Lažybų bendrovė

Bitsler

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Bitsler apžvalga

Rodyti daugiau

Bitsler FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar Bitsler patikima lažybų bendrovė?

✅ Taip, Bitsler yra patikima bendrovė atlikti statymus. Ši bendrovė veikia nuo 2015 metų, per šį laiką reputacija Bitsler išliko puiki.

⭐Kokias premijas Bitsler siūlo žaidėjams?

Naujiems žaidėjams Bitsler siūlo iki 700 eurų pirmojo įnašo premiją, kuri vadinasi „welcome bonus chest”. Ši premija neturi jokių peržaidimo reikalavimų, tačiau ją gausite ir pinigus išgryninti galėsite jei aktyviai lažinsitės t.y už kiekvieną aktyvų žingsnį gausite vis daugiau pinigų.

⭐Ar VIP programa galioja ir lažybų žaidėjams?

✅ Taip, šioje VIP programoje gali dalyvauti tiek kazino, tiek ir lažybų mėgėjai. Tai ypač suteikia daug vertės tiems žaidėjams, kurie yra aktyvus ir atlieka nemažai statymų.

⭐Bitsler galima atlikti mokėjimus tik kriptovaliutomis?

✅ Taip, mokėjimus į Bitsler lažybų bendrovę galima atlikti tik kriptovaliutomis. Ši bendrovė tuo ir išsiskiria iš kitų, kad yra tik kriptovaliutų lažybų bendrovė ir dėl to gali užtikrinti visišką anonimiškumą atliekant statymus.

⭐Kaip papildyti sąskaitą Bitsler kriptovaliuta?

Pirmiausiai atsidarykite kriptopiniginę vienoje iš keityklų, tai gali būti Coinbase ar Binance. Antras žingsnis su bet kuria lietuviško banko kortele nusipirkti jūsų norimos kriptovaliutos ir vėliau padarykite depozitą į lažybų sąskaitą, nurodydami piniginės adresą.

Bitsler atsiliepimai

Nėra nei vieno atsiliepimo. Būk pirmas ir parašyk atsiliepimą dabar!

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.