Top kriptovaliutos

888tron kriptovaliuta nori pakeisti sporto lažybas

Sporto lažybos – tai ypatingai azartiškas ir įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, o kai kuriems žmonės, netgi darbas. Šiais laikais egzistuoja daugybė skirtingų internetinių sporto lažybų bendrovių, todėl, atlikti statymą už mėgiamą komandą yra itin paprasta.

Visai neseniai sporto lažybų rinkoje pradėjo populiarėti naujas dalykas – statymai naudojant kriptovaliutas. Kaip žinia, kriptovaliutų vertė gali labai greitai kisti, todėl, tokie statymai prideda dar daugiau azarto. Šiame straipsnyje Jums pristatysime vieną iš kokybiškiausių sporto lažybų bendrovių 888starz, kuri taip pat turi savo kriptovaliutą 888tron.

📖 Turinys

888starz sporto lažybos ir 888tron

Kaip jau minėjome, 888starz yra ypatingai kokybiška internetinių lošimų bendrovė, kurioje rasite ir sporto lažybų skiltį. Šioje skiltyje yra prieinami statymai už visas pagrindines ir netgi mažiau žinomas sporto šakas. Kad ir kokias varžybas pasirinksite – galėsite rinktis iš daugybės azijietiško pranašumo, suminio ir kitų populiariausių variantų. Populiariausiose sporto lygose yra netgi prieinami statymai už individualius žaidėjų pasirodymus.

Aktualūs klausimai

⭐ Kas yra 888tron?

888tron yra kriptovaliuta sukurta 888starz lažybų bendrovės, kuri veikia ant Tron kriptovaliutos TRC20 blockchaino. Su šią valiuta galima daryti mokėjimus į 888starz lažybų bendrovę, taip pat ją galima kasti, stakinti ir užsiimti yield farming.

⭐ Kaip gauti 888token?

888token labai paprasta yra gauti, tiesiog reikia atlikti statymus 888starz lažybų bendrovėje ir automatiskai į jūsų sąskaitą kaip premija ikris 888tokenai. Už 100 eurų atliktų statymų jūs gausite vieną 888 tokeną. Tai vienintelė lažybų bendrovė, kuri taip vertina savo lošėjus ir jiems atiduoda nemažą dalį savo uždirbtų pinigų.

⭐ Kas yra kriptovaliutų stakinimas?

Kriptovaliutų stakinimas – tai procencas kai jums tam tikram laikui užšaldote savo kriptovaliutas, tai reiÅ¡kia jų parduoti negalėsite sutartą laiką, bet už tai gausite procentinę grąžą, kuri gali siekti iki 30% per metus. Pinigai mokami ne už orą, o už tai, kad jÅ«sų pasteikintos kriptovaliutos padeda blockchain technologijai vykdyti pervedimus ir prisidedate prie bendro tos kriptovaliutos tinklo vystymo.

⭐ Kas yra 888tron yield farming?

888tron ar bet kurios kitos kriptovaliutos yield farming procesas yra pat sudėtingiausias. Yield farmingas yra gana panašus į stakinimą, bet yield farmingas reikalauja įnešti pinigus į tam tikras DeFi platformas, kur jūs padėsite savo kriptovaliutą į liquidity pool'ą. Uždarbti galima kur kas daugiau, bet tai yra labai rizikingą veikla ir rekomenduojame bandyti tuo užsiimti iš tų pinigų, kurių nebus gaila prarasti jeigu įvykti kažkas netikėto, o kriptovaliutų rinkoje gyvenimas yra intenstyvus.

⭐ Kokia yra 888 coin vertė ir kainos prognozės?

888 coin kritpovaliutos potencialas tikrai dar nėra užnaudotas, nes šios kripto rinkos kapitalizacija siekia vos 7 milijonus, palyginus su Bitkoinu, kurio kapitalizacija yra 1 trilijonas. Tai pliusas tas, kad augti tikrai yra kur, tačiau 888tron kūrėjai, turi įgyvendinti savo planus ir tada galime matyti didesni integravimo šito coin'so į lažybų bendrovės, automatiškai turėtų būti ir didesnė 888tron kaina ateityje.

Kalbant apie koeficientus, jie šioje bendrovėje yra ypatingai aukšti ir dažnu atveju siekia daugiau, nei 1.9 už vienodų tikimybių baigtis. Koeficientai sporto lažybose yra ypatingai svarbus faktorius, kadangi net ir mažiausias skirtumas gali turėti labai didelę reikšmę galutiniame rezultate.

888starz bendrovėje sporto statymus galėsite atlikti daugeliu populiariausių kriptovaliutų, kaip Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Doge, XRP ir pan. O taip pat, įmokas ir išmokas galite atlikti 888tron valiuta. Mokėjimai, naudojant šią valiutą yra ypatingai greiti, o apie kitus 888 token’o privalumus pakalbėsime sekančiame paragrafe.

888tron coin funkcijos

888tron yra kriptovaliuta, sukurta ant Tron (TRC20) blockchain’o ir atliekanti tam tikras funkcijas, kurios jai prideda vertės. Kaip jau minėjome, šia valiuta galite vykdyti mokėjimus 888starz svetainėje, tačiau, tai tik menka dalis to, ką gali atlikti ši kriptovaliuta.

888tron coin 888starz

Pagrindinės funkcijos, kurias gali atlikti 888tron – tai kasimas, stake’inimas ir yield farming’as. Šie žodžiai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana painūs, tačiau, šiame straipsnyje pasistengsime kuo paprasčiau paaiškinti visas šias funkcijas, kurios gali Jums uždirbti pasyvių pajamų.

888 token kasimas 

Šios kriptovaliutos kasimas yra bene lengviausiai paaiškinama jos funkcija. Kasimo procedūra vyksta 888 starz puslapyje ir tai reiškia, kad Jums nereikia jokios papildomos įrangos, norint tai daryti.

Pati procedūra yra itin paprasta – atlikdami statymus kasate 888 tron token. Šio straipsnio rašymo metu Jums reikėtų atlikti statymų už 100€ norinti iškasti 1 888 token tron, tačiau, ši suma nuolat auga ir ateityje reikės didesnės sumos norint iškasti vieną 888 crypto tron’ą.

888tron stake’inimas

Stake’inti šią kriptovaliutą taip pat yra labai paprasta. Visų pirma Jums reikės įsigyti 888tron ir tai padaryti galite SunSwap decentralizuotoje keitykloje. Norint naudotis šia keitykla naršyklėje turėsite įdiegti TronLink piniginę, o taip pat, į ją persiųsti Tron (TRX) valiutos, kurią vėliau galėsite pakeisti į 888tron. Įsigyti Tron galite visose pagrindinėse keityklose, kaip Binance, Coinbase, Kucoin, Kraken ir t.t.

888token trc20 888 token tron

Kuomet įsigysite 888tron valiutos Jums reikės ją persiųsti į 888starz platformą. Tai padaryti galite įėjus į savo paskyros “Apdovanojimai” skiltį ir prie “My 888 tokens” paspaudus “Deposit tokens” mygtuką.

Kuomet Jūsų coin’sai pasieks 888starz platformą Jūs automatiškai pradėsite gauti apdovanojimus USDT valiuta (jos vertė yra lygi JAV doleriui). Straipsnio rašymo metu buvo duodamas 41,97% APY (tai reiškia, kad stake’inant $100 vertės 888tron gautumėte 41,96 USDT per metus).

888tron yield farming

Yield farming’as yra tikriausiai pats sudėtingiausias procesas iš visų čia jau aptartų. Tačiau, jį atlikdami galite gauti didžiausius apdovanojimus. 

Taigi, norint yield farm’inti Jums reikės savo TronLink piniginėje turėti 888tron ir TRX valiutos. Tuomet, savo 888starz paskyros “Apdovanojimai” skiltyje prie “My 888/TRX LP” paspaudus “Get LP tokens” būsite nukreipti į SunSwap platformą, kurioje galėsite savo coin’sus pridėti į liquidity pool’ą. Būtinai atkreipkite dėmesį, kad turėsite pridėti vienodai dolerio verte tiek 888tron, tiek TRX kriptovaliutų.

Kuomet kriptovaliutas pridėsite į liquidity pool’ą, tuomet pradėsite gauti 888tron apdovanojimus. Šiuo metu per metus galima uždirbti apie 200%, kas yra labai didelis skaičius. Tai reiškia, kad investavę 100€ per metus gautumėte dar 200€, jeigu nesikeistų pačių kriptovaliutų vertė.

Verta paminėti, kad kriptovaliutas, kurias pridedate į liquidity pool’ą galite pervesti į 888starz platformą ir taip gauti papildomus apdovanojimus už stake’inimą.

888 coin vertė

888tron yra kriptovaliuta, turinti ganėtinai mažą market cap’ą. Straipsnio rašymo metu jis siekia $7 milijonus ir tai reiškia, kad šios valiutos vertė gali labai greitai kisti, todėl, prieš investuojant patariame įvertinti visas rizikas.

888 starz crypto coin tron token

Kadangi šios kriptovaliutos market cap’as yra labai žemas – tai reiškia, kad ji turi labai didelį potencialą augti. Savaime suprantama, norint, kad tas potencialas būtų išnaudotas, 888tron’ą turi pradėti priimti vis daugiau internetinių lošimo bendrovių.

Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad 888token vertė kinta kartu su visos kriptovaliutų rinkos verte. Jeigu tikite, kad šios rinkos vertė augs ir galvojate, kad ji turi šviesią ateitį, tuomet investavimas į 888tron gali būti geras pasirinkimas, kadangi šią valiutą galite ne tik laikyti piniginėje, bet ir stake’inti bei yield farm’inti ir taip gauti pasyvių pajamų.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..