Sausio mėnesio prognozių rezultatų apžvalga ir prizai lankytojams

LazybuGuru.lt komanda nuo šių metų savo lankytojams pradėjo teikti nemokamas prognozes, kuriose lažybų mėgėjai gali rasti išsamias analizės ir pačius geriausius atrinktus statymus.

Sausio mėnesį šių prognozių buvo 7. Daugiausiai dėmesio buvo skirta Eurolygos prognozėms ir ar tai pasiteisino bei kokie sausio mėnesio rezultatai galite sužinoti šiame video:

Vasario mėnesį toliau siūlysime krepšinio ir kitų sporto šakų prognozes. Jeigu norite nepražiopsoti ir laiku sureaguoti į mūsų krepšinio prognozes, tai prisijunkite prie facebook grupės krepšinio prognozės. Taip pat pakomentuokite ar pasidalinkite savo įžvalga facebook grupėje ar Lazybuguru.lt svetainėje komentaruose po prognozę ir laimėkite 22bet lažybų bendrovės marškinėlius.

Vasario mėnesį mūsų toliau laukia „Žalgirio” kovos Eurolygos, „Ryto” Eurocup turnyruose. Galbūt šios abi komandos susidurs Karaliaus Mindaugo taurės turnyre Klaipėdoje. Vasario mėnesį už rinktinės vairo debiutuos D.Maskoliūnas ir Lietuvos rinktinės sužais pirmas „Eurobasket 2021” atrankos rungtynes su Belgija ir Čekija. Taip pat vasario mėnesį pasiūlysime daugiau NBA prognozių ir galbūt pasirodys pirmos futbolo prognozės.

Taigi laukia įdomus ir azartiškas mėnesis, tačiau primename, kad už prognozių rezultatus neatsakome ir prognozės yra rekomendacinio pobūdžio.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..