UFC Prognoz─Ś: Brandon Moreno – Brandon Royval (25-02-2024)

2024 m. vasario 25 d. vyksiančiame, legendinio turnyro – “UFC” kovų vakare, įvyks dar viena žiūrovus jaudinanti akistata tarp Brandono Moreno ir Brandono Royvalio. Mielai kviečiame išskirti abu kovotojus bei pažvelgti į šios kovos statistikas bei prognozes iš arčiau.

Brandonas Moreno, savo sąskaitoje turi (21-7-2). Neseniai UFC 290 turnyre, ne vieningu teisėjų sprendimu jam buvo įrašytas pralaimėjimas, kai teko nusileisti prieš dabar šioje svorio kategorijoje karaliaujantį čempioną Alexandre Pantoja.

Brandon Moreno – Brandon Royval: Brandon Moreno @ 1.37

B. Moreno, yra labai galingo fizinio sudėjimo kovotojas, pasižymintis puikiais grapplingo įgūdžiais bei nenumaldomu tempu. Paskutinėse kovose, jis demonstravo žymiai pagerėjusią smūgiavimo techniką, bei tokiu būdu tapo dar ne palankesniu varžovu visose kovos srityse savo oponentams.

Kitoje narvo pusėje stovi Brandonas Royvalis (15-7-0), kuris trokšta dar vieno krauju nudažyto keršto. Jis jau anksčiau buvo susidūręs su Moreno ir 2021 m. rugpjūčio mėn. patyrė nesėkmę.

Royval yra žinomas dėl savo agresyvaus stiliaus, kūrybingų bei nenuspėjamu sprendimų ir neįprastų išpuolių prieš savo priešininkus kovos metu. Jei jis gali išlaikyti kovą stovėsenoje ir išnaudoti savo smūgiavimo pranašumą, jis turi galimybę pakeisti kortas savo naudai.

Apsilankykite mūsų kruopščiai atrinktose sporto lažybų svetainėse su geriausiais UFC koeficientais.

ufc-prognoze-brandon-moreno

Kovos prognozė: šis revanšas žada tikrus fejerverkus. Moreno patirtis bei fizinė genetika suteikia jam didelį pranašumą. Tikėtina, kad kovos metu jis maišys smūgiavimą su nenuspėjamais pargriovimais, taip kontroliuodamas tempą ir vengdamas rizikingų apsikeitimų smūgiais.

Tuo tarpu Royvalis išeis agresyviai mojuodamas galingais smūgiais taip bandydamas pasinaudoti rizikos faktoriumi, tačiau didesnė tikimybė jog pabaigoje, vis dėl to nugalės B.Moreno patirtis ir kovos IQ.

Tiesa tokios pačios nuomonės yra ir lažybų bendrovės, kurios santykiu 3.1 prie 1.37 šioje kovoje įžvelgia Brendono Morenos pranašumą.

Ši UFC prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..