22bet – įspūdingi koeficientai ir net 122€ premiją (VIDEO)

LazybuGuru.lt jums pristato “22bet” lažybų bendrovę iš Rusijos, kuri turi Kurasao lošimų priežiūros licenciją. Ši lažybų kontorą pradėjo veiklą 2017 metais ir labiausiai orientuojasi į Europos žaidėjus, todėl „22bet“ puikiai tinka ir lietuviams. Aplankę šios bendrovės internetinį puslapį, jūs ne tik pasitiks milžiniška sporto įvykių pasiūlą, bet ir į lietuvių kalbą išverstas tinklapis.

„22bet“ naujiems žaidėjams siūlo 100% pirmojo įnašo premiją iki 122 eurų. Jeigu pirmuoju bandymu nepavyks, tai jūsų lauks „Penktadienio reaload“ premija. Papildę sąskaita antrą kartą, galėsite gauti iki 50 eurų bonusą. Jeigu ši lažybų bendrovė jus sudomina, atidarykito sąskaitą jau dabar. Minimalus įnešimas ir statymas prasideda tik nuo 1€.

Atidaryti sąskaitą „22bet”

„22bet“ išsiskiria iš kitų bendrovių puikią sporto įvykių pasiūlą, ji tiesiog nesuvokiamo dydžio. Vienos krepšinio ar futbolo rungtynės gali turėti daugiau 1000 papildomų statymų.

Jeigu mėgstate lažintis rungtynėms jau įpusėjus („live betting“), ši bendrovė kaip tik jums. „22bet“ gyvų statymų platformą yra labai patogi naudotis, sekti įvykius ir stebėti live transliacijas. Jeigu sporto pasaulyje nieko nevyksta, tai „22bet“ visada kažkas vyksta, nes bendrovė didelį dėmesį skiria e-sportui.

Jeigu domitės net tik sportu, bet ir politika, Eurovizija ar žiūrite „Game of Thrones“ serialią, tai šioje bendrovėje taip pat rasite pasiūlą iš šių pramoginių įvykiu. Galėsite panaudoti savo žinias ir užsidirbti papildomai pinigų.

Taigi išbandykite „22bet“, tai puiki lažybų kontora sporto aistruoliui. Labai patogu įnešti pinigus į sąskaita, išmokama taip pat labai greitai. Puslapyje veikia klientų aptarnavimo servisas, kur darbuotojai pasiryžę jums greitai padėti, jei kils neaiškumu. Laukia 122 eurų pirmojo įnašo premija, tai kodėl nepasiimti papildomu pinigų? Sėkmės!

LazybųGuru.lt komandos paruošta video apžvalga:

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..