Premier lygos Čempionų lygos atrankos statymai

Įprastomis aplinkybėmis Anglijos „Premier” lygai skiriamos keturios vietos UEFA Čempionų lygoje. Kiekvieną sezoną keturi geriausi EPL klubai patenka į kitą Čempionų lygos grupių etapą, o penktasis klubas patenka į Europos lygos grupių etapą.

Šiame straipsnyje nagrinėjamas „Premier” lygos Čempionų lygos atrankos lažybų pasaulis. Jame paaiškinama, kaip EPL komandos patenka į kito sezono atnaujintą turnyrą.

Taip pat rasite svarbiausias lažybų rinkas ir patarimus, kurie gali padėti padidinti jūsų galimybes atlikti laiminčius statymus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Premier League

Decimal

Premier League

Pagrindiniai akcentai:

 1. Įvairios lažybų rinkos: Lažybos dėl UEFA Čempionų lygos kvalifikacijos siūlo ne tik įprastas lažybų rinkas, bet ir tokias, kaip „To Qualify”, „Rezultatyviausias žaidėjas”, „Outright Winner”, „EPL komanda, kuri pateks į finalą” ir „Grupės lažybos”.
 2. Strateginiai patarimai: Sėkmingų lažybų patarimai: nuolat sekti komandų naujienas, suprasti rungtynių svarbą sezono pabaigoje, išnaudoti namų pranašumą ir analizuoti komandų formą.
 3. Kvalifikacijos dinamika: Ketvirtoji vieta „Premier” lygoje negarantuoja patekimo į Čempionų lygą dėl įvairių scenarijų, pvz., pergalės UEFA varžybose ar kitų komandų pasirodymo.
 4. Naujas Čempionų lygos formatas (2024/2025 m.): Atnaujintoje UEFA Čempionų lygoje nuo 2024/2025 m. sezono keičiasi atrankos dinamika: pagal klubų pasirodymą UEFA turnyruose skiriami koeficientų taškai, kurie lemia papildomas vietas lygoms.
premier-lygos-cempionu-lygos-atrankos-statymai
📖 Turinys

UEFA Čempionų lygos atrankos lažybų rinkos

Čempionų lygoje lošėjai gali atlikti daugybę statymų. Iš pirmiau pateiktos informacijos aišku, kad galite lažintis dėl daugelio rezultatų.

Dauguma pirmaujančių ir rekomenduojamų lažybų svetainių paprastai turi visą pasiūlą, įskaitant daugybę rinkų, iš kurių galima rinktis.

Be populiarių ir įprastų lažybų rinkų, tokių kaip statymai už pranašumą, „over/under”, „moneyline” ir „outright winners”, „Premier” lygos Čempionų lygos atrankos lažybose siūlomi tokie unikalūs pasirinkimai kaip:

 • „To Qualify”: Tai populiari lažybų rinka visuose EPL Čempionų lygos atrankos etapuose. Šią rinką siūlančioje lažybų bendrovėje reikia statyti už tai, kad komandos arba komanda pateks į Čempionų lygos grupių etapą. Taip pat galite nuspėti komandą, kuri pateks į atnaujintą Čempionų lygos turnyrą, kuris prasidės kitą sezoną (2024/2025 m.), kaip penktąją vietą užėmusi komanda. Jei jūsų pasirinkta komanda patenka į priekį, jūsų statymas laimi.
 • Rezultatyviausias žaidėjas: EPL Čempionų lygos atrankos lažybų rinkoje reikia pasirinkti „Premier” lygos žaidėją, kuris taps rezultatyviausiu, o jo komanda pateks į geriausią Europos turnyrą.
 • „Outright Winner”: EPL Čempionų lygos atrankos lažybų rinkoje, tiesioginio nugalėtojo rinkoje reikia pasirinkti „Premier” lygos komandą, kuri pateks į kito sezono Čempionų lygą ir kampanijos pabaigoje iškovos trofėjų.
 • EPL komanda, kuri pateks į finalą: Pagal šį statymą reikia lažintis dėl EPL komandos, kuri kitą sezoną pateks į Čempionų lygą ir nueis iki pat finalo. Jūsų statymas bus laimėtas, net jei jūsų pasirinkta komanda nelaimės finalo. Tačiau ji privalo žaisti finale.
 • Grupės lažybos: Kai kurios geriausios futbolo lažybų bendrovės reikalauja, kad pasirinktumėte EPL komandą, kuri pateks į Čempionų lygą ir finišuos kaip grupės lyderė.

„Premier” lygos Čempionų lygos atrankos statymų patarimai

Kad padidintumėte savo šansus sėkmingai atlikti „Premier” lygos Čempionų lygos kvalifikacijos statymus, turite suprasti keletą geriausių būdų, kaip uždirbti iš statymų už šį turnyrą.

