Lažybų bendrovė

Paripesa

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Paripesa apžvalga

Rodyti daugiau

Paripesa FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar Paripesa priklauso 1xbet?

❌ Ne, Paripesa bendrovė tik naudoja 1xbet lažybų bendrovės koeficientų platformą, kuri yra labai mėgstama lažybų gerbėjų, nes gali pasiūlyti pačius geriausias koeficientus rinkoje.

⭐ Ar Paripesa yra patikima bendrovė?

✅ Taip, Paripesa yra patikima bendrovė, kurios reputacija yra puiki. Paripesa veikia nuo 2019 metų po Kiurasao lošimų licenciją.

⭐ Ar Paripesa galima papildyti sąskaitą banko kortelėmis?

✅ Taip, Paripesa bendrovėje nėra blokuojami bankiniai pavedimai iš lietuviškų bankų, todėl galima atlikti mokėjimus VISA/Mastercard kortelėmis iš SEB, Swedbank, Luminor ar Revolut bankų. Tačiau šiuo metu bendrovė susiduria su techniniais nesklandumais ir papildyti sąskaitą galima tik kriptovaliutomis.

⭐ Papildžiau sąskaitą Paripesa bendrovėje, bet kodėl pinigai iškarto neatsirado?

Pildant sąskaitą VISA/Mastercard banko kortelėmis iš lietuviškų bankų pinigai automatiškai neatsiranda sąskaitoje, nes Paripesa pervedimą turi patvirtinti. Tai trunka iki 1 valandos, tačiau dažniausiai pervedimas yra patvirtinamas per 20-30 minučių. Bet šiuo metu bendrovė susiduria su techniniais nesklandumais ir papildyti sąskaitą galima tik kriptovaliutomis.

⭐ Ar Paripesa galima papildyti sąskaitą Skrill, Neteller?

❌ Ne, Paripesa kol kas nepriima pavedimų per elektronines pinigines. Lietuvos žaidėjams galima pildyti sąskaita debeto ar kredito kortelėmis ir kriptovaliutomis.

⭐ Kaip kriptovaliutomis padaryti pervedimą į Paripesa?

Reikia turėti sąskaitą vienoje iš kriptovaliutų keityklų, kaip Binance ar Coinbase. Ten nusipirkti jums patinkančios kriptovaliutos galėsite Lietuvoje veikiančių bankų kortelėmis. O tada lieka paskutinis žingsnis – Paripesa asmeniniame kabinete pasirinkti kokia kriptovaliuta norite papildyti sąskaitą.

⭐ Ar lengva išgryninti Paripesa 100€ premiją?

Paripesa pirmojo įnašo premija nėra lengva išgryninti, nes reikia sukombinuoti 3 statymus, kiekvienas įvykis turi buti su ne mažesniu nei 1.40 koeficientu. Ir tokius sėkmingus statymus reikia atlikti penkis.

⭐ Koks didžiausias Paripesa privalumas?

Didžiausias Paripesa bendrovės pliusas yra tas, kad ši bendrovė gali pasiūlyti geriausius koeficientus rinkoje, taip pat rungtynių pasiula labai plati. Šioje lažybų kontoroje rasite viską, nuo pačių populiariausių lygų iki labai mažų ir egzotinių.

Paripesa atsiliepimai

2023 m. 23 sausio d.
Rated 1 out of 5

Bloga lažybų bendrovė pora tūkstančių laimėjau prasidėjo vargai su verifikavimu.

Vilius
(85.232.136.104)
2021 m. 16 rugsėjo d.
Rated 1 out of 5

Pervedziau pinigus 2 dienas negaunu,sakė 1 valandos bėgi gauni bet dieną jau 2 dieną į pabaigą……

Leo
(188.69.215.74)

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.