Betfair apžvalga

Betfair – yra ne tik įprasta lažybų bendrovė, tačiau ir lažybų turgus, ir ne bet koks, o didžiausias lažybų turgus pasaulyje, kuris suteikia jums žymiai platesnes galimybes negu jūs turėtumėte įprastoje lažybų bendrovėje. Pirmiausia, lažybų turguje jūs patys galite būti kaip bendrovė, t.y. siūlyti savo koeficientus ir leisti kitiems statyti už jūsų statymus. Iš kitos pusės, kai dalyvaujate lažybų turguje, jūs galite dažnai rasti geresnius koeficientus negu pateikiama įprastose lažybų bendrovėse, nes juos siūlo patys žmonės ir dažnai būna tikrai iš ko pasirinkti.

„Betfair“ lažybų bendrovės pliusai

Lažybų turgus – draugiška vieta laimintiems žaidėjams. Tai dar vienas didžiulis pliusas, jūs galite statyti didelius pinigus ir nebijoti, kad būsite limituoti. Betfair exchange suinteresuoti, kad jūs atliktumėte kuo daugiau statymų su kitais žaidėjais, o jie už tai pasima komisinį procentą. Tiesa, Betfair jūs galite rasti ir standartinės lažybų bendrovės pasiūlą, tačiau susidursite su jau ne tokiomis palankiomis sąlygomis laimintiems žaidėjams. Taigi, pagrindinis Betfair privalumas – lažybų turgus, o ne standartinės lažybų bendrovės funkcijos.

Bendrovės patikimumas – dar vienas didelis privalumas, tai pasaulinio lygio bendrovė su itin gera reputacija, todėl galite drąsiai pasitikėti ir jaustis saugūs dėl savo pinigų, bei laimėjimų.

Betfair labiausiai orientuoti i UK ir Europos rinkas bei futbolo statymus. Todėl, futbolo mėgėjai ras tikrai milžinišką įvykiu pasirinkimą. Taip pat yra ir daugelio pamėgta cash out funkcija, bei gyvos varžybų transliacijos. Tiesa, gyvos transliacijos prieinamos ne visiems, tai priklauso nuo jūsų pasirinktos šalies. Taigi, jeigu jūs mėgaujatės gyvais statymais ir gyvu varžybų stebėjimu per lažybų platformą, patariu, dar kartą pasitikrinti, ar tikrai Betfair rodo varžybas gyvai jūsų šalyje.

Dar norėčiau paminėti, kad Betfair turi ne tik didžiausią lažybų turgų, bet ir daugybę kitų įgūdžių žaidimų, pvz. jūs galite žaisti blackjack vieni prieš kitus, arba atlikti statymus už kitus tikrus blackjack žaidėjus ar pokerio rankas. Visus įgūdžių žaidimus rasite prie meniu skilties Exchange games, tiesa, noriu įspėti, nors tai ir skamba labai viliojančiai, pradžioje statykite mažas sumas, visgi tai įgūdžių, o ne sėkmės žaidimai, todėl jums reikės daugiau laiko susigaudyti, jeigu esate naujokas.

Asmeniškai aš(Brilijant) galvoju, jog Betfair yra kaip lažybų bendrovė iš ateities, ten galite ne tik lažintis vieni prieš kitus, žaisti įgūdžių žaidimus iš pinigų, bet net ir dalyvauti sindikatu dideliuose statymuose siekiant laimėti specialus jackpotus ir dar daugybę kitų tikrai neįprastų eilinei lažybų bendrovei dalykų.

Tiesa, Betfair pateikia ir platų kazino žaidimų, automatų ir pokerio pasirinkimą iš vienos sąskaitos, taigi, jeigu jūs mėgstate pasinaudoti ir kitais produktais, tai papildomas pliusas šiai bendrovei.

Betfair siūlo registracijų bonusus visiems, kurie atsidarys naujas sąskaitas. Tiesa, registracijos premijos dažnai keičiasi ir gali priklausyti nuo šalies, tačiau dažniausiai jie siūlo 100% premiją, t.y. atlik 20 eurų depozita ir statyk turėdamas 40 eurų. Detaliau, kokios akcijos yra dabar, gali sužinoti paspaudę ant aukščiau esančios nuorodos.

Nors tai gali atrodyti kaip reklama Betfair kompanijai, Tačiau dar karta primenu, kad projektas LazybuGuru.lt yra nepriklausomas ir jokia bendrovė nefinansuoja mūsų vaizdo įrašų, ar apžvalgų todėl mes galime nešališkai įvertinti kiekvienos bendrovės pliusus ir minusus, ir pateikti jums objektyvią informaciją bei padėti rasti geriausią pasirinkimą.

„Betfair“ lažybų bendrovės minusai

Pirmas minusas – tai, kad viskas tikrai yra painu ir sudėtinga, jie siūlo begalę skirtingų ir tikrai įdomių produktų, ir nors prie kiekvieno įgūdžių žaidimo yra kalnas paaiškinimų vistiek sudėtinga suprasti ir lengva atlikti blogą statymą. Žinau, tai gali skambėti kvailai, bet patys tuo įsitikinsite, kai pamėginsite jų žaidimus.

Antras minusas – naudojantis lažybų turgumi, tam, kad jūsų statymas įsigaliotų turi būti žmogus, kuris statytų priešingai, t.y. ne visada pavyksta atrasti norinčių statyti žemesnėse lygose, tokia pati problema gali kilti ir norint pastatyti didesnę sumą ne pagrindinėse linijose.

Betfair atsiliepimai

★★★★☆
4 5 1
Pati BetFair tai man nepatinka, limituoja laimincius zaidejus. Taciau BetFair Exchange tikrai verta demesio, tik naujokams rekomenduociau neskubeti, nes pradzioje viskas labai painu atrodo.

★★★★★
5 5 1
LAbai šauni kompanija, jau dirbu su jais daugiau negu 8 metus, niekada nebuvo problemų. Pradžioje gal kiek painu susigaudyti bet/lay statymuose, bet kai apsipranti tai tikrai puiki bendrovė.

★★★★★
5 5 1
Labai patinka, kad tai yra ne paprasta kompanija, o lazybu turgus! Nereikia jaudintis, kad viena diena nepatiksi organizatoriams ir jie uzdes tau limitus! Patinka viskas is vartotojo puses, is statymu pasiulos ir koeficiantu ir is aptarnavimo puses! Esu labai labai patenkinta sita bendrove. Rekomenduoju visiems, tiek naujokams, tiek ir rimtiems profesionalams.

Palikite savo atsiliepimą

Vardas
El. paštas
Reitingas
Atsiliepimas