UEFA Čempionų lyga 2024 – Lažybos

Stipriausia Europos futbolo klubų lyga sugrįžta – UEFA Čempionų lyga prasideda jau rugsėjo 19 d. 32 stipriausios Europos komandos bus po 4 padalintos į 8 grupes iš kurių po dvi pateks į atkrintamąsias, tuo tarpu trečią vietą grupėje užėmusios komandos iškris į UEFA Europos lygos įkrintamąsias.

Svarbu pažymėti tai, kad 2023-24 m. sezonas bus paskutinis, kuriame varžysis 32 komandos – nuo kito sezono keičiasi formatas ir UEFA Čempionų lygoje varžysis daugiau futbolo klubų.

 Į 2023-24 m. UEFA Čempionų lygos sezoną šansų patekti turėjo ir Vilniaus „Žalgiris“, tačiau UEFA Čempionų lygos atranka susiklostė nesekmingai – antrajame atrankos etape buvo nusileista Stambulo „Galatasaray“ klubui, kuris sėkmingai įveikęs atranką varžysis A grupėje.

Jeigu pažvelgtume į šio ir praeito sezono komandas, tai šiais metais pamatysime keturiolika naujų komandų, tarp kurių į UEFA Čempionų lygą sugrįžtantis Londono „Arsenal“ klubas, puikiai praeitais metais Prancūzijos lygoje sužaidęs „RC Lens“, Berlyno „Union“ ir kiti. 

UEFA Champions League

Decimal

UEFA Champions League

Rugsėjo mėn. antroje pusėje prasidedančios rungtynės bus žaidžiamos įprastu formatu. Praeitais metais UEFA Čempionų lygos tvarkaraštis buvo labai suspaustas dėl 2023 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato.

Ir jeigu praeitais metais grupių etapas baigėsi jau lapkričio mėnesį, tai šiais metais paskutinis šeštasis turas grupių etape vyks gruodžio 12 – 13 dienomis. 

Statymų mėgėjus kviečiame susipažinti su geriausiomis futbolo lažybų svetainėmis.

Aktualūs klausimai

⚽ Kada prasideda 2023-2024 m. UEFA Čempionų lygos grupių etapas?

2023-2024 m. UEFA Čempionų lygos grupių etapas prasideda 2023 m. rugsėjo 19d.

⚽ Kur vyks 2023-2024 m. UEFA Čempionų lygos finalas?

2023-2024 m. UEFA Čempionų lygos finalas vyks Londono „Wembley“ stadione.

⚽ Kokios yra geriausios UEFA Čempionų lygos lažybų bendrovės?

Geriausios UEFA Čempionų lygos lažybų bendrovės yra: Olybet, Megapari, Paripesa, 888starz.

⚽ Kas yra 2023-2024 m. UEFA Čempionų lygos favoritai?

2023-2024 m. UEFA Čempionų lygos favoritai yra: Mančesterio „City“, Miuncheno „Bayern“, Madrido „Real”.

⚽ Kiek komandų varžysis 2023-2024 m. UEFA Čempionų lygoje?

2023-2024 m. UEFA Čempionų lygoje varžysis 32 komandos.

📖 Turinys

UEFA Čempionų lygos koeficientai

Ieškant vertingų statymų, tokios grupės kaip F gali būti labai pavojingos. Koeficientai atrodo verti dėmesio, pavyzdžiui, kad PSG laimės grupę – 2,15 ir daugiau.

Kad PSG laimės grupę verta imti didesnį nei @ 2.15

Tačiau, tikrai nebūtų didelė staigmena, jeigu atsinaujinusi Paryžiaus komanda neišeitų iš šios grupės. Ieškant vertės ilgalaikiuose statymuose, atkreipti dėmesį reikia į kuo daugiau aplinkybių.

E grupė

„Lazio“ TOP 2 @ 1.72

Solidų praeitą sezoną Italijoje sužaidusi „Lazio” komanda UEFA Čempionų lygoje pateko į gana palankią grupę. Grupės favoritė Madrido „Atletico“ paskutiniais sezonais žaidžia labai nestabiliai ir gerų rezultatų Europoje nedemonstruoja. 

Nebūtų keista, jeigu „Lazio“ sugebėtų atimti taškų ir dar pakovoti dėl pirmos vietos grupėje. Blogiausiu atveju, „Lazio“ atrodo kur kas pajėgesnė už „Feyenoord“, kuri vasarą prarado svarbų žaidėją – Orkun Kokcu ir „Celtic“ klubus.

