UEFA Čempionų lygos prognozė: „PSG“ – „Real Sociedad“ (14-02-2024)

Vasario 14 d. „PSG“ pradeda savo žygį UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose ir gali džiaugtis, kad užėmė antrą vietą grupėje gavo potencialiai silpniausią pirmą vietą užėmusią komandą.

Kitaip nei kitos ryškiausios atkrintamųjų komandos, „PSG“ pirmąsias žais namuose ir čia turės susikurti pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes Ispanijoje. 

„PSG“ – „Real Sociedad“: „PSG“ -1.0 Azijietiškas pranašumas @ 2.05

Kaip ir oficialu, kad Kylian Mbappe vasarą kelsis į Madrido „Real“, todėl su „PSG“ komanda lieka keletas mėnesių pasiekti tikslus, kurių nepavyko įgyvendinti per praėjusius sezonus.

Paryžiaus klubas šį sezoną turi mažiausiai žvaigždžių, jeigu lygintume su daugybę metų atgal, tačiau rezultatai ne ką prastesni nei žaidžiant garsiausiems pasaulio futbolininkams.

„PSG“ UEFA Čempionų lygos atkrintamąsias pasitinka gana geroje formoje – nuo lapkričio 7 d., kai išvykoje pralaimėjo prieš „AC Milan“, nuo to laiko nepralaimėjo nei karto per keturiolika rungtynių.

Dešimt iš jų laimėjo, keturis kartus sužaidė lygiosiomis. Namuose statistika dar gražesnė – paskutinis pralaimėjimas rugsėjo 15 d. o nuo to laiko pasiektos devynios pergalės ir du kartus sužaista lygiosiomis. 

uefa-cempionu-lygos-prognoze-psg

„Real Sociedad“ šį sezoną turi nemažai problemų ir, panašu, kad varžytis tiek Europoje, tiek „LaLiga“ tokiam klubui gali būti per sunku. Ispanijoje šiuo metu komanda turi 37 taškus ir užima vos šeštą vietą.

Nuo penktos vietos skiria net 8 taškai, o nuo ketvirtos, kuri leistų varžytis UEFA Čempionų lygoje – 10. Paskutinius tris mačus „Real Sociedad“ sužaidė lygiosiomis ir visi jie baigėsi rezultatu 0:0. 

„PSG“ komandai pirmose rungtynėse nebus kur taupytis ir pergalė vieno įvarčio skirtumu nebūtų didelis laimėjimas. Taip, išvykoje užtektų apsiginti, tačiau saugumo tai tikrai neprideda.

Tuo pačiu, jeigu laimėtų tik vienu įvarčiu, statymas būtų prilygintas ir pinigai grąžinami, todėl -1 azijietiškas pranašumas yra gana saugus pasirinkimas.  

Ši UEFA Čempionų lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..