UEFA Čempionų lygos prognozė: „Antwerp” – „Barcelona” (13-12-2023)

„Barcelona” užsitikrino 1 vietą grupėje. Kita vertus, „Antwerp” turi 0 taškų ir negali daug pasiekti, tačiau jo laukia svarbios rungtynės, todėl futbolo lažybų entuziastų laukia intriguojantis scenarijus.

Be to, „Barcelona” prieš tris dienas žais su geriausia komanda „Girona”, o po trijų dienų – su „Valencia”, todėl La Lygoje patiria spaudimą.

⚽ „Antwerp” – „Barcelona”: Antwerp +1.25 Azijietiškas pranašumas @ 1.90

Keturias dienas prieš ir po šių rungtynių „Antwerp” taip pat laukia svarbios rungtynės su „Cercle Brugge” ir „Anderlecht”. Skirtingai nei Barselonos komandai, Antverpeno miesto komandai nereikia keliauti, o tai taip pat yra didelis privalumas.

Šiose rungtynės „Barca” gali atrodyti ne taip grėsmingai dėl jau minėtų faktų. Be to, „La Liga” ir Čempionų lygoje per 9 rungtynes jie iškovojo keturias pergales, o visas keturias pergales užtikrino 1 įvartis.

Antverpeno komanda sunkiai pradėjo rungtynes, kai 5:0 pralaimėjo Barselonai, tačiau pastarosiose rungtynėse jiems sekėsi kur kas geriau. Vis dėlto jiems vis dar nesiseka, nes turi tik 0 taškų.

Buvęs „Barcelona” žaidėjas Markas van Bommelis vadovauja „Antwerp” ir norėtų užbaigti Čempionų Lygą gražia nata prieš savo buvusį klubą.

Jei „Barcelona” laimėtų, tai nieko nenustebintų, kad galėtų pasiekti +1,25 liniją. Apskritai tikimasi, kad „Barcelona” baigs su mažesniu, +1, pranašumu.

Ši UEFA Čempionų lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..