Bent antrą vietą Italijos komanda grupėje tikrai gali užimti. Mažesnio nei 1,70 koeficiento rinktis neverta. 

D grupė

„Inter“ užims pirmą vietą @ 1.85

Milano „Inter” komanda vasarą prarado kelis svarbius žaidėjus – Andre Onana, Romelu Lukaku ir Edin Džeko, tačiau sudėtyje yra aukšto lygio futbolininkų, kurie turi nemažai UEFA Čempionų lygos patirties.

Nereikia pamiršti, kad ši komanda praeitais metais nuėjo iki finalo bei atkrintamosiose įveikė kur kas stipresnes komandas, tarp kurių ir „Benfica“. Solidus koeficientas suteikiamas todėl, kad grupė yra gana apylygė. 

Atkreipti dėmesį galima ir į kitą šios grupės statymą – „Benfica“ TOP 2 @1,61. Mažesnio koeficiento rinktis neverta. 

B grupė

„Sevilla“ TOP 2 @ 1.90

Šioje grupėje favoritu laikoma „Arsenal“ komanda, tačiau klubas šešerius metus nežaidė UEFA Čempionų lygoje, o sudėtyje yra nemažai jaunų futbolininkų, todėl nebūtų didelė staigmena, jeigu Ispanijos komanda namuose atsilaikytų bei sugebėtų įnešti intrigos kovoje dėl pirmos vietos. 

Nors „Sevilla“ UEFA Čempionų lygoje gerų rezultatų nedemonstruoja ir čempionišką režimą įsijungia iškritę į UEFA Europos taurę, šiais metais yra palanki grupė pratęsti sezoną UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose. 

Kad A, C, E grupėse favoritas laimės grupę verta imti didesnį nei @ 1.55 koeficientą

A, C, E grupėse galima matyti išskirtą favoritę, kuriai suteikiamas apie 1,55 koeficientas, kad laimės grupę. Mažesnio tikrai neverta imti, bet atradus didesnį – vertės galima ieškoti. 

Vis tik, atkreipti dėmesį reikia į tai, kad iš šių komandų daugiausiai vertės turi tik Miuncheno „Bayern“.

C grupėje favorite laikoma Madrido „Real“, tačiau komanda UEFA Čempionų lygą pradės su keliais svarbiais traumuotais žaidėjais, klube nebeliko Karimo Benzema, todėl gali prireikti šiek tiek laiko, kol komanda demonstruos geriausią formą. 

Tuo tarpu „Napoli“ išlaikė praeito sezono branduolį ir sezono pradžioje namuose žais prieš „Real“ – pergalės atveju, intrigos grupėje gali būti tikrai labai daug.

„Napoli” užims pirmą vietą @ 3.10

UEFA Čempionų lygos lažybos ir pasiūla

Be jokių abejonių futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, o UEFA Čempionų lyga susilaukia daug dėmesio ne tik Europoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Lažybų organizatoriai suprasdami žiūrovų įsitraukimą, savo statymų pasiūloje šiam turnyrui skiria itin daug dėmesio.

Atlikti statymus galima ne tik už rungtynių nugalėtoją, bet ir kas laimės grupę, kas taps rezultatyviausiu turnyro žaidėju, kas žais finale ir daugybę kitu. 

uefa-čempionų-lyga-finalas

Žiūrint iš žaidėjo pusės – prieš atliekant statymus reikia gerai įvertinti vertę ir pernelyg nesusigundyti specialiais pasiūlymais.

Kai kurie statymai gali būti paremti visiškai emocijomis, kadangi ilgalaikiai statymai gali atrodyti labai įdomiai, tačiau juos išanalizuoti yra be galo sunku – traumos, žaidėjų pardavimai, ankstyvas komandos iškritimas ir t.t. Šioje dalyje išskirsime populiariausius UEFA Čempionų lygos statymus. 

Rungtynių nugalėtojas – mačo nugalėtojas yra vienas iš populiariausių futbolo statymų.

Kadangi yra lygiųjų galimybė, koeficientai už rungtynių nugalėtojus gali viršyti net ir 2,00.
Ne retai užtenka pasirinkti rungtynių laimėtoją, kadangi koeficientas būna pakankamai solidus ir be jokių papildomų pranašumų.

Pranašumas/Azijietiškas pranašumas – pranašumo statymai yra puikus papildymas pagrindinei futbolo statymų pasiūlai, kadangi koeficientai už rungtynių nugalėtoją gali būti labai dideli arba kaip tik labai maži.

