UEFA Čempionų lygos prognozė: „Crvena Zvezda” – „Manchester City” (13-12)

„Manchester City” laukia įtemptas gruodžio mėnesio tvarkaraštis: trys dienos prieš ir po šių rungtynių vyks „Premier” lygos rungtynės ir artėjanti FIFA Pasaulio futbolo klubų taurė. Tikėtina, kad į Belgradą vyks daugiausia rotacijos žaidėjai. tuo tarpu „Crvena Zvezda” yra atakuojanti komanda.

⚽ „Crvena Zvezda” – „Manchester City”: „Crvena Zvezda” +1.75 Azijietiškas pranašumas @ 1.75

Šioje grupėje sprendžiamos galutinės pozicijos. Pirmauja „Manchester City”, o „Crvena Zvezda” – paskutinė. Tačiau šios rungtynės vis tiek yra svarbios šeimininkams, kurie paprastai „Man City” yra nepalankūs.

Net jei jie neturi dėl ko žaisti, vis tiek jie žaidžia namie, savų sirgalių akivaizdoje ir turi galimybę varžytis su didžiaisiais žaidėjais.

„Manchester City” komandai šios rungtynės yra visiškai nereikšmingos ir vyksta nepatogiu metu, nes grupė jau išspręsta.

„Premier” lygos viršūnėje vyksta įtempta kova, be to, jų laukia įtemptas Kalėdų tvarkaraštis ir FIFA Pasaulio futbolo klubų taurė Saudo Arabijoje.

Prieš kelionę į Saudo Arabiją bus sužaistos dvejos „Premier” lygos rungtynės. Tai gali reikšti, kad Guardiola leis pailsieti tokiems žaidėjams kaip Haalandas, Silva, Walkeris, Edersonas, Rodri, Stonesas ir t. t., o vietoj jų siųs Steffeną, Lewisą, Bobbą, Gomezą, Nunesą arba Phillipsą.

crvena-zvezda-manchester-city

„Crvena Zvezda” kol kas iškovojo tik vieną tašką. Taip pat kai „RB” Leipcigas svečiavosi Belgrade, „Crvena Zvezda” Leipcigo ekipai pralaimėjo vienu įvarčiu. Dabar laukia tikriausiai rezervinė „Manchester City” komanda, kuriai gali būti sunku nusiteikti beprasmėms rungtynėms Balkanuose.

„Crvena Zvezda” gali būti šiek tiek labiau motyvuota pasirodyti savo aistringiems sirgaliams, taip pat yra nemažai šansų, kad „Manchester City” neiškovos pergalės dideliu įvarčių skirtumu.

Ši UEFA Čempionų lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..