Pasaulio Taurė: Serbija – Šveicarija prognozė

Paskutiniame pasaulio futbolo čempionato grupių varžybų etape Serbijos laukia rungtynės su Šveicarija, kurias ji privalo laimėti. Kita vertus, Šveicarija turi išvengti pralaimėjimo, kad patektų į 16 etapą. Serbija turi geresnius šansus šiose rungtynėse nei Šveicarija.

Šiek tiek per didelis pasitikėjimas savimi sutrukdė jiems laimėti rungtynes prieš Kamerūną. Jei Serbija susikaups ir nedarys didesnių klaidų gynyboje, ji turėtų rasti progų įmušti įvartį ir patekti į kitą Pasaulio futbolo čempionato Katare etapą.

Serbija neturėjo daug lūkesčių puikiai pasirodyti šiame turnyre. Tačiau dėl jų puolimo meistriškumo jų sirgaliai tikisi, kad jie pasieks 16 etapą. Serbija tai gali pasiekti tik tuo atveju, jei iškovos tris taškus prieš Šveicariją ir tikėsis, kad Brazilija nugalės Kamerūną.

Pasaulio Taurė: Serbija – Šveicarija prognozė

Palyginti su Šveicarija, Serbija per dvejas ankstesnes rungtynes įmušė daug įvarčių (3), o tai reiškia, kad jie turi galingą gerą priekinę liniją. Tačiau Šveicarija įmušė tik vieną įvartį, o tai rodo, kad jie turi gerą gynybą, kurią Serbija turi žinoti. Jei jie nebus pakankamai geri priekyje, jiems bus sunku žaisti prieš atjaunėjusią Šveicariją.

Šveicarijai reikia tik vieno taško, kad pratęstų savo dalyvavimą šiame Pasaulio čempionato turnyre. Tačiau jiems reikia, kad Brazilija padarytų jiems paslaugą ir įveiktų Kamerūną.

Šveicarijos priekinė linija turi būti geresnė ir turi patobulėti, jei nori kažką nuveikti Katare. Kalbant apie gynybą, jie įrodė, kad yra stiprūs, ir tai gali padidinti jų šansus patekti į kitą etapą.

Jeigu Serbija žais drausmingai, jie turėtų laimėtis šias rungtynės, nes Šveicarijos žaidimas kol kas neįtikina. Šio mačo prognozė – Serbija +0 AH.

Rungtynių laikas: 21:00, Penktadienis, Gruodžio 2, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Serbija +0AH
Koeficientas: 1.70
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..