Azijietiškas pranašumas vienu statymu leidžia lažintis už dvi baigtis – pavyzdžiui, komanda laimės bent vieno įvarčio skirtumu ir nepralaimės. 

Pranašumo statymas dažnai naudojamas, kai už favorito pergalę suteikiamas apie 1,4 – 1,6 koeficientas. Norint išvengti kombinuotų statymų, galima rinktis -1 pranašumą arba -0,75 azijietišką pranašumą. 

Daugiau/Mažiau – kadangi futbolo rungtynės gali pasibaigti ir lygiosiomis, išsirinkti nugalėtoją gali būti tikrai nelengva. Dėl šios priežasties statymai daugiau/mažiau ne ką mažiau populiarūs nei statymai už nugalėtoją. 

Daugiau/Mažiau statymai leidžia rinktis tiek įvarčių skaičių, tiek kampinių skaičių, tiek parodytų kortelių skaičių. 

UEFA Čempionų lygos rungtynėse galima statyti beveik už visus statistinius rodiklius – kiek % kamuolio laikys X komanda, kiek bus atlikta smūgių į vartų plotą, kiek bus įvarčių pirmajame/antrajame kėlinyje ir t.t. Visuose šiuose statymuose yra pasirinkimas daugiau arba mažiau.

Ilgalaikiai statymai – tai specialūs statymai, kurie suteikiami tam tikram etapui – pavyzdžiui, kas laimės grupę, kas laimės visą UEFA Čempionų lygą, kas bus rezultatyviausias žaidėjas ir kt.

 Juos dar galima vadinti specialiais statymais, tačiau turint omenyje, kad UEFA Čempionų lygos sezonas trunka daugiau nei puse metų, juos galima priskirti ir prie ilgalaikių statymų. Šią pasiūlą galima išskirstyti į:

Grupės nugalėtojas – geriausios lažybų svetainės leidžia atlikti statymus, kas laimės tam tikrą grupę, o tuo pačiu leidžia pasirinkti ir antrą komandą, kuri pateks į atkrintamąsias.

Dažniausiai statymas vadinasi TOP 2 – ar tam tikra komanda bus tarp dviejų stipriausių. Gali būti statymas, kuris leis pasirinkti komandą, kuri grupėje liks paskutinė.

Rezultatyviausias žaidėjas – tai ilgalaikis viso turnyro statymas, kurio metu galima statyti už žaidėją, kuris UEFA Čempionų lygoje įmuš daugiausiai įvarčių.

Atliekant šį statymą, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kuri komanda turi daug šansų patekti į atkrintamąsias bei kovoti dėl čempionų titulo. Daugiau rungtynių reiškia potencialiai daugiau pelnytų įvarčių.

Kas užims aukštesnę vietą/Komandų H2H

Tai specialus statymas, kurio metu galima rinktis komandą, kuri užims aukštesnę vietą už kitą.

Pavyzdžiui, kas šiame sezone pasirodys geriau – Madrido „Real“ ar Barselonos „FC Barcelona“, Mančesterio „City“ ar Mančesterio „United“. 

UEFA Čempionų lygos nugalėtojas

Vienas iš pagrindinių ilgalaikių statymų, kurio metu statoma už komandą, kuri laimės visą turnyrą. 

Kuri šalis laimės UEFA Čempionų lygą

Jeigu vieną komandą išsirinkti per daug sunku, galima rinktis šalį. Pavyzdžiui, UEFA Čempionų lygą laimės komanda iš Anglijos.

Tai reiškia, kad statymas būtų sėkmingas, jeigu šiais metais turnyre triumfuotų Mančesterio „City“, Mančesterio „United“, Londono „Arsenal“ arba Niukaslio „United“.

UEFA Čempionų lygos lažybų bendrovės

Tikriausiai neįmanoma atrasti lažybų svetainės, kurioje nebūtų UEFA Čempionų lygos pasiūlos. Vienos iš jų siūlo didesnę pasiūlą, kitos mažesnę. Lygiai taip pat ir koeficientai – vienose didesni, kitose mažesni. Čia atrinkome geriausias svetaines UEFA Čempionų lygos statymams:

Olybet – gerai Lietuvoje žinoma bendrovė, kuri suteikia solidžius koeficientus lygių tikimybių baigtims. Pavyzdžiui, pranašumas 1,93 ir 1,85. Daugiau/mažiau – 1,92 ir 1,86.

Megapari – nuo 2019 m. veikianti lažybų svetainė žaidėjams suteikia daugybę privalumų – premijos, mobili programėlė, patogus naršymas. Už lygių tikimybių baigtis koeficientai irgi didesni nei vidurkis – 1,86 ir 1,92 / 1,86 ir 1,90. 

Paripesa – ne vienerius metus veikianti lažybų svetainė, kuri jau spėjo užsitarnauti žaidėjų pasitikėjimą. Čia naujai užsiregistravę žaidėjai gali gauti specialias premijas, kurių netrūksta ir esamiems žaidėjams. 

Paripesa bendrovė suteikia ir konkurencingus koeficientus – lygių tikimybių baigčių koeficientai – 1,95 ir 1,85 / 1,99 ir 1,78.

888starz – užsienyje veikianti lažybų svetainė turi lietuvišką versiją, specialią lojalumo programą, mobilią programėlę, įvairias premijas ir daugybę kitų naudų žaidėjams. Statymų pasiūla plati pačiose įvairiausiose sporto šakose, o solidūs koeficientai leidžia bendrovei turėti didelį populiarumą. 

UEFA Čempionų lygoje lygių tikimybių baigčių koeficientai siekia net 2,07 ir 1,88 / 1,82 ir 2,14 / 1,86 ir 1,92. 

UEFA Čempionų lygos grupės

Iš viso 2023-24 m. UEFA Čempionų lygoje varžysis 32 komandos. Jos po keturias padalintos į aštuonias grupes, o sezoną atkrintamosiose pratęs tik po dvi stipriausias. Grupių pajėgumas, kaip ir prieš kiekvieną sezoną, yra labai skirtingas.

Vienos grupės atrodo gana silpnos, o bent viena dažniausiai išskiriama kaip „mirtininkų“. Šiais metais tokią etiketę gavo F grupė, kurioje varžysis „PSG“, „Newcastle United“, „AC Milan“ ir „Borussia“. 

A grupė: „Bayern“, „Manchester United“, „FC Copenhagen“, „Galatasaray“

B grupė: „Sevilla“, „Arsenal“, „PSV“, „Lens“

C grupė: „Real Madrid“, „Napoli“, „FC Braga“, „Union Berlin“

D grupė: „Inter“, „Benfica“, „Salzburg“, „Real Sociedad“

E grupė: „Atletico Madrid“, „Feyenoord“, „Lazio“, „Celtic“

F grupė: „PSG“, „Dortmund Borussia“, „AC Milan“, „Newcastle United“

G grupė: „Manchester City“, „Leipzig“, „Crvena Zvezda“, „Young Boys“

H grupė: „FC Barcelona“, „FC Porto“, „Shakhtar“, „Antwerp“ 

Geriausios UEFA Čempionų lygos komandos ir žaidėjai

2023-24 m. UEFA Čempionų lygos sezone čempionų titulą gins pirmą kartą lygą praėjusį sezoną laimėjęs Mančesterio „City“ klubas. Ši komanda viena iš favoričių ir šiame sezone, o sudėtyje netrūksta aukščiausio lygio žaidėjų – Joško Gvardiol, Mateo Kovačič, Jack Grealish, Kevin De Bruyne, Phil Foden, Erling Haaland.

Tarp favoričių taip pat galima išskirti ir keletą kitų komandų, o tuo pačiu galite susipažinti su geriausiais komandų žaidėjais:

  • Miuncheno „Bayern“ – Manuel Neuer, Matthijs de Ligt, Alphonso Davies, Harry Kane;
  • Mančesterio „United“ – Andre Onana, Raphael Varane, Bruno Fernandes, Casemiro, Marcus Rashford, Rasmus Hojlund;
  • Londono „Arsenal“ – Aaron Ramsdale, Oleksandr Zinchenko, Thomas Partey, Kai Havertz, Bukayo Saka, Gabriel Martinelli;
  • Madrido „Real“ – Thibaut Courtois, Dani Carvajal, David Alaba, Jude Bellingham, Luka Modrič, Vinicius Junior;
  • Paryžiaus „Saint-Germain“ – Gianluigi Donnarumma, Marquinhos, Achraf Hakimi, Kylian Mbappe, Ousmane Dembele;
  • Barselonos „FC Barcelona“ – Marc-Andre ter Stegen, Joao Cancelo, Gavi, Pedri, Frenkie de Jong, Ilkay Gundogan, Ferran Torres, Robert Lewandowski, Joao Felix;
  • Neapolio „Napoli“ – Victor Osimhen, Khvicha Kvaratskhelia, Frank Anguissa;
  • Milano „AC Milan“ – Olivier Giroud, Rafael Leao, Christian Pulišič.
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..