EPL Čempionų lygos atranka yra unikali lažybų rinka, todėl atlikdami statymus turite pritaikyti savo strategiją. Keletas ekspertų patikrintų patarimų, kuriuos galite įtraukti į savo lažybų strategiją:

 • Sekite naujausias EPL komandų naujienas: Komandos stengiasi užbaigti sezoną tarp keturių ar penkių geriausiųjų ir patekti į kito sezono Čempionų lygą. Komandų naujienos, ypač apie žaidėjus, skelbiamos likus valandai iki rungtynių pradžios. Patartina palaukti šio laiko ir atlikti statymą už bet kurią komandą. Taip galėsite įvertinti startines sudėtis ir geriau suprasti, kaip gali susiklostyti rungtynės.
 • Rungtynių svarba: Rungtynių svarba keičiasi artėjant EPL sezono pabaigai. Šiuo metu EPL komandos vis labiau stengiasi išlikti pirmose keturiose pozicijose, kurios garantuoja patekimą į Čempionų lygą. EPL rungtynėse, kurias sezono pabaigoje žaidžia geriausi varžovai, paprastai galima atlikti sėkmingus statymus, jei tik atliksite išsamų tyrimą.
 • Namų pranašumas yra labai svarbus: Futbole (futbole) namų pranašumas vaidina didžiulį vaidmenį komandoms, norinčioms kitą sezoną žaisti Čempionų lygoje. Dauguma į šį turnyrą patekusių komandų paprastai turi grėsmingus namų varžybų rezultatus. Galite pasinaudoti komandomis, kurių koeficientas yra mažesnis, atsižvelgiant į tai, kad tai yra namų rungtynės.
 • Analizuokite komandos formą: Tiriant EPL Čempionų lygos atrankos lažybų rinkas, labai svarbūs yra komandos formos duomenys. Pavyzdžiui, šį sezoną „Aston Villa” yra geros formos, o tai reiškia, kad jie yra susikoncentravę į patekimą į kito sezono Čempionų lygą. Iš tokių komandų visada gausite vertingų statymų.

Aktualūs klausimai

⚽ Kas yra "Premier" lygos Čempionų lygos atranka?

„Premier” lygos Čempionų lygos atranka – tai procesas, kurio metu „Premier” lygos komandos užsitikrina vietas UEFA Čempionų lygos turnyre.

⚽ Kiek "Premier" lygos komandų patenka į Čempionų lygą?

Pagal dabartinį formatą į UEFA Čempionų lygą paprastai patenka keturios „Premier” lygos komandos. Tačiau nuo 2024/2025 m. sezono gali įvykti pokyčių dėl UEFA koeficientų sistemos, pagal kurią papildomos vietos skiriamos atsižvelgiant į klubų pasirodymą UEFA turnyruose.

⚽ Kaip dažnai vyksta Čempionų lyga?

UEFA Čempionų lyga paprastai vyksta kasmet, o rungtynės žaidžiamos visą futbolo sezoną. Ji prasideda vasarą nuo atrankos etapų, o baigiama finalu, kuris paprastai vyksta pavasario pabaigoje.

⚽ Kokias unikalias lažybų rinkas galima rasti "Premier" lygos Čempionų lygos atrankoje?

„Premier” lygos Čempionų lygos atrankos lažybų rinkose be tradicinių variantų galima lažintis dėl „To Qualify„, „Rezultatyviausio žaidėjo”, „Outright Winner”, „Premier” lygos komandos, pateksiančios į finalą” ir „Grupių lažybų”.

⚽ Į kokius pagrindinius veiksnius reikia atsižvelgti statant už "Premier" lygos Čempionų lygos atrankos varžybas?

Strateginiai patarimai lažybininkams, siekiantiems padidinti savo sėkmę statant dėl Čempionų lygos kvalifikacijos, yra šie: nuolat informuoti apie komandų naujienas, suvokti rungtynių svarbą sezono pabaigoje, išnaudoti žaidimo namuose pranašumą ir nuodugniai įvertinti komandos rezultatus.

Kaip ketvirta vieta gali nereikšti patekimo į Čempionų lygą

Tai, ar EPL komanda užims ketvirtąją vietą ir pateks į kito sezono UEFA Čempionų lygą, priklausys nuo kitų komandų pasirodymo Europos ir vietinėje arenoje.

Pavyzdžiui, jei komanda užima 10 vietą ir laimi Čempionų lygą, ji patenka į kito sezono turnyro grupių etapą, nors EPL neužima atrankos vietos.

Be to, jei EPL komanda, nepatekusi į geriausiųjų ketvertuką, laimi UEFA Europos lygą, ji automatiškai patenka į kito sezono Čempionų lygos grupių etapą.

