UFC Prognozė: Mateus Mendonça – Jesus Aguilar (25-02-2024)

Artėjanti UFC kova tarp Mateus Mendonça ir Jesus Aguilar sukelia nemažą ažiotažą tarp šio sporto entuziastų. Numatyta Vasario 25 dienos naktį, ši “Flyweight” diviziono akistata žada tikra fejerverkų šou.

Mateusas „Bocão“ Mendonça į oktagono žemę žengia su profesionalų statistika – 9 pergales ir 2 pralaimėjimai. Iš Brazilijos, San Paulo kilęs kovotojas yra 167.64 ūgio bei turi 71,5 centimetro rankų pasiekiamumą, kitaip vadinamą “reach”.

Mateus Mendonça – Jesus Aguilar: Mateus Mendonça @ 1.70

M. Mendonça jau ne kartą pademonstravo savo puikius smūgiavimo ir graplingo sugebėjimus, o būtent dėl šios priežasties ir yra laikomas visapusiškai geru varžovu.

Šiuo metu kovotojas demonstruoja aukšto lygio sportinę formą, kuri yra pažymėta 2023 metų pergalėmis, ryžtu bei absoliučiu sėkmės alkiu, todėl bukmekeriai šioje kovoje laiko jį favoritu.

Kitoje pusėje oktagono stovi – Jesus Santos Aguilar, kovotojas su 10-2-0 profesionalia statistika. Meksiką atstovaujantis Aguilar UFC narvui savo stiliumi visados suteikia dinamiškumo.

Būdamas 162.56 cm ūgio bei turėdamas 62 centimetrų rankų ilgio pasiekiamumą, Meksikos atstovas garsėja savo agresyviu būdu ir sugebėjimu efektingai užbaigti kovas.

Paskutinės penkios Aguilaro dvikovos buvo pergalių ir pralaimėjimų derinys, parodantis jo atsparumą psichologiniam spaudimui ir gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių.

ufc-prognoze-mateus-mendonca

Galutinė prognozė: ši akistata žada įkūnyti intriguojančių kovos stilių susidurimą. Puikus J.Aguilaro smūgiavimo meistriškumas priešininkui gali kelti didelę grėsmę stovėsenoje, o Bocão graplingo įgūdžiai viską sumaišyti kovoje ant žemės.

Žiūrovai gali tikėtis įtemptos kovos, kurioje abu kovotojai skatins didelį tempą. Galiausiai prognozuoju, kad santykiu 1.7 prieš 2.15 – Mateusas Mendonça užsitikrins pergalę dėl savo sugebėjimo kontroliuoti kovą bei išnaudoti priešininko klaidas smugiuojant. 

Ši UFC prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..