretas papildė dar kokybiškesniais žaidėjais, pvz:

  • Lucas Hernandezas
  • Manuel Ugarte
  • Randal Kolo Muani
  • Ousmane Dembele

Po penkerių rungtynių jie atsilieka nuo „Nice”, „Monaco”, „Brest” ir „Marseille”. Rengiant šį vadovą, tiesioginis nugalėtojas buvo PSG, kurio koeficientas buvo 1/5. Tokį koeficientą pateikė „Megapari” lažybų bendrovė. Jie yra konkurencingi, palyginti su kitomis geriausiomis lažybų platformomis. „Lyon” 8/1, „Lille” 14/1 ir „AS Monaco” 16/1.

Pastarieji komandų rezultatai

Jau sužaistos penkerios rungtynės, kelios komandos nustebino futbolo gerbėjus, o kitos – nuvylė. Šį sezoną žaidėjus ir futbolo ekspertus nustebino „Brest” ir „Nice”. Nice sužaidė šešerias rungtynes, trejas laimėjo ir trejas sužaidė lygiosiomis. Po šešių rungtynių ji užima pirmąją vietą.

„Brest” – dar viena komanda, nustebinusi „Ligue 1″ sirgalius. Iš penkerių rungtynių ji laimėjo trejas, sužaidė lygiosiomis ir pralaimėjo vienerias. „Lens” ir „Lyon” – dvi komandos, nuvylusios savo gerbėjus. Praėjusį sezoną „Lens” sezoną baigė antroje pozicijoje, o „Lyon” – septintoje.

Tačiau šį sezoną tiek „Lyon”, tiek „Lens” yra iškritimo zonoje, atitinkamai 16-oje ir 18-oje pozicijose. „PSG” yra dar viena komanda, kuri taip pat nuvylė savo gerbėjus ir futbolo entuziastus.

Daugelis jų tikėjosi, kad „PSG” užims pirmąją poziciją ir iškovos 100% pergalių. Tačiau jie yra penktoje pozicijoje, per penkerias rungtynes surinkę aštuonis taškus.

Kalbant apie rezultatus, „Nice” ir „Marseille” yra labiausiai pervertintos, ypač šį sezoną. Nors po šešių ir penkerių rungtynių jos užima atitinkamai pirmą ir ketvirtą vietas, jų šansai laimėti lygos titulą, remiantis daugumos lažybų bendrovių duomenimis, yra minimalūs.

„Brest” yra viena iš nepakankamai įvertintų komandų pagal rezultatus. Ši komanda gali pateikti staigmeną ir pakelti trofėjų. Ji sužaidė penkerias rungtynes, trejas laimėjo, vienas sužaidė lygiosiomis ir vienas pralaimėjo.

Traumų apžvalga ir komandų naujienos

Kiekviena „Ligue 1″ komanda turi bent po vieną traumuotą žaidėją. Vieni žaidėjai susižeidžia savaitei ar dviem, kiti – mėnesiams. Atraskime keletą geriausių žaidėjų, kurie nežais kelis mėnesius.

  • Brest„: Mathias Pereira Lage and Kamory Doumbia
  • Paris SG„: Marco Asensio, Nuno Mendes, Sergio Rico, and Presnel Kimpembe
  • Nice”: Antoine Mendy and Alexis Claude-Maurice
  • Monaco”: Breel Embolo, Mohammed Salisu, Aleksandr Golovin, Eden Diop, and Eliesse Ben Seghir
  • Marseille„: Ismaila Sarr and Pape Guey
  • Lille„: Tiago Djalo, Adam Ounas, and Nabil Bantaleb 

Komandos taip pat papildė savo sudėtis talentingais žaidėjais: Mahdi Camara pasirašė sutartį su „Brest” klubu, Andy Diouf – su „Lens” klubu, Hakon Arnar Haraldsson – su „Lille” klubu, Clinton Mata – su „Lyon” klubu. Be to, „Monaco” pasirašė sutartį su Mohammedu Salisu, o „Nice” įsigijo Teremą Moffi. „PSG” taip pat įsigijo keletą aukštos kokybės žaidėjų, įskaitant Manuelį Ugarte ir Lucasą Hernandezą.

Geriausi „Ligue 1″ koeficientai Megapari lažybų kontoroje

Megapari yra viena iš pirmaujančių „Ligue 1″ lažybų lažybų bendrovių pasaulyje. Nuo 2019 m., kai buvo įkurta, Megapari siūlo konkurencingus koeficientus daugiau nei 300 alternatyvių rinkų dėl visų „Ligue 1″ įvykių.

megapari

Be to, ji turi specialų lažybų gyvai ir žaidimo skyrių, kuriame siūlomi puikūs koeficientai.
Bendras Megapari išmokėjimų koeficientas yra 96%, o jo RTP „Ligue 1″ futbolo varžybose virš/nevirš ir 1X2 rinkose išauga iki didžiulio 98,5%. Antrinės lažybos, pavyzdžiui, Azijietiškas pranašumas ir BTTS, svyruoja nuo 93% iki 95%.

„Ligue 1″ futbolo varžybos labai prisideda prie daugiau nei 60 000 lažybų pasiūlos prieš rungtynes. Futbolo sirgaliai gali rinktis iš daugiau nei 300 egzotiškų statymų už „Ligue 1″ rungtynes. Megapari taip pat populiari dėl siūlomų koeficientų didinimo akcijų, ypač per didžiuosius „Ligue 1” futbolo įvykius.

Taip pat siūloma daugybė nuolatinių akcijų, kad žaidėjai, atliekantys statymus už „Ligue 1″ varžybas, padidintų savo koeficientus ir papildytų savo sąskaitas.

Kai kurios iš šių premijų ir akcijų yra pirmojo įnašo, VIP pinigų grąžinimas, sveikinimo paketas, nemokamas statymas už pirmąjį įnašą, pinigų grąžinimo pasiūlymas ir 75% šeštadienio futbolo premija. Šias premijas lošėjai gali naudoti visuose „Ligue 1″ įvykiuose, kad padidintų savo šansus ir papildytų savo sąskaitas.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..