Tarkime, EPL klubas laimi UEFA Čempionų lygą, o kitas – UEFA Europos lygą ir nė vienas iš jų nepateko į jokias UEFA varžybas per pozicijas lygoje arba laimėjęs EFL ar FA taurę. Tokiu atveju jie pateks į UEFA Čempionų lygą.

Bet kuris EPL klubas, laimėjęs UEFA klubų varžybas ir patekęs į UEL ar UCL, neturi įtakos kitų komandų patekimui į UEFA Čempionų lygos varžybas dėl jų užimamų pozicijų lygoje ar iškovotos šalies taurės. UEFA taisyklėse nustatyta, kad Čempionų lygoje gali varžytis tik penkios EPL komandos.

Įvykus bet kuriam šiame skyriuje paaiškintam scenarijui, ketvirtąją vietą EPL užėmusi komanda negautų galimybės patekti į Čempionų lygą. Ji pateks į Europos lygos grupių etapą.

marcus-rashford

Naujas UEFA Čempionų lygos formatas nuo kito sezono (2024/2025 m.)

Šį sezoną (2023/2024 m.) dvi Europos futbolo lygos bus apdovanotos papildoma vieta atnaujintose 2024/2025 m. UEFA Čempionų lygos varžybose, atsižvelgiant į jų futbolo klubų rezultatus visuose šios kampanijos UEFA turnyruose.

Į UEFA Čempionų lygos grupių etapą gali patekti keturias pirmąsias vietas „Premier” lygoje užėmę futbolo klubai ir penktąją vietą užėmusi komanda.

Tai puiki žinia kai kurioms gerą formą šį sezoną demonstruojančioms komandoms, įskaitant „Manchester United”, „Tottenham Hotspur” ir „Aston Villa”. Atrodo, kad šios komandos varžosi dėl vienos vietos – ketvirtosios.

Šiuo metu EPL užima trečiąją vietą kovoje dėl dviejų vietų Čempionų lygoje. Ji atsilieka nuo Italijos ir Vokietijos. Tačiau Europos varžybų ketvirtfinalyje yra penkios EPL komandos:

 • „Arsenal” ir „Manchester City” Čempionų lygoje
 • „West Ham” ir „Liverpool” Europos lygoje
 • „Aston Villa” Europos konferencijų lygoje

Italija turi keturias, o Vokietija – tik tris. „Premier” lygos atstovai labai stengiasi patekti tarp dviejų geriausiųjų.

Kaip tai veikia

UEFA prideda koeficientų taškus, priklausomai nuo klubų pasirodymo visose trijose geriausiose Europos futbolo klubų varžybose, t. y.:

 • Čempionų lyga
 • Europos lyga
 • Europos konferencijų lyga

Nepriklausomai nuo varžybų, kiekviena pergalė kiekvienai futbolo lygai atneša po du taškus. Už lygiąsias gaunamas vienas taškas, o už pralaimėjimą – nieko. Kuo toliau futbolo komandos žengia atitinkamose Europos varžybose, tuo daugiau papildomų taškų gauna jų lyga. Šių papildomų taškų svoris priklauso nuo turnyro.

Europos konferencijų lygos papildomi taškai

 • Grupės lyderiai: du
 • Grupės vicečempionai: vienas
 • Pusfinalis ir finalas: vienas

Europos lygos papildomi taškai

 • Grupės lyderiai: keturi
 • Antrosios grupės vietos: dvi
 • 16 etapas, ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas: vienas

Čempionų lygos papildomi taškai

 • Grupės etapas: keturi
 • 16 etapas: penki
 • Ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas: vienas

Norint nustatyti koeficiento vidurkį, sudedami visų varžybose dalyvaujančių komandų taškai ir padalijami iš einamąjį sezoną UEFA turnyruose pradėjusių dalyvių skaičiaus.

Dabartiniame UEFA koeficientų reitinge pirmauja Italija (17,714), po jos eina Vokietija (16,357), o trejetuką uždaro Anglija (16,25).

Išvados

„Premier” lygos Čempionų lygos atrankos lažybose siūloma daugybė rinkų su konkurencingais koeficientais. Tarkime, daugiausia dėmesio skirkite tokioms komandoms kaip „Aston Villa”, „Tottenham Hotspur” ir „Manchester United”, kurios kovoja dėl vietos kito sezono Čempionų lygos grupių etape.

Tokiu atveju galite atlikti keletą sėkmingų statymų su geresniais koeficientais. Norite mėgautis geriausių EPL Čempionų lygos atrankos statymų atlikimu ir mėgautis patraukliomis akcijomis bei koeficientais? Prisijunkite prie geriausiai įvertintos EPL Čempionų lygos atrankos lažybų svetainės.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..