Anglijos Premier League prognozė: Everton – Manchester United (26-11)

Everton skirta -10 taškų bauda. Dabar jie yra žemiau iškritimo ribos ir turi dėl visko kovoti. Be to, treneris Dyche žino, kaip uždegti savo žaidėjus. Dyche paprastai praktikuoja pragmatišką žaidimo stilių, tačiau dabar jie labiau siekia tikslo.

Tuo pat metu Manchester United turi kovoti dėl pergalių. Tačiau jie turėjo įmušti ir praleisti daugiau įvarčių.

⚽ Everton – Manchester United: Daugiau nei 2.5 įvarčio @ 1.80

Everton staiga atsidūrė prie sienos Premier lygoje. FA jiems skyrė -10 taškų baudą, o vėliau galimai dar -5 taškų baudą.

Dėl to iš 14 vietos ir 14 taškų jie nukrito į priešpaskutinę ir turi tik 4 taškus. 5 taškai iki išsigelbėjimo.

Peržiūrėkite mūsų kruopščiai atrinktas futbolo lažybų svetaines, kuriose rasite geriausius šio mačo koeficientus.

Po tarptautinės pertraukos laukia Man Utd, Forest, Newcastle ir Chelsea. Esant naujai jų situacijai mentėje, nėra jokios priežasties stabdyti.

Pastaruoju metu Everton pagerėjo puolime ir dabar žaidžia tiesiau nei anksčiau. Tai lėmė aštuonis įvarčius ir tik Liverpool neleido jiems įmušti.

Mančesterio United dar nepavyko sužavėti, tačiau nepaisant to, iškovojo keletą puikių pergalių. Įvarčių Premier lygoje buvo nedaug, tačiau tai daugiau sėkmė nei prasmė, nes United turėjo įmušti dar penkis įvarčius, bet praleido tris.

england-premier-league-prediction-everton-manchester-united

Be to, United atvyksta su keliais praleistais žaidėjais. Martinezas, Shaw ir galbūt Evansas yra išvykę, o Eriksenas, Casemiro ir Højlundas taip pat yra išvykę. Tačiau United turi kitų žaidėjų, kurie gali prisidėti.

Taigi, panašu, kad tai bus rungtynės, kuriose abi komandos sieks pergalės. Everton yra motyvuota dėl baudos, o Manchester United siekia neatsilikti nuo pirmajame ketverte esančių komandų. Taigi, yra didelė tikimybė, kad rungtynės bus rezultatyvios.

Ši Premier